0

Komentarz Raya Hudsona i jedziemy

1

Ale bym śmiał, jakby Ronaldo porównali do delfina, haha :D

3

"Bale jest jak wielbłąd, dużo biega, tylko szkoda, że na darmo" hahaha :D

0

Jeżeli Suarez i Neymar poprawią skuteczność, to, dodając geniusza nad geniuszy Messiego, jestem spokojny o wynik.

20

Owacje na stojąco od kibiców Realu Madryt, tego nie da się zapomnieć!

34

Ważne, aby dał pograć zawodnikom i nie nabierał się na symulki wiadomo kogo

13

Aż mi się przypomniało, jak mój dziadek mówił, że na przełomie lat 60 i 70 w jego domu był jedyny telewizor na całej wsi, i jak na przykład transmitowane były pamiętne MŚ 74, to wszyscy się gromadzili i wspólnie oglądali. Ah, to musiały być czasy ;-)

1

Gdyby Ronaldo zachowywał się jak facet, to i szacunek automatycznie by miał, a tak ma to, na co sobie zasłużył

1

"Stawiacie?" - Lucho swój chłop

0

Otóż to, grunt to dobry wynik na wyjeździe.

0

Ten obrazek to jakiś zwiastun niedzielnych wydarzeń?

0

Dlaczego z gory zakladacie, ze Bayern jest s polfinale? To jest futbol

0

I znowu PSG z nami

4

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie momentu zakończenia kariery przez Messiego, aż się serce kraje na samą myśl... Takiego drugiego już nie będzie - Ave Messi!

1

Nasri, jaki to jest buc. Zawsze negatywna postać, zawsze

0

Kibice wprawiają się w gwizdaniu przed finałem Pucharu Hiszpanii?

10

Wujek Ramos jest z was dumny, drodzy Aptekarze

1

Tak to już u nas w Polsce jest. Jak człowiek raz da solidny powód do naśmiewania się niego, to nijak nie może tego odkręcić, choćby nie wiadomo jak się starał. I tak jest właśnie w przypadku Sergiego Roberto. Chłopak, jak na tyle minut gry w sezonie, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Ale nie, dla was drodzy kibice, liczą się tylko asysty i bramki, reszta to bzdury. Przecież gdyby piłkarze Barcelony zaczęli czytać tę stronę, w psychiatryku by skończyli. Naród wybrany...

3

Ciągle wklejasz jakieś linki do memów albo teksty z innych stron. Zajmij się oglądaniem meczu, a nie zajmujesz się pierdołami.

0

750. mecz Generała!

0

Roberto i jego rajd

0

Jak są prawidłowo gwizdane, to o co Ci chodzi?

0

Laboga jeszcze Getafe rozpamiętuje, co za gość

0

Patrząc na ten stadion czuję się jak na moim 6ligowym boisku :D

8

Komentarz usunięty

1

Co to ma być?! To jest ewidentne czerwo, dla cholery!

0

Toć nogi schował...

0

Ma ktoś sprawdzony stream, aby ten działał na telefonie?

0

Dogrywka mogla byc jedynie wtedy, jakby bylo 2-0 dla Schalke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?