damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polska spikerka namawia kibiców do nieopuszczania stadionu
1
Legia 2-0, "Kuczarcik" strzelcem! A przedtem "Żajro"
0
Co o tym sądzicie? http://i.imgur.com/9AvzyOB.jpg
1
Rafael Marquez oficjalnie w Hellas Verona - witamy ponownie w Europie!
11
Mam nadzieję, że święte krowy zostaną przez Lucho zdekanonizowane
0
Trzymaj się tam Alexis!
http://i.imgur.com/vdaeSeq.jpg?1
0
Skisłem
18
Po tym meczu mam nadzieję powiedzieć, że gra Barcy była nice
12
Azjaci niech sami ruszą wreszcie cztery litery i przyjadą zobaczyć swoich ulubieńców do Europy, a nie odwrotnie. Turystom zmiana czasu tak nie zaszkodzi
18
ale tego różu na głównej
32
Legia 4:1 Celtic
Legia 2:3 Zawisza
Celtic 2:1 Barcelona
Zawisza>Celtic>Barcelona
proszę to traktować z przymrużeniem oka, żeby zaraz spiny nie było...
11
Off-top: słyszeliście już pewnie o tym, że Polsat zamierza zakodować mecze MŚ w siatkówce, które odbędą się w POLSCE - dla mnie to jest skandal, a co najlepsze, Euro 2016 będzie właśnie w Polsacie. Można narzekać na TVP (bardziej na komentatorów i ekspertów w studio), ale oni przynajmniej nie olewają widza i pokazują każdą ważną transmisję, czy to w piłce nożnej klubowej, czy to reprezentacyjnej. Czarno widzę przyszłość piłki w naszej telewizji, chyba, że odpowiedni ludzie wezmą sprawy w swoje ręce. Bo jak sobie wyobrazić Euro 2016 w PPV, to tylko sznur wziąć...
0
Masip szans zbytnich na częstą grę nie ma, pomimo jego wielkich chęci - dla niego najlepsze by było wypożyczenie do jakiegoś ligowego śreniaka, ale przepisy to przepisy
2
W kwietniu 2012 roku podczas półfinału LM Barca-Chelsea na Camp Nou Terry dostał czerwoną kartkę, a 9 miesięcy później Shakira urodziła dziecko. Imię Milan dała pewnie dla zmyły (tak wiem, to chłopak, a Chelsea to imię żeńskie)
4
Te czasy, kiedy na podwórku każdy miał tę samą koszulkę, bordowo-granatową z dychą na plecach - i nie, to jeszcze nie był Leo
2
Kończom, grajom - serio?
0
Paniusiom się nie podoba, bo rudy, bo brzydki, bo stary, bo monstrum, a do Realu James przyszedł, takie ciasteczko - won mi z takimi! To samo inni, co wyzywają od rudzielców, a sami tylko w FIFĘ naparzają - cebulaki wszędzie! Nigdy nie dogodzi...
8
Big Cojones, i tak ma być Lucho!
5
Jak sankcja zostanie zniesiona (choćby w niewielkim stopniu), powstanie nowy klub piłkarski: Tasalona. Biali się już o to postarają, licencja zostanie przyznana szybciej niż natychmiastowo
16
Realowi czkawką odbiją się te mundialowe transfery
8
Wyobraźcie sobie, że o was takie rzeczy piszą. Psychika u każdego siąść może. Miejcie serce, słowa ranią najboleśniej.
1
Co ty w ogóle porównujesz? Taki Kiko Femenia też przeszedł do Realu z Barcelony, i co? Niech gnije, podobnie jak Figo, tyle, że akt zdrady w tym wypadku jest niewybaczalny.
0
O ile mi wiadomo, to Barcelona na Mundialu nie grała, więc dlaczego to ona oprócz Suareza cierpi najbardziej?
31
Ciekawe, czy wam by było miło, gdyby was ocenianoby po kolorze włosów albo po wieku, jeszcze przed zaczęciem określonej pracy. Puknijcie się wszyscy w łeb. Jak zacznie ładować bramki głową to zaraz będzie gadanie: "Świetny transfer, takiego kolesia potrzebowaliśmy, to co kiedyś o nim pisałem to takie żarty były hehe". Dajcie mu szansę, rozliczenie z gry będzie po sezonie.
2
Nie oceniajcie książki po okładce - przepłacona, fakt, ale treść może nas zaskoczyć
3
http://i.imgur.com/5f5Wpxe.png
0
Tu nie chodzi o to, że jest rudy (to w ogóle czysty debilizm) ani, że jest stary, tylko o to, że pali i imprezuje, no ale mimo wszystko - witamy na pokładzie...
1
Jak ja założę na siebie koszulkę Barcy i zrobię sobie w niej zdjęcie, które wyślę do Hiszpanii, to na drugi dzień mnie w niej ukażą na pierwszych stronach tych szmatławców jako główny cel transferowy? Ja tak to widzę patrząc na poziom "dziennikarstwa" tamże.
3
Eto'o oczywiście zagra za darmo
0
Te 80mln za "Dżejmsa" dziwią mnie, i to nawet bardzo, no ale kto bogatemu zabroni