0

Rouzier siadł psychicznie, a Ngapeth sam meczu nie wygra - teraz czas powiedzieć Niemcom "Auf Wiedersehen"

5

Pisząc "żelek" dostosowujesz się do ich poziomu

0

Jak Sociedad straciło drugiego gola, to każdy wie co się potem stało. Trzeba byc dobrej myśli, choć teraz będzie o to znacznie ciężej. Może Iker dopomoże

2

Nie dla Chelsea, ale i na nią przyjdzie kolej

1

Dałem na kuponie, że Deportivo wygra z Realem oraz Leicester z United, też na gospodarzy - pewniaczki, co nie? ;)

13

O skomplikowanie meczu Barcelonie postarają się kierowcy PKS Walencja

1

Pseudo sport mówisz? Tam nie ma miejsca dla płaczków i symulantów, za to cenię ten sport, podobnie zresztą jak piłkę ręczną. Mężczyzna ma być mężczyzną.

0

Jesteś zgłoszony, dziękuję.

1

Ja rozumiem, że APOEL to nie jest rywal z europejskiego topu, że trzeba dać pograć zmiennikom, no ale na litość Boską - w takim meczu trzeba wyraźnie pokazać, kto jest lepszy. Taka gra i wynik po prostu nie przystoi Barcelonie.

0

Tyle,że gra pasywna odgwizdywana jest, gdy zespół jest przy piłce, a nie, jak broni, więc Barcelona bardzo źle by na tym wyszła

0

Tymczasem Brazylia 3-0 ze Sborną, tak samo Niemcy z Iranem - trochę niespodzianka

3

Sergi Roberto, 22 lata - to ciągle nadzieja Barcelony


Nie no, jak to brzmi

0

Koniecznie strzelić drugą bramkę, bo jedna "akcja" Pique w obronie i będzie nerwówka

0

Jak to ktoś tu kiedyś napisał: "Talent Sergiego Roberto jest jak Yeti, wszyscy o nim mówią, a nikt go nie widział"

0

♫♫♫ Hymn Ligi Mistrzów ♫♫♫

2

Gdyby oni mieli raz więcej bramek niż my, mieliby 500

1

wieczny talent, skarb nie zawodnik

0

Nie muszę, jestem tam adminem

11

Paradoksalnie, jutro będziemy trzymać kciuki za Rosję. Paradoks drugi: będzie to 17 września

1

Tak, rzeczywiście ustawione pod Polskę, grupa z Brazylią i Rosją, kolejno mistrzem Świata i olimpijskim

6

Wygrana!!! Co za końcówka!

1

Czerwona dla Kubiaka, tego to ja jeszcze nie widziałem

0

"oglondam" idzie przetrawić, ale "po" zamiast "bo" to już nawet śmieszne nie jest, wręcz żenujące

16

Neymar-Suarez-Messi - kurde, to będzie kosmos!

0

Ogórki to ty masz w spiżarce, szacunek należy się każdemu zespołowi

0

Casillasowi potrzebne jest wsparcie ze strony kibiców, gwizdaniem na niego nie spowodują jego lepszej gry. Poza tym to jest ich żywa legenda, nie bez powodu nazwany został "świętym". Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak dla przykładu Messi za kilka dobrych lat wyraźnie obniży loty (kiedyś to nastąpi, oby jak najpóźniej) zostanie wygwizdany i zrugany przez prasę, całkowicie zapominając o jego wielkich dokonaniac

0

Czytajcie ze zrozumieniem, kolejne koszyki będą złożone z zespołów kolejno z najwyższym współczynnikiem

0

Te czasy, kiedy każdy na podwórku miał koszulkę z jego nazwiskiem, aż się łezka w oku kręci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?