damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Wciąż mam koszulkę Messiego z 19 zakupioną na bazarku ^^ Ile się kiedyś tego kupowało...
5
Przez te trąbki to czuję się, jakbym w jakimś Egipcie na meczu był
5
Messi, takie zachowanie nie przystoi
0
Mecz z Niemcami się zbliża, cieszy forma polskich piłkarzy
2
Mecz się jeszcze nie rozpoczął znawcy, ale macie rację, lepiej z góry krytykować Polsat
4
W razie jakby ktoś nie byl zainteresowany meczem Lecha, to o 20:45 na ZDF leci finał Audi Cup Bayern-Real
0
Co za mecz w Kazachstanie! 4-3 dla Astany, choć HJK prowadziło już 2-0. Przy stanie 3-3 (wynik dający awans Finom) w 92 minucie goście mogli ich dobić, ale w sytuacji 1vs1 koleś po interwencji bramkarza trafił w poprzeczkę, a dwie minuty później Astana po rożnym zdobywa gola. Co się dzieje! ;-)
0
Ano tak, pomieszało mi się :D
1
Na pewno ominą, bo Rapid bądź Ajax są w ścieżce mistrzowskiej
52
Do kiedy można wysyłać CV? Nieskromnie mówiąc, widzę siebie na prawej obronie w Barcelonie
0
Komentarz usunięty
0
Cóż, jeszcze trochę życia, mam nadzieję, przede mną, więc i ta Liga Mistrzów może w końcu do Polski zawita. Wierzę do końca, ale rozum podpowiada co innego...
0
Basel nic szczególnego w ofensywie nie grał, to Lech z poczucia winy podarował im dwie bramki. Śmiechem żartem, ale taka jest rzeczywistość - brutalna..
0
Bez jaj, jest tak samo jak rok temu: Legia odrabia po kilkudziesięciu sekundach
1
Celtic też z Legią pierwszy zdobył gola, hehe
0
Będą wtedy, kiedy będą. Nic więcej na ten temat napisać nie można
0
Przetarg wciąż jest nierozstrzygnięty
5
Ja tam wolę wyjść do ludzi, ale co kto lubi
0
Wejdź na liveonsat, zobacz wykaz kanałów tego meczu, potem sprawdź listę nc+ i się wtedy dowiesz. Tak ciężko?
1
Polska ma swojego Iniestę -> http://i.imgur.com/SknaeTf.jpg
1
Jednak! Nie tylko Łudogorec odpadł z LM, ale też i Maribor
1
Po 45 minutach kazachska Astana wygrywa z Mariborem 2-1, a w pierwszym meczu Słoweńcy wygrali 1-0. Kolejna sensacja? ;>
0
A Łudogorec właśnie odpada z Ligi Mistrzów w starciu z mołdawskim Milsami
3
Dobrze tu kolega napisał, że nie ma co tym dzieciom zazdrościć. Wakacje są, roboty co nie miara, to i pieniążki się w końcu znajdą i wtedy migiem do Barcelony. Wystarczy chcieć ;)
9
Polska ma swojego kandydata na tę posadę. Chyba nie muszę pisać, o kogo chodzi.
5
Ja rozumiem, że trzeba podziwiać Abidala za wygraną walkę z nowotworem, ale to nie znaczy, że Barcelona ma się nad nim całe życie rozczulać. W przeciwieństwie do dwóch pozostałych osobistości nie jest on legendą klubu.
2
Jak wy biadolicie, to głowa mała. To samo było rok temu, jak Legia wylosowała Celtic, że też pozamiatane. Roznieśli ich w dwumeczu i tylko przez niekompetencję pracowników Legii odpadli. Ja jestem dziwnie o Lecha spokojny, bo mam wrażenie, że właśnie z takim rywalem pokażą pełnię swoich możliwości. To Basel będzie grał pod presją, nie Kolejorz.
1
Ciesz się z tego co masz - polska piłka jest jaka jest i trzeba to zaakceptować
0
Jaki kraj, taki Zlatan
0
Nie trzeba znać hiszpańskiego, żeby zrozumieć, co autor filmu miał do przekazania. Myślę, że słowem klucz do tego filmu jest zaufanie, którym Messi darzony jest w Barcelonie, a nieobdarzony w kadrze.