0

Brzmi to tak, jakby wygrał już wszystko, co tylko możliwe, a teraz już nic nie musi. Do tego nie ma to jak mówienie o sobie, iż jest się skromnym. Jak ma tak gadać, to niech sobie lepiej przerwę od wywiadów zrobi.

17

Co do Montoyi: jak ma osiągnąć jakikolwiek poziom nie grając?

0

Tylko zachowajcie obiektywizm, gdy w głosowaniu będzie Real, nie zniżajcie się do poziomu białych i nie bawcie się w internetowych wojowników, bo jak widać, to i tak gó*no daje

6

Przepraszam, ale nad czym ja mam niby myśleć? Reprezentowanie swojego kraju to największy honor dla każdego człowieka. Naprawdę chciałbyś być nazywany farbowanym lisem?

5

Jaka prawda? Jesteś Polakiem to reprezentujesz Polskę i kropka. Wyprzeć się własnego państwa dla rozgłosu i pieniędzy? Dzięki bardzo

0

A ja chciałem puścić handicapa na Portugalię

1

0-7, Zdzichu Kręcina dumny z naszych

1

najpierw dublecik z San Marino, dzisiaj hat-trick z Gibraltarem, no no

24

Olkowski byłby świetnym zawodnikiem, brakuje jedynie umiejętności grania w piłkę

4

Wczoraj minęła trzecia rocznica poślizgnięcia JW14 - Pamiętamy!

0

Połowa użytkowników tutaj taka sama jak wspomniani halowcy

0

Niedługo chyba jakaś wojna wybuchnie, no bo w końcu głosowanie, czyj mecz będzie w TV, to sprawa życia i śmierci. Te dzisiejsze problemy...

3

Szkoda, że więcej wykrzykników nie użyłeś, bo przekaz dalej do mnie nie dociera

3

Tak, a jak będzie mecz Realu w głosowaniu, to sami będziecie klikać przeciwko nim - no ale tak, "honor"

0

Masz rację, siatkówka to nie sport, to uzależnienie

1

Nie lubisz siatkówki, to od razu życzysz im porażki? Polacy w tej dyscyplinie są jednymi z najlepszych na świecie, a że turniej dodatkowo jest rozgrywany tutaj, oczywistym jest, iż napięcie jest dość duże.
Kibicujmy polskim sportowcom!

1

Kurde, czy wy nie rozumiecie, że ten mecz nie liczy się w dalszej fazie rozgrywek? Ważne są tylko mecze z drużynami, które wyjdą z grupy, a takową nie będzie Kamerun (prawdopodobnie)

1

Kameruńczycy już mają po browarze

1

Gdzie Rysiek Tarasiewicz?

10

Łysy z UEFA zawsze i wszędzie

19

Mou wraz z Ibrahimoviciem to dwie największe zagadki dzisiejszego futbolu

0

Jak ten mecz ma komentować Jagoda z Ryczelem, to ja się wypisuję

0

Nie zagrał w jednym meczu i już, ze konflikt. Nawet jeśli to nie kontuzja, to Messi też człowiek i może mu się czasami nie chcieć czegoś

2

Biedny będzie Real bez Anioła, oj biedny

8

Perez płakał jak sprzedawał

0

Jaki kraj, taka Lechia Gdańsk

4

Nie chciałbym się mylić, ale sądzę, że prowadzenie reprezentacji to dla Taty za wysokie progi. Nie ma zbyt twardej ręki i może sobie nie poradzić z co niektórymi gwiazdkami. Ale życzyć powodzenia pozostaje, mimo wszystko.

18

Mathieu robił co mógł, ale nie wpadło

dla kumatych

0

Ciekawe jak tę wizytę przyjęły brytyjskie pismaki, po tym jak "podziękowały" Suarezowi za grę w LFC

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?