1

Szczerze to chciałem, aby to Boruc tam trafił, ale Valdesem także nie pogardzę

1

Munir ma jeszcze czas, by stać się naszym diamentem, co innego taki Pedro czy Alves

0

Męczę się oglądając ten mecz

1

Stary, dobry Alves

0

Villarreal Alvesowi służy, dobra centra

3

Redakcjo, po co takie artykuły zamieszczacie? Zdecydowana większość użytkowników tej strony to dzieciaki, nieustannie rywalizujące w jakże dojrzałej bitwie internetowej z napinaczami od Białych. A tak w ogóle, zaprzeczacie sami sobie, prowokując przeciwników Ronaldo, skoro treść jednego z banów brzmi: "Prowokacje? Szukaj miejsca gdzie indziej"

0

No to beka trochę.

1

Nasi póki co grają wybornie

1

Bo lepiej siedzieć cały sezon na ławce, tak?

1

Mata postraszył pobliskie ptactwo

0

Nasz niedoszły transfer w postaci Aggera przechodzi do Broendby Kopenhaga

0

Nie wiem dlaczego, ale z twarzy jest dla mnie graczem wprost stworzonym do gry w Barcelonie, jakby był tu dobrych parę lat - mam nadzieję, że to dobry omen. Tak przy okazji, to włosy i kształ głowy jakby zerżnięte od Daniego :)
Powodzenia!

0

Lubić go nigdy nie lubiłem, ale zawsze budził na mnie wrażenie, szanowałem go ot co - no ale taką wypowiedzią bardzo stracił w moich oczach, oj bardzo

0

Jak się tak przypomni komentarze na tej stronie z tamtego sezonu, gdy Song wchodził na boisko w 85 minucie: "czego tak późno, marnuje się na ławce, za rzadko gra" - wspomnienia

0

I to się nazywa uniwersalnoś

0

obronił! Koniec

1

Karne są teraz na jedynce

0

"chyba ciebie dzieciaku" i "chyba ciebie gimbusie" - edycja widoczna

1

Ziomal, nie to ze bronie tego idioty, ale ty sam jestes jeszcze dzieciakiem

1

Leverkusen juz strzela

0

L oznacza "Loosers", taka swego rodzaju pogarda w stosunku do przeciwnika

0

Jak tak dalej pójdzie, to najlepszym rozwiązaniem będzie koniec kariery

0

Nie podoba mi się twój post - walkower dla Celticu

3

Grigg i Afobe - to właśnie te nazwiska zgwałciły United

3

Punkt 11 - pistacjowe polo

0

Idź już lepiej spać, chłopcze

8

więcej wykrzykników, więcej, potrzebuję tego jak tlenu

1

Tak, twórz rankingi po jednej kolejce ligi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?