damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopiero co Iniesta grał jak cień samego siebie, a dzisiaj takie piękne zawody w jego wykonaniu. Lucho ma twardy orzech do zgryzienia, kogo ustawić w niedzielę w pomocy
1
Pedro skills & goals
7
Johan Krałf XD
0
Aż się zegar zaciął z wrażenia
1
Zaufaj swojej prawej ręce, ona cię nie wystawi do wiatru
0
Co jeszcze musi zrobić Milik, żeby de Boer zaczął go wystawiać w pierwszym składzie? Zatańczyć makarenę?
5
Nowy design strony, stylowy ---> http://i.imgur.com/x3C0XzX.png
4
Grunt, że posiadanie wynosi 79%, przecież to jest najważniejsze
15
Tylko czekam, aż Orłowski wspomni o incydencie Pique
0
Zanosi się na to, że niedługo Pedro zrobi karierę internetową wzorem Lorda Bendtnera
1
Jakby to ujął pan Szpakowski: "I to jest cały Maradona"
5
Thiago na treningu Bayernu doznał skręcenia kolana z częściowym uszkodzeniem więzadła przybocznego przyśrodkowego.
Hiszpanowi grozi kolejna operacja.
Źródło: Bild
5
Turbozmiana w studio Polsatu
2
"Jestem głodny tytułów" - tak wiem, wielu nie śmieszy już ta sprawa, ale w tym przypadku nie mogłem się powstrzymać ;)
0
Kupon do przodu, o to chodzi :D
0
Robben wyłączony z gry, a obrona Islandii nawet specjalnie się nie wysila
0
Islandia 1-0 Holandia, bramka po karnym - Krul nie broni, nie ma się co dziwić
0
Nigdy nie zrozumiem, po co im wszystkim tyle pieniędzy
5
W Realu gra Kroos, proste. Gdyby ter Stegen był powołany na ten mecz, redakcja by o tym wspomniała.
1
Tak. Podczas mundialu w 1974 wygraliśmy z Brazylią 2-1, w 1981 pokonaliśmy Argentynę w Buenos Aires 2-1, a w 1985 1-0 ograliśmy Włochów.
21
11.10.2006 Polska - Portugalia 2-1
11.10.2014 Polska - Niemcy 2-0
0
Miły wieczór, najpierw Milik, potem Mila :)
0
Z tym, że w Realu gra Kroos. Gdyby choćby na rezerwie był ter Stegen, redakcja na pewno by o tym napisała
3
Warto wspomnieć, ze to pierwsza wyjazdowa przegrana we wszystkich eliminacjach od 14 lat
0
Kowalczyk poszedł opić zwycięstwo
1
Styl i taktyka do kitu, ale to wynik idzie w świat! Zacytuję Hajtę: BRAWO!!!
2
"Brawo" - Hajto i jego kreatywność w komentowaniu
1
Milik!!! Goool haha :D
0
Tak, bo sam ma sobie wywalczyć pozycję do strzału mając za rywali Boatenga i Hummelsa...
0
Naszą taktyką jest brak taktyki - ok, gramy z mistrzami świata, ale na Boga, niech to będzie mądra gra, bo to, że jeszcze remisujemy to cud niemalże.