33

Wciąż mam koszulkę Messiego z 19 zakupioną na bazarku ^^ Ile się kiedyś tego kupowało...

5

Przez te trąbki to czuję się, jakbym w jakimś Egipcie na meczu był

5

Messi, takie zachowanie nie przystoi

0

Mecz z Niemcami się zbliża, cieszy forma polskich piłkarzy

2

Mecz się jeszcze nie rozpoczął znawcy, ale macie rację, lepiej z góry krytykować Polsat

4

W razie jakby ktoś nie byl zainteresowany meczem Lecha, to o 20:45 na ZDF leci finał Audi Cup Bayern-Real

0

Co za mecz w Kazachstanie! 4-3 dla Astany, choć HJK prowadziło już 2-0. Przy stanie 3-3 (wynik dający awans Finom) w 92 minucie goście mogli ich dobić, ale w sytuacji 1vs1 koleś po interwencji bramkarza trafił w poprzeczkę, a dwie minuty później Astana po rożnym zdobywa gola. Co się dzieje! ;-)

0

Ano tak, pomieszało mi się :D

1

Na pewno ominą, bo Rapid bądź Ajax są w ścieżce mistrzowskiej

52

Do kiedy można wysyłać CV? Nieskromnie mówiąc, widzę siebie na prawej obronie w Barcelonie

0

Komentarz usunięty

0

Cóż, jeszcze trochę życia, mam nadzieję, przede mną, więc i ta Liga Mistrzów może w końcu do Polski zawita. Wierzę do końca, ale rozum podpowiada co innego...

0

Basel nic szczególnego w ofensywie nie grał, to Lech z poczucia winy podarował im dwie bramki. Śmiechem żartem, ale taka jest rzeczywistość - brutalna..

0

Bez jaj, jest tak samo jak rok temu: Legia odrabia po kilkudziesięciu sekundach

1

Celtic też z Legią pierwszy zdobył gola, hehe

0

Będą wtedy, kiedy będą. Nic więcej na ten temat napisać nie można

0

Przetarg wciąż jest nierozstrzygnięty

5

Ja tam wolę wyjść do ludzi, ale co kto lubi

0

Wejdź na liveonsat, zobacz wykaz kanałów tego meczu, potem sprawdź listę nc+ i się wtedy dowiesz. Tak ciężko?

1

Polska ma swojego Iniestę -> http://i.imgur.com/SknaeTf.jpg

1

Jednak! Nie tylko Łudogorec odpadł z LM, ale też i Maribor

1

Po 45 minutach kazachska Astana wygrywa z Mariborem 2-1, a w pierwszym meczu Słoweńcy wygrali 1-0. Kolejna sensacja? ;>

0

A Łudogorec właśnie odpada z Ligi Mistrzów w starciu z mołdawskim Milsami

3

Dobrze tu kolega napisał, że nie ma co tym dzieciom zazdrościć. Wakacje są, roboty co nie miara, to i pieniążki się w końcu znajdą i wtedy migiem do Barcelony. Wystarczy chcieć ;)

9

Polska ma swojego kandydata na tę posadę. Chyba nie muszę pisać, o kogo chodzi.

5

Ja rozumiem, że trzeba podziwiać Abidala za wygraną walkę z nowotworem, ale to nie znaczy, że Barcelona ma się nad nim całe życie rozczulać. W przeciwieństwie do dwóch pozostałych osobistości nie jest on legendą klubu.

2

Jak wy biadolicie, to głowa mała. To samo było rok temu, jak Legia wylosowała Celtic, że też pozamiatane. Roznieśli ich w dwumeczu i tylko przez niekompetencję pracowników Legii odpadli. Ja jestem dziwnie o Lecha spokojny, bo mam wrażenie, że właśnie z takim rywalem pokażą pełnię swoich możliwości. To Basel będzie grał pod presją, nie Kolejorz.

1

Ciesz się z tego co masz - polska piłka jest jaka jest i trzeba to zaakceptować

0

Jaki kraj, taki Zlatan

0

Nie trzeba znać hiszpańskiego, żeby zrozumieć, co autor filmu miał do przekazania. Myślę, że słowem klucz do tego filmu jest zaufanie, którym Messi darzony jest w Barcelonie, a nieobdarzony w kadrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?