damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
dawać mi City, tu i teraz
1
Co to by było, jakby Laboga komentował.. Zjadłby Messiego
2
na Polsacie Sport mecz Polska-Norwegia, Polska ma flagę ukraińską, a Norwegią polską...
12
Pogba, co ten chłopak zrobił! Gdyby jeszcze to weszło...
0
Aż się nie mogę doczekać, jak wstanę jutro (no, dzisiaj) i wejdę na fcbarca ;) Dawno nie było tak emocjonującego dnia tutaj
0
Nie siedź na piłce, bo się jajo zrobi!
0
Pomysł? Czy ja dobrze słyszałem? Że niby Lucho ma jakiś pomysł? Hahaha
0
Xavi, ale nie tak mocno
3
Nie obrażaj wuefistów
2
Ta drużyna bez Messiego jest zwykłym przeciętniakiem, teraz to widzę
0
Tego na trzeźwo nie da się oglądać
2
Wolny, niech Bravo się pokusi...
0
Przynajmniej jest wymówka, jeśli nie daj Boże przegramy - że bez Messiego zespół traci bardzo wiele
1
Porażka Realu cieszy, to zrozumiałe, ale dopiero jak Barcelona wygra z RSSS, możemy być w pełni usatysfakcjonowani
1
A jeszcze w lutym Cesc mówił, że Mourinho będzie musiał się zamknąć. Jak mu szybko przeszło, ciekawe...
0
No to ten, idziemy w tango! Nie oszczędzajcie się dzisiaj :D
0
Nawet YouTube uważa bramkę Alexisa z Atletico za coś niesamowitego - patrzcie na adres do filmu po "watch?v="
3
Niech tylko Bartomeu albo Zubi powiedzą, że ta sytuacja nas wzmocni i wyjdziemy z tego silniejsi. Czy im ktoś kiedyś dał porządnie w mordę? Bo, że w łapę, to wiadomo.
0
UNICEF na przodzie koszulki i od razu wracają wspomnienia
2
W końcu Barca to więcej niż klub - trzeba spełniać marzenia innych (nawet takiego Valentina, kimkolwiek on jest). Ściągając Douglasa do siebie, klub uszczęśliwił Alberta, radujmy się więc z tego. Jego szczęście jest naszym szczęściem!
...
4
Poważnie? Nie wpadłbym na to
24
Albie widzę święta służą :)
0
Klubowa piżama jak rozumiem - a te getro-skarpetki to w sam raz na mroźne noce
8
Jak tam, już po "pasterce" koledzy? :D
0
Co się najadłem, to głowa mała :D
Wesołych świąt mordki!!
0
Chcę zobaczyć statystyki strzelonych karnych Realu
1
Kurczę, taki zabawny jesteś. Musisz być duszą towarzystwa.
3
Pewnie: "A niech to, nie udało się"
1
Kto normalny stawia 4tys?
1
Zmiana o 75 minut za późno