damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczerze to chciałem, aby to Boruc tam trafił, ale Valdesem także nie pogardzę
1
Munir ma jeszcze czas, by stać się naszym diamentem, co innego taki Pedro czy Alves
0
Męczę się oglądając ten mecz
1
Stary, dobry Alves
0
Villarreal Alvesowi służy, dobra centra
3
Redakcjo, po co takie artykuły zamieszczacie? Zdecydowana większość użytkowników tej strony to dzieciaki, nieustannie rywalizujące w jakże dojrzałej bitwie internetowej z napinaczami od Białych. A tak w ogóle, zaprzeczacie sami sobie, prowokując przeciwników Ronaldo, skoro treść jednego z banów brzmi: "Prowokacje? Szukaj miejsca gdzie indziej"
0
No to beka trochę.
1
Nasi póki co grają wybornie
1
Bo lepiej siedzieć cały sezon na ławce, tak?
1
Mata postraszył pobliskie ptactwo
0
Nasz niedoszły transfer w postaci Aggera przechodzi do Broendby Kopenhaga
0
Nie wiem dlaczego, ale z twarzy jest dla mnie graczem wprost stworzonym do gry w Barcelonie, jakby był tu dobrych parę lat - mam nadzieję, że to dobry omen. Tak przy okazji, to włosy i kształ głowy jakby zerżnięte od Daniego :)
Powodzenia!
0
Lubić go nigdy nie lubiłem, ale zawsze budził na mnie wrażenie, szanowałem go ot co - no ale taką wypowiedzią bardzo stracił w moich oczach, oj bardzo
8
United wzięło rewanż z MK Dons - kto mieczem wojuje, od miecza ginie
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10408964_734521756608070_5171390343359179502_n.jpg?oh=53e910331996c3713bfea2f7428c5d28&oe=5460580A
0
Jak się tak przypomni komentarze na tej stronie z tamtego sezonu, gdy Song wchodził na boisko w 85 minucie: "czego tak późno, marnuje się na ławce, za rzadko gra" - wspomnienia
0
I to się nazywa uniwersalnoś
0
obronił! Koniec
1
Karne są teraz na jedynce
0
"chyba ciebie dzieciaku" i "chyba ciebie gimbusie" - edycja widoczna
1
Ziomal, nie to ze bronie tego idioty, ale ty sam jestes jeszcze dzieciakiem
1
Leverkusen juz strzela
0
L oznacza "Loosers", taka swego rodzaju pogarda w stosunku do przeciwnika
0
Jak tak dalej pójdzie, to najlepszym rozwiązaniem będzie koniec kariery
2
http://media1.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/116/222/size_1000x562/09-suarez.v1408447612.jpg
Ale Suarez ma te uszy, haha :)
0
Nie podoba mi się twój post - walkower dla Celticu
3
Grigg i Afobe - to właśnie te nazwiska zgwałciły United
3
Punkt 11 - pistacjowe polo
0
Idź już lepiej spać, chłopcze
8
więcej wykrzykników, więcej, potrzebuję tego jak tlenu
1
Tak, twórz rankingi po jednej kolejce ligi