0

Wszystko by mi weszło. Gladbach strzeliło w ostatniej minucie, Wolfsburg też, poza tym Werder wygrał. Tylko to piep**one Hoffenheim musiało TEŻ w ostatniej minucie strzelić na 2-1 (postawiłem na remis)... Jeszcze Schalke jest na tym kuponie (też dałem na remis) - to teraz mam nadzieję, że wygrają, bo to będzie masakra, jakby mi 6 stów przez jedną bramkę w ostatniej minucie przeleciało koło nosa. Jak dwa mecze nie wchodzą, to mniejszy wku*w

4

Bartra jakie chucherko, Kun jaki młodziutki ;-)

0

Ale część się zgadza, jak to, że Atletico z nami przegrywa i że Celta z Sociedad urywają nam punkty :D

10

To był ostatni mecz sezonu 2000/2001. Barcelona miała 3 punkty straty do czwartej Valencii. Żeby awansować do kwalifikacji Ligi Mistrzów, Barca musiała zwyciężyć nad drużyną "Nietoperzy". Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2, dla "Dumy Katalonii". Rivaldo trafił do bramki rywali trzykrotnie. Ostatni, fenomenalny gol z przewrotki zagwarantował Barcelonie zwycięstwo.



Źródło: Piłkarskie legendy - Football legends

4

1

Jeszcze brakowało pytania, z kim poszedłby do łóżka, gdyby nie był z Shakirą - z Messim czy z Cristiano?

1

Uważaj, bo pewni kibice pewnego klubu mogą ten tekst podchwycić i wykorzystać przeciwko nam

0

Neymar powinien zejść, nie ma sensu go dalej trzymać na boisku. Chłopak się dzisiaj bardzo męczy.

5

Iwański komentujący MŚ w Katarze a Iwański komentujący Barcelonę - niebo a ziemia

0

Mógłby komentować Iwański z Laskowskim, znów poczułbym się jak na MŚ w ręczną ;-)

14

wg nas Messi zdobył dziś 2 bramki
wg UEFA Messi zdobył dziś 1 bramkę
wg ASa i Marci Messi nie zdobył dziś bramki

0

nie mogę się przestać śmiać z tego komentatora hahaha :D

2

1

Drugi mecz jest z Pucharu Króla. W lidze Bilbao wygrało 3-2

6

Nie cieszcie się zbyt szybko, żeby jutro nie było zonku

0

Nam się ciężko gra przeciwko Realowi
Realowi się ciężko gra przeciwko Atletico
Atletico się ciężko gra przeciwko nam

I weź to człowieku pojmij

23

Portal realmadrid pozostaje wierny swoim ideałom, nie to co fcbarca, tylko zmiany i zmiany... ;-) Nie no, na pierwszy rzut wygląda to naprawdę dobrze. Najbardziej cieszy mnie możliwość przeglądania najlepszych komentarzy bez konieczności przełączania się na wersję komputerową. Wielki plus!

0

Do tej pory wstyd mi, że Šarić się sprzedał

1

co się z tą Borussią porobiło, tego oglądać nie szło na trzeźwo

0

Chodzą plotki, jakoby Pep miał zostać selekcjonerem Kataru na MŚ 2022

32

Suare musi odpalić. Spytacie, dlaczego? Ano dlatego, że facet w każdym meczu wypruwa flaki dla zespołu. Każde nieudane zagranie wywołuje u niego złość. Do tego dochodzi wielka radość po strzelonym goli, nie koniecznie jego. Luis jest skazany na sukces, zwłaszcza w takim klubie, jakim jest Barca.

0

Podążasz drogą swojego mentora LOL LOLa?

5

Juz nie moge doczekac sie nastepnego odcinka!

0

Już narzekają... Nic więcej nie potraficie? Trzeba wspierać swoich

0

Byłeś w klubie, że masz takie informacje?

1

Francja mistrzem świata i to bez Luca Abalo - coś nieprawdopodobnego!

0

Chyba żaden z nas nie dowie się, jakim człowiekiem prywatnie jest Pep. Bo to, że jest świetnym trenerem, wie każdy.

0

Ten grubas powinien mieć już trzecią karę

1

Francja nie może tego przegrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?