damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym filmie przynajmniej słyszę hymn, bo wczoraj w TVP to tylko same gwizdy były, nic więcej
1
Nasze brazylijskie trio -> https://fbcdn-photos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xat1/v/t1.0-0/11377329_891701097532241_2002664758316517646_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=5fbc04d6bc50cb86b3181ad34f65ad2c&oe=55F645C7&__gda__=1443445784_739ff441f70801de37bb611d03b148c0
32
Jeszcze niech Dudek będzie w studio pomeczowym i zacznie te swoje wywody nad domniemaną słabą defensywą Barcy, to chyba już padnę. To, co gada ten Żewłakow to przechodzi ludzkie pojęcie.
0
Widziałem już piłkę w bramce
11
Dobrze, że dziadek internetu nie miał, bo portal realmadrid.com nie wyrobiłby z ciągłym spamem hejtów
0
Co ty gadasz? Już teraz wiadomo, że w Superpucharze Hiszpanii zagramy z Bilbao.
http://www.fcbarca.com/63625-barca-zapewnia-sobie-udzial-w-dwumeczu-o-superpuchar-hiszpanii,sortuj-najlepsze.html
1
W pamiętnym sezonie 2008/09 Barcelona grając u siebie z Wisłą Kraków też grała w wyjazdowych trykotach, bo tamci wzięli ze sobą tylko domowe stroje, czerwone. Może to jakiś znak? ;-)
0
Za żadne pieniądze świata nie chciałbym tak żyć, ciągle jakieś rozprawy sądowe, przesłuchania, oskarżenia... Nerwowo można wykorkować
15
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/s720x720/10930995_1624923064412467_9133935766097862408_n.jpg?oh=42b1b467d5966fa7c1154e49dc6252b2&oe=56013692
Trochę humoru na ponury wieczór :D
57
Mourinho chyba na zawsze pozostanie dla mnie trenerem-zagadką
0
Messi ostro pompuje, motywacja jest!https://fbcdn-photos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xat1/v/t1.0-0/11295651_1022922011060726_5918572111175290345_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=309afa4a6ecb3611331de6b63bc95dd2&oe=55FA15D0&__gda__=1443314648_35e84c328966c04049b65e7c81fcced8
3
Skoro Dnipro przeszło Napoli, to znaczy, że w piłkę chyba grać potrafią. To, że klub mniej znany, nie znaczy, że gorszy. Ja tam wierzę, że to nie będzie jednostronny finał
0
Sociedad u siebie przegrywa 0-3 z Granadą :O
0
Jak znowu podczas meczu w ciągu minuty przybywać będzie 500 komentarzy, to już chyba bym wolał, żeby strona się wieszała tak jak dawniej. Skupcie się na oglądaniu meczu.
1
Jak kiedyś podczas derbów Madrytu na Vicente Calderon chłopak nie chciał dać Ronaldo piłki, to śmialiście, a jak taka sytuacja tyczy się Evry, to od razu bluzgi na mlodego. Trochę obiektywizmu
5
Jak wy narzekacie, to głowa mała. Dwumecz po pierwszej połowie praktycznie się zakończył, to po jaką cholerę nasi mają spinać poślady i grać do upadłego? Pierwsza bramka dla Bayernu nas podrażniła i od razu poszły dwie kontry z golem w tle. Pewnie, że chcecie widzieć nieustannie atakującą Barcę, ale zrozumcie ich. Trzeba zachować siły na koniec.
0
Pep znowu miał rację: Barcelona stała się najlepiej grającą z kontry drużyną
0
Doping jest przekozacki
2
Informacja dla abonentów Cyfrowego Polsatu: mecz transmitowany jest w niemieckiej stacji ZDF (pozycja 237)
3
Taka prosta przeróbka, a tak cieszy :D
https://fbcdn-photos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-0/10389692_1052555614759074_5129930514321838988_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=612caa4ffed27ec0e3dd94bfdd4d7dd3&oe=55D451F6&__gda__=1439020239_0a0b4db03688f8ae88f8ee123f07e207
0
Jak może być szpaler, skoro Barcelona nie jest jeszcze mistrzem?
2
Barcelona zdobędzie mistrza w Madrycie, Real w Barcelonie popłynie, takie życie
34
Jak jakiś kretyn przychodzi na tę stronę i spamuje linkami czy czymś, to żadnej reakcji ze strony redakcji nie ma, a jak mówi się o losach Polski, to cenzura. Jaja sobie robicie?
0
Komentarz usunięty
0
Co to by się działo, jakby zamiast Pedro wszedł Verma i taką bramkę załadował :D
1
Dla tych, co mają Cyfrowy Polsat: mecz jest na Canale 5, pozycja 2310
38
Posiadanie piłki:
Barcelona 80% - Bayern 80%
1
Dokładnie 6 lat temu ->
8
Pamiętajcie, że gramy z Bayernem Monachium, jednym z trzech najlepszych obecnie klubów na świecie. Owszem, jesteśmy faworytem, ale nie zdecydowanym. Takie mecze jak półfinał Ligi Mistrzów działają niezwykle mobilizująco, dlatego ani na moment nie można stracić koncentracji. Pomimo takiej ilości kontuzji dalej są cholernie groźni, dlatego proszę: POKORY! Cieszyć się będziemy, jak awansujemy do finału, nie wcześniej.
0
Obawiam się, że Camp Nou będzie zagłuszone przez kibiców Bilbao