0

Dopiero co Iniesta grał jak cień samego siebie, a dzisiaj takie piękne zawody w jego wykonaniu. Lucho ma twardy orzech do zgryzienia, kogo ustawić w niedzielę w pomocy

1

Pedro skills & goals

7

Johan Krałf XD

0

Aż się zegar zaciął z wrażenia

1

Zaufaj swojej prawej ręce, ona cię nie wystawi do wiatru

0

Co jeszcze musi zrobić Milik, żeby de Boer zaczął go wystawiać w pierwszym składzie? Zatańczyć makarenę?

5

Nowy design strony, stylowy ---> http://i.imgur.com/x3C0XzX.png

4

Grunt, że posiadanie wynosi 79%, przecież to jest najważniejsze

15

Tylko czekam, aż Orłowski wspomni o incydencie Pique

0

Zanosi się na to, że niedługo Pedro zrobi karierę internetową wzorem Lorda Bendtnera

1

Jakby to ujął pan Szpakowski: "I to jest cały Maradona"

5

Thiago na treningu Bayernu doznał skręcenia kolana z częściowym uszkodzeniem więzadła przybocznego przyśrodkowego.
Hiszpanowi grozi kolejna operacja.

Źródło: Bild

5

Turbozmiana w studio Polsatu

2

"Jestem głodny tytułów" - tak wiem, wielu nie śmieszy już ta sprawa, ale w tym przypadku nie mogłem się powstrzymać ;)

0

Kupon do przodu, o to chodzi :D

0

Robben wyłączony z gry, a obrona Islandii nawet specjalnie się nie wysila

0

Islandia 1-0 Holandia, bramka po karnym - Krul nie broni, nie ma się co dziwić

0

Nigdy nie zrozumiem, po co im wszystkim tyle pieniędzy

5

W Realu gra Kroos, proste. Gdyby ter Stegen był powołany na ten mecz, redakcja by o tym wspomniała.

1

Tak. Podczas mundialu w 1974 wygraliśmy z Brazylią 2-1, w 1981 pokonaliśmy Argentynę w Buenos Aires 2-1, a w 1985 1-0 ograliśmy Włochów.

21

11.10.2006 Polska - Portugalia 2-1
11.10.2014 Polska - Niemcy 2-0

0

Miły wieczór, najpierw Milik, potem Mila :)

0

Z tym, że w Realu gra Kroos. Gdyby choćby na rezerwie był ter Stegen, redakcja na pewno by o tym napisała

3

Warto wspomnieć, ze to pierwsza wyjazdowa przegrana we wszystkich eliminacjach od 14 lat

0

Kowalczyk poszedł opić zwycięstwo

1

Styl i taktyka do kitu, ale to wynik idzie w świat! Zacytuję Hajtę: BRAWO!!!

2

"Brawo" - Hajto i jego kreatywność w komentowaniu

1

Milik!!! Goool haha :D

0

Tak, bo sam ma sobie wywalczyć pozycję do strzału mając za rywali Boatenga i Hummelsa...

0

Naszą taktyką jest brak taktyki - ok, gramy z mistrzami świata, ale na Boga, niech to będzie mądra gra, bo to, że jeszcze remisujemy to cud niemalże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?