damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko by mi weszło. Gladbach strzeliło w ostatniej minucie, Wolfsburg też, poza tym Werder wygrał. Tylko to piep**one Hoffenheim musiało TEŻ w ostatniej minucie strzelić na 2-1 (postawiłem na remis)... Jeszcze Schalke jest na tym kuponie (też dałem na remis) - to teraz mam nadzieję, że wygrają, bo to będzie masakra, jakby mi 6 stów przez jedną bramkę w ostatniej minucie przeleciało koło nosa. Jak dwa mecze nie wchodzą, to mniejszy wku*w
4
Bartra jakie chucherko, Kun jaki młodziutki ;-)
0
Ale część się zgadza, jak to, że Atletico z nami przegrywa i że Celta z Sociedad urywają nam punkty :D
10
To był ostatni mecz sezonu 2000/2001. Barcelona miała 3 punkty straty do czwartej Valencii. Żeby awansować do kwalifikacji Ligi Mistrzów, Barca musiała zwyciężyć nad drużyną "Nietoperzy". Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2, dla "Dumy Katalonii". Rivaldo trafił do bramki rywali trzykrotnie. Ostatni, fenomenalny gol z przewrotki zagwarantował Barcelonie zwycięstwo.
Źródło: Piłkarskie legendy - Football legends
4
Pique pisze po polsku na swoim Facebooku!
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1301952943154057&id=168375189845177
1
Jeszcze brakowało pytania, z kim poszedłby do łóżka, gdyby nie był z Shakirą - z Messim czy z Cristiano?
1
Uważaj, bo pewni kibice pewnego klubu mogą ten tekst podchwycić i wykorzystać przeciwko nam
0
Neymar powinien zejść, nie ma sensu go dalej trzymać na boisku. Chłopak się dzisiaj bardzo męczy.
5
Iwański komentujący MŚ w Katarze a Iwański komentujący Barcelonę - niebo a ziemia
0
Mógłby komentować Iwański z Laskowskim, znów poczułbym się jak na MŚ w ręczną ;-)
14
wg nas Messi zdobył dziś 2 bramki
wg UEFA Messi zdobył dziś 1 bramkę
wg ASa i Marci Messi nie zdobył dziś bramki
0
nie mogę się przestać śmiać z tego komentatora hahaha :D
2
Widzę taką akcję Messiego w dzisiejszym meczu ;-)
https://www.facebook.com/video.php?v=867036636775203&set=vb.338233632988842&type=2&theater
1
Drugi mecz jest z Pucharu Króla. W lidze Bilbao wygrało 3-2
6
Nie cieszcie się zbyt szybko, żeby jutro nie było zonku
0
Nam się ciężko gra przeciwko Realowi
Realowi się ciężko gra przeciwko Atletico
Atletico się ciężko gra przeciwko nam
I weź to człowieku pojmij
23
Portal realmadrid pozostaje wierny swoim ideałom, nie to co fcbarca, tylko zmiany i zmiany... ;-) Nie no, na pierwszy rzut wygląda to naprawdę dobrze. Najbardziej cieszy mnie możliwość przeglądania najlepszych komentarzy bez konieczności przełączania się na wersję komputerową. Wielki plus!
0
Do tej pory wstyd mi, że Šarić się sprzedał
4
https://fbcdn-photos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-0/10983416_917970151580962_1661153525242071046_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=7fc8a87ebadd67e9071f460310bdcef3&oe=554DCC7B&__gda__=1432882674_60bbc044b9595d6ac130384174ef5750
Onet wie lepiej
1
co się z tą Borussią porobiło, tego oglądać nie szło na trzeźwo
0
Chodzą plotki, jakoby Pep miał zostać selekcjonerem Kataru na MŚ 2022
32
Suare musi odpalić. Spytacie, dlaczego? Ano dlatego, że facet w każdym meczu wypruwa flaki dla zespołu. Każde nieudane zagranie wywołuje u niego złość. Do tego dochodzi wielka radość po strzelonym goli, nie koniecznie jego. Luis jest skazany na sukces, zwłaszcza w takim klubie, jakim jest Barca.
0
Podążasz drogą swojego mentora LOL LOLa?
5
Juz nie moge doczekac sie nastepnego odcinka!
0
Już narzekają... Nic więcej nie potraficie? Trzeba wspierać swoich
0
Byłeś w klubie, że masz takie informacje?
1
Francja mistrzem świata i to bez Luca Abalo - coś nieprawdopodobnego!
0
Chyba żaden z nas nie dowie się, jakim człowiekiem prywatnie jest Pep. Bo to, że jest świetnym trenerem, wie każdy.
0
Ten grubas powinien mieć już trzecią karę
1
Francja nie może tego przegrać