damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz Raya Hudsona i jedziemy
1
Ale bym śmiał, jakby Ronaldo porównali do delfina, haha :D
3
"Bale jest jak wielbłąd, dużo biega, tylko szkoda, że na darmo" hahaha :D
0
Jeżeli Suarez i Neymar poprawią skuteczność, to, dodając geniusza nad geniuszy Messiego, jestem spokojny o wynik.
20
Owacje na stojąco od kibiców Realu Madryt, tego nie da się zapomnieć!
34
Ważne, aby dał pograć zawodnikom i nie nabierał się na symulki wiadomo kogo
13
Aż mi się przypomniało, jak mój dziadek mówił, że na przełomie lat 60 i 70 w jego domu był jedyny telewizor na całej wsi, i jak na przykład transmitowane były pamiętne MŚ 74, to wszyscy się gromadzili i wspólnie oglądali. Ah, to musiały być czasy ;-)
1
Gdyby Ronaldo zachowywał się jak facet, to i szacunek automatycznie by miał, a tak ma to, na co sobie zasłużył
1
https://fbcdn-photos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-0/11081471_796922270385654_1423112611763420761_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=21e7eedca53f81d4acfc79e89c111a3b&oe=55ADF5C3&__gda__=1433885258_ae1565f0b7e02b0262d05bb1bf333b41
Lubelska klientela STS nie zawodzi
1
"Stawiacie?" - Lucho swój chłop
0
Otóż to, grunt to dobry wynik na wyjeździe.
0
Ten obrazek to jakiś zwiastun niedzielnych wydarzeń?
0
Dlaczego z gory zakladacie, ze Bayern jest s polfinale? To jest futbol
0
I znowu PSG z nami
4
Nie jestem w stanie wyobrazić sobie momentu zakończenia kariery przez Messiego, aż się serce kraje na samą myśl... Takiego drugiego już nie będzie - Ave Messi!
1
Nasri, jaki to jest buc. Zawsze negatywna postać, zawsze
0
Kibice wprawiają się w gwizdaniu przed finałem Pucharu Hiszpanii?
10
Wujek Ramos jest z was dumny, drodzy Aptekarze
1
Tak to już u nas w Polsce jest. Jak człowiek raz da solidny powód do naśmiewania się niego, to nijak nie może tego odkręcić, choćby nie wiadomo jak się starał. I tak jest właśnie w przypadku Sergiego Roberto. Chłopak, jak na tyle minut gry w sezonie, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Ale nie, dla was drodzy kibice, liczą się tylko asysty i bramki, reszta to bzdury. Przecież gdyby piłkarze Barcelony zaczęli czytać tę stronę, w psychiatryku by skończyli. Naród wybrany...
3
Ciągle wklejasz jakieś linki do memów albo teksty z innych stron. Zajmij się oglądaniem meczu, a nie zajmujesz się pierdołami.
0
750. mecz Generała!
0
Roberto i jego rajd
0
Jak są prawidłowo gwizdane, to o co Ci chodzi?
0
Laboga jeszcze Getafe rozpamiętuje, co za gość
0
Patrząc na ten stadion czuję się jak na moim 6ligowym boisku :D
8
Komentarz usunięty
1
Co to ma być?! To jest ewidentne czerwo, dla cholery!
0
Toć nogi schował...
0
Ma ktoś sprawdzony stream, aby ten działał na telefonie?
0
Dogrywka mogla byc jedynie wtedy, jakby bylo 2-0 dla Schalke