5

Po meczu: "Krytyka czyni nas lepszymi"

2

Już wiem, jak czuli się kibice Manchesteru United w tamtym sezonie

0

O co wam chodzi? Posiadanie piłki wynosi przecież 76%. Malkontenci...

2

To co Lucho, w następnym meczu Douglas na stoperze i Busquets na skrzydle?

0

I na pewno będzie lepszy, jak nie będzie grał

0

Ach, ta masażystka Chelsea

0

Z ostatniej chwili: Sport i Mundo Deportivo zrezygnowały z prognozowania składów na mecze Barcelony

0

Hazard karnego nie trafił

0

Toure czerwo, City już w dziewięciu

0

Ostatnio na ligowym meczu Ajaxu na trybunach zasiadł sam Edwin van der Sar - i to nie w jakiejś loży VIP, tylko wśród zwykłych kibiców, gdzie prowadził doping. To się ceni!

1

Proste, ze Suarez znalazł wspólny język z rzeźnikiem. Luis kosztuje mięsko, rzeźnikowi pozostaje ubój

3

Swoją drogą Liverpool dawno nie miał tak dobrej ławki rezerwowej

0

Son po raz drugi

0

Ależ brameczka Sona! Warto wspomnieć, że mecz Zenitu z Bayerem sędziuje powszechnie znany i lubiany Undiano Mallenco

0

Kliknij "Najlepsze" i przeczytaj pierwszy komentarz z góry, dziękuję.

5

Ale za to Superpucharu Katalonii nikt nam nie odbierze

1

Luis Enrique, jego inicjały LE - no tak, Ligi Europy Barcelona jeszcze nie zdobyła

5

Alves po meczu: "Krytyka czyni mnie lepszym"

2

Nie chciałbym tego, ale gdyby Barcelona dziś przegrała, to Lucho może by wreszcie przejrzał na oczy i zaczął wystawiać tych, którzy naprawdę są w formie. Ale zapewne będzie to wygrany mecz, a na konferencji pomeczowej wywody typu "wyciągnęliśmy wnioski z porażki z Realem bla bla bla...".

17

Dzięki temu triumfowi porażka z Realem poszła w niepamięć. To był ciężki turniej, ale drużyna pokazała charakter w decydującym momencie. Nie ma co jednak popadać w hurraoptymizm, bo za pasem arcyważny mecz o puchar wschodniej trybuny Camp Nou.

2

Hiszpańska "prasa" to najgorsze ścierwo, jakie kiedykolwiek czytałem. Zero obiektywizmu. To nie wstyd przyznać, że nawaliła obrona i że Lucho przeliczył się ze składem, wstydem jest o tym nie napisać i winę za porażkę obarczać sędziego, który naprawdę dobrze prowadził ten klasyk. Naprawdę te redaktorzyny za dychę nie zdają sobie sprawy, że robią z siebie pośmiewisko na tak dużą skalę? Podziwiać za odwagę...

1

Dziwne by było, jakby miał intencje zagrania ręką w polu karnym

0

Skoro Mascherano grał tak kozacko w dwóch ostatnich spotkaniach na DM, to dlaczego Lucho przestawia go na stopera? Bo gramy z Realem? Czas na eksperymenty minął. Tak samo Mathieu na lewej stronie - nie mówię, że gra tam źle, wolę go jednak na środku. Mam nadzieję, że trener to wreszcie dostrzeże.

0

Ogarnijcie się trochę z tymi komentarzami...

26

"Po­nad­to Re­al pró­bo­wał do­pro­wa­dzić do te­go, by sank­cje nałożone na Suáre­za wy­gasły dzień później" - czyżby ktoś się kogoś bał?

4

Mam ciary na myśl, że jutro Suarez wreszcie zagra! Niech ta chwila trwa wiecznie!

1

Niech odpali rakietę właśnie w tym meczu

4

Liverpool przegrywa w Lidze Mistrzów 0-3 do przerwy, jakbym gdzieś już to widział

1

Akcja przednia, co by nie mówić, wykończenie jeszcze lepsze

3

Środa, a tu Legia w TV

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?