damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu coś wpadnie, przecież to Barcelona - kibicom sukcesu dziękujemy
0
Kiedy można spodziewać się ocen za mecz z RSSS?
3
Z niecierpliwością czekam na konferencję prasową Realu i ich tłumaczenia :D Srogo kisnę i za nic nie mogę przestać, haha :D
0
Napoli-Inter 2-1, dwa słupki Interu w ostatniej minucie meczu, dwie bramki Higuaina
59
Komentarz do typów "ekspertów" na Weszło w sprawie Złotej Piłki:
"Czytając te typy jestem za eutanazją i odstrzelaniem za głupotę. Gdyby Lewy był murzynkiem z jakiejś Kenii, to nikomu z tych ludzi nawet by na myśl nie przyszło, żeby wstawić go do top10 (i słusznie). Był tak świetny, że nawet graczem sezonu nie został (patrz->De Bruyne), a teraz jest tak świetny, że nawet nie jest najlepszym graczem swojej drużyny(patrz->Muller), a co dopiero Europy czy świata. Neuer to kolejny niesmaczny żart, facet nawet najlepszym bramkarzem nie był w 2015 (patrz->Bravo), a tu typy na najlepszego zawodnika. Brakuje jeszcze głosów na Bale'a, Kakę i Xaviego. Głosy na CRa to chyba też od niedzielnych kibiców, którzy sprawdzają strzelców w telegazecie do dziś. Facet poza 3 miesiącami gdzieś tam w okresie marzec-maj jest cienki jak sik pająka, 5 bramek z lelakami, a potem 5 meczów przerwy i kopania się po czole. No i nieśmiertelne cieszynki po każdym karnym na 4:0 w 90 minucie, jakby zdobył co najmniej dwa mistrzostwa świata naraz. Jeżeli ludzie których przepytujecie to eksperci i specjaliści od piłki nożnej, to ja już wiem, czemu polskie kluby odpadają z potęgami z Andory czy innych Liechtensteinów w eliminacjach do europejskich pucharów."
1
Szybciej niż Pudzian Najmana, kto by się spodziewał
0
Mam takie pytanie: kiedy ostatnio (albo czy w ogóle) Barcelona potrzebowała rozegrać serię rzutów karnych, aby przejść do następnej rundy w europejskich pucharach?
2
Jak to komentator słusznie ujął: na Shakirę, tak jak na Barcelonę, nie ma mocnych :D i jeszcze ta Antonella i jej walory, ahh
1
Piast strzela na 3-0 i to by było już chyba na tyle - jak myślicie, to będzie mistrz Polski? Jakby nie ten podział, to byłbym skłonny powiedzieć, że tak
0
Wiadomo, nic nie jest pewne, ale jak dla mnie to ISIS w tym roku nie zaatakuje już Europy, ba, myślę, że Euro we Francji też odbędzie się bez żadnych komplikacji. Za duży teraz powstał szum wokół tych zamachów, na meczach i innych imprezach masowych wzmożone są środki bezpieczeństwa, wszyscy przygotowani są niby na kolejny atak. Muslimy czekają na potknięcie Zachodu, kiedy, załóżmy po sprawnie przeprowadzonym Euro, władze uznają, że niebezpieczeństwo minęło. Ale trzeba dmuchać na zimne, oprócz śmierci i płacenia podatków, nic na tym popieprzonym świecie nie jest pewne.
1
Różne już Dani eksperymenty ze swoimi włosami robił, teraz wygląda na to, że się na Marcelo robi :D
4
Kiedy Munir ma się przełamać, jak nie w takim meczu - dajesz młody!!!
0
Dwa hitowe mecze odwołane, to ja się pytam: co to będzie na Euro?
2
"Nie mam możliwości potwierdzenia, ale to rzekomo jeden z podejrzanych / napastników w dzisiejszym ataku"
@wszewko
https://pbs.twimg.com/media/CTuj7I0UkAETwfI.jpg
7
Ciarki mnie przechodzą za każdym razem, jak słyszę eksplozję
Boże, uchroń Europę
2
Czy ja aby nie oglądam Barcelony? Który to już spalony odgwizdany, którego nie było...
57
"Nie wiem, czy to powiedział. Dziwi mnie, że Piqué mógłby to powiedzieć. Zdziwiłoby mnie to, gdyby rzeczywiście to powiedział, dlatego nie wierzę w to, że Piqué to powiedział"
Powiedziałbym, że w tej wypowiedzi zbyt często występuje wyraz "powiedzieć", ale nic nie powiem.
30
Naprawdę srogo śmiechnę, jak Ronaldo będzie w top3 złotej gały. Tego faceta niemal w każdym meczu na boisku, siłą rzeczy, nie ma. Ale i tak wiadomo, że będzie, nie ma co się łudzić nawet.
3
Co ważne - kolejny mecz, kolejne czyste konto!
1
Zdziwiłem się, że sędzia spalonego nie gwizdnął - ah, te nawyki
25
Ale ci komentatorzy są tępi. Kibice buczą na sędziego, nie na Barcelonę.
2
Gdzie mam złożyć CV? Bo nie powiem, jestem zainteresowany choćby praniem gaci w szatni Barcelony.
98
Po co bawić się w jakieś wykluczenia, odejmowanie punktów czy inne cuda wianki? Ja bym proponował rozwiązać klub i wszystkie trofea przekazać Realowi. Nie prościej?
3
Oglądacie półfinał MŚ u-17 Meksyk-Nigeria? Diego Cortes (obrońca) z Meksyku zabawil sie w Messiego, minąl sobie pięciu rywali i strzelił brameczkę, no po prostu cud miód orzeszki :D
0
Piękny gol Ilicicia z wolnego, szkoda
9
Już naprawdę nie masz co wspominać, tylko jakieś niezwiązane z Barceloną pierdoły?
2
Suarez może mieć dużo strat, technik może i z niego marny, ale zawsze jest tam, gdzie powinien. W końcu najlepsza 9 świata. Mnie osobiście najbardziej u niego imponuje mi jego wydolność. Toć on co mecz gania jak koń, wywierając presję na defensywie rywali.
Grande Suarez!
10
To, że mają dużo kasy, nie znaczy, że im wszystko wolno. Kultura osobista jest jak widać dla niektórych pilkarzy pojęciem obcym. Wstyd!
2
Nie przystoi takie zachowanie graczom Barcelony, bez żadnych dyskusji. Dziecinada jednym słowem.
9
Rozumiem, że to El Clasico, ale ten mecz o niczym nie zadecyduje, więc ryzykowanie zdrowia Messiego na takie kosy, jakie w obronie ma Real, wydaje się co najmniej niebezpieczne.