damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Po meczu: "Krytyka czyni nas lepszymi"
2
Już wiem, jak czuli się kibice Manchesteru United w tamtym sezonie
0
O co wam chodzi? Posiadanie piłki wynosi przecież 76%. Malkontenci...
2
To co Lucho, w następnym meczu Douglas na stoperze i Busquets na skrzydle?
0
I na pewno będzie lepszy, jak nie będzie grał
0
Ach, ta masażystka Chelsea
0
Z ostatniej chwili: Sport i Mundo Deportivo zrezygnowały z prognozowania składów na mecze Barcelony
0
Hazard karnego nie trafił
0
Toure czerwo, City już w dziewięciu
0
Ostatnio na ligowym meczu Ajaxu na trybunach zasiadł sam Edwin van der Sar - i to nie w jakiejś loży VIP, tylko wśród zwykłych kibiców, gdzie prowadził doping. To się ceni!
1
Proste, ze Suarez znalazł wspólny język z rzeźnikiem. Luis kosztuje mięsko, rzeźnikowi pozostaje ubój
3
Swoją drogą Liverpool dawno nie miał tak dobrej ławki rezerwowej
0
Son po raz drugi
0
Ależ brameczka Sona! Warto wspomnieć, że mecz Zenitu z Bayerem sędziuje powszechnie znany i lubiany Undiano Mallenco
0
Kliknij "Najlepsze" i przeczytaj pierwszy komentarz z góry, dziękuję.
5
Ale za to Superpucharu Katalonii nikt nam nie odbierze
1
Luis Enrique, jego inicjały LE - no tak, Ligi Europy Barcelona jeszcze nie zdobyła
5
Alves po meczu: "Krytyka czyni mnie lepszym"
2
Nie chciałbym tego, ale gdyby Barcelona dziś przegrała, to Lucho może by wreszcie przejrzał na oczy i zaczął wystawiać tych, którzy naprawdę są w formie. Ale zapewne będzie to wygrany mecz, a na konferencji pomeczowej wywody typu "wyciągnęliśmy wnioski z porażki z Realem bla bla bla...".
17
Dzięki temu triumfowi porażka z Realem poszła w niepamięć. To był ciężki turniej, ale drużyna pokazała charakter w decydującym momencie. Nie ma co jednak popadać w hurraoptymizm, bo za pasem arcyważny mecz o puchar wschodniej trybuny Camp Nou.
2
Hiszpańska "prasa" to najgorsze ścierwo, jakie kiedykolwiek czytałem. Zero obiektywizmu. To nie wstyd przyznać, że nawaliła obrona i że Lucho przeliczył się ze składem, wstydem jest o tym nie napisać i winę za porażkę obarczać sędziego, który naprawdę dobrze prowadził ten klasyk. Naprawdę te redaktorzyny za dychę nie zdają sobie sprawy, że robią z siebie pośmiewisko na tak dużą skalę? Podziwiać za odwagę...
1
Dziwne by było, jakby miał intencje zagrania ręką w polu karnym
0
Skoro Mascherano grał tak kozacko w dwóch ostatnich spotkaniach na DM, to dlaczego Lucho przestawia go na stopera? Bo gramy z Realem? Czas na eksperymenty minął. Tak samo Mathieu na lewej stronie - nie mówię, że gra tam źle, wolę go jednak na środku. Mam nadzieję, że trener to wreszcie dostrzeże.
0
Ogarnijcie się trochę z tymi komentarzami...
26
"Ponadto Real próbował doprowadzić do tego, by sankcje nałożone na Suáreza wygasły dzień później" - czyżby ktoś się kogoś bał?
4
Mam ciary na myśl, że jutro Suarez wreszcie zagra! Niech ta chwila trwa wiecznie!
1
Niech odpali rakietę właśnie w tym meczu
4
Liverpool przegrywa w Lidze Mistrzów 0-3 do przerwy, jakbym gdzieś już to widział
1
Akcja przednia, co by nie mówić, wykończenie jeszcze lepsze
3
Środa, a tu Legia w TV