0

Już podczas hymnu widać było, że Glik to będzie nasz najpewniejszy punkt w tym meczu.

1

Georg, masz aż tak nudne życie, że musisz nas tu męczyć swoimi pseudoprowokacjami?

0

Wyjaśnisz, dlaczego?

1

Ja osobiście tego nie postawiłem, za dużo nerwów będzie mnie kosztowało samo oglądanie tego meczu :D

1

Nigdy nie byłem entuzjastą tatuaży, ale jeśli już miałbym go robić, to porządnego w profesjonalnym studio. Ten Messiego wygląda po prostu nieestetycznie. Kogo jak kogo, ale piłkarzy to chyba stać na najwyższy standard.

11

Kiedyś tego wszystkiego nie było i jak się świetnie żyło. Za dużo tego wszystkiego teraz, człowiek się stopniowo odmóżdża przez te technologiczne nowinki.

1

Co ty gadasz? Nasza taktyka go zniszczyła, co zresztą w dzisiejszym meczu było widać.

1

Zawsze jak słyszę Kowalczyka, to mam wrażenie, że jest po kilku głębszych

9

Jak ma serwer nie padać, skoro każde dotknięcie piłki przez Cristiano musi być opisane przez 30 użytkowników tej strony, a co dopiero jak strzeli bramkę. Skupcie się na oglądaniu meczu, nie na pisaniu pierdół co 5 minut.

0

Z całkiem innej beczki: nie żyje Anna Przybylska

0

Jak na brak Mariusza Jurkiewicza i Miljana Pusicy to Płocczanie zagrali naprawdę bardzo dobry mecz

1

Czy wy dawalibyście z siebie maksimum swoich umiejętności i tracili siły na mecz, który jest praktycznie już wygrany? Za pasem reprezentacja, jaki sens jest się niepotrzebnie męczyć? 3 punkty są. Są. Na 0 z tyłu? Na 0. Dziękuję

0

To jest właśnie siła mediów - zrobili z Munira Messiego po jednym (powtarzam, JEDNYM) naprawdę dobrym meczu w jego wykonaniu. Chłopak ma dopiero 19 lat. Jeśli takim egoizmem popisałby się w wieku 25 lat, można by mówić o głupocie, tu jednak nastąpił brak obycia w dorosłym futbolu. Gazety, jak już pisałem, w bardzo dużej mierze odcisnęły piętno na psychice Munira, a to najgorsze, co może się zdarzyć we wstępnej fazie kariery każdego piłkarza.

0

Znając Lucho, i tak wystawi inny skład aniżeli te przedstawione wyżej

0

Rotacja jest ok, ale nie na pozycji bramkarza (jeśli tak to można w ogóle nazwać). Skoro Bravo od początku broni w lidze, nawet pomimo absencji ter Stegena, to jemu należy dać grać w LM. Bo tak z marszu wystąpić przeciwko PSG to trochę nieodpowiedzialne z mojej strony jest. Co nie zmienia faktu, że ufam Lucho i wierze w jego metody

10

Przestańcie już pisać o tym Realu... Jakąś obsesję macie czy co? Albo lepiej ból wiadomo czego..

0

Galata się ośmiesza tymi strzałami

0

Neymar, nie rób z siebie pośmiewiska tymi symulkami, jeden aktor wystarczy.

1

No to broda Pique idzie pod nóż

0

Raul Bravo, nasz nowy golkiper

0

Zawsze musi być ten pierwszy raz, choćby i za trzydziestym podejściem

0

Tytoń, masz szanse się dzisiaj zrehabilitować za mecz z EIbarem. Lepszej okazji na wykazanie się już nie będzie.

10

Fantastyczna niedziela!!! Manita manitą, ale Polska jest MISTRZEM ŚWIATA! Ciągle to do mnie nie dociera... Nikt przy zdrowych zmysłach nie napisze, że to go nie obchodzi. Tych najtwardszych to zwycięstwo też ruszyło, ale i tak mi tu zaraz napiszą, że to strona o Barcelonie, a nie kącik siatkarski. Piszcie, co tylko chcecie, ale historia tworzy się na naszych oczach - BRAWOOO!

0

Oglądajcie mecz, a nie tu spamujecie. Tyczy się to zarówno Barcelony, jak i Polski

8

Co to ma w ogóle do rzeczy? Każdy ogląda to, co uważa za słuszniejsze. Ja wybieram dzisiaj Polskę (czyli w twoim mniemaniu jestem sezonowcem)

0

Nie pisałyby, bo tam siatkówka interesuje nielicznych - daliby ewentualnie jakąś małą wstawkę

0

jak się nazywa ta piosenka?

0

Został zmieniony już w pierwszym secie

9

Żadne tabletki na ciśnienie nie pomogą, gdy grają siatkarze albo ręczni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?