1

dawać mi City, tu i teraz

1

Co to by było, jakby Laboga komentował.. Zjadłby Messiego

2

na Polsacie Sport mecz Polska-Norwegia, Polska ma flagę ukraińską, a Norwegią polską...

12

Pogba, co ten chłopak zrobił! Gdyby jeszcze to weszło...

0

Aż się nie mogę doczekać, jak wstanę jutro (no, dzisiaj) i wejdę na fcbarca ;) Dawno nie było tak emocjonującego dnia tutaj

0

Nie siedź na piłce, bo się jajo zrobi!

0

Pomysł? Czy ja dobrze słyszałem? Że niby Lucho ma jakiś pomysł? Hahaha

0

Xavi, ale nie tak mocno

3

Nie obrażaj wuefistów

2

Ta drużyna bez Messiego jest zwykłym przeciętniakiem, teraz to widzę

0

Tego na trzeźwo nie da się oglądać

2

Wolny, niech Bravo się pokusi...

0

Przynajmniej jest wymówka, jeśli nie daj Boże przegramy - że bez Messiego zespół traci bardzo wiele

1

Porażka Realu cieszy, to zrozumiałe, ale dopiero jak Barcelona wygra z RSSS, możemy być w pełni usatysfakcjonowani

1

A jeszcze w lutym Cesc mówił, że Mourinho będzie musiał się zamknąć. Jak mu szybko przeszło, ciekawe...

0

No to ten, idziemy w tango! Nie oszczędzajcie się dzisiaj :D

0

Nawet YouTube uważa bramkę Alexisa z Atletico za coś niesamowitego - patrzcie na adres do filmu po "watch?v="

3

Niech tylko Bartomeu albo Zubi powiedzą, że ta sytuacja nas wzmocni i wyjdziemy z tego silniejsi. Czy im ktoś kiedyś dał porządnie w mordę? Bo, że w łapę, to wiadomo.

0

UNICEF na przodzie koszulki i od razu wracają wspomnienia

2

W końcu Barca to więcej niż klub - trzeba spełniać marzenia innych (nawet takiego Valentina, kimkolwiek on jest). Ściągając Douglasa do siebie, klub uszczęśliwił Alberta, radujmy się więc z tego. Jego szczęście jest naszym szczęściem!


...

4

Poważnie? Nie wpadłbym na to

24

Albie widzę święta służą :)

0

Klubowa piżama jak rozumiem - a te getro-skarpetki to w sam raz na mroźne noce

8

Jak tam, już po "pasterce" koledzy? :D

0

Co się najadłem, to głowa mała :D

Wesołych świąt mordki!!

0

Chcę zobaczyć statystyki strzelonych karnych Realu

1

Kurczę, taki zabawny jesteś. Musisz być duszą towarzystwa.

3

Pewnie: "A niech to, nie udało się"

1

Kto normalny stawia 4tys?

1

Zmiana o 75 minut za późno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?