damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brzmi to tak, jakby wygrał już wszystko, co tylko możliwe, a teraz już nic nie musi. Do tego nie ma to jak mówienie o sobie, iż jest się skromnym. Jak ma tak gadać, to niech sobie lepiej przerwę od wywiadów zrobi.
17
Co do Montoyi: jak ma osiągnąć jakikolwiek poziom nie grając?
0
Tylko zachowajcie obiektywizm, gdy w głosowaniu będzie Real, nie zniżajcie się do poziomu białych i nie bawcie się w internetowych wojowników, bo jak widać, to i tak gó*no daje
6
Przepraszam, ale nad czym ja mam niby myśleć? Reprezentowanie swojego kraju to największy honor dla każdego człowieka. Naprawdę chciałbyś być nazywany farbowanym lisem?
5
Jaka prawda? Jesteś Polakiem to reprezentujesz Polskę i kropka. Wyprzeć się własnego państwa dla rozgłosu i pieniędzy? Dzięki bardzo
2
https://fbcdn-photos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-0/10616268_835123463198965_7028014484514794230_n.jpg?oh=0c2c21ba47f92e83677f8e57faf98ab4&oe=54A43947&__gda__=1418984237_9d1f55d6f4aca9b7e60607051780fa23
nie mam pytań
0
A ja chciałem puścić handicapa na Portugalię
1
0-7, Zdzichu Kręcina dumny z naszych
1
najpierw dublecik z San Marino, dzisiaj hat-trick z Gibraltarem, no no
24
Olkowski byłby świetnym zawodnikiem, brakuje jedynie umiejętności grania w piłkę
4
Wczoraj minęła trzecia rocznica poślizgnięcia JW14 - Pamiętamy!
0
Połowa użytkowników tutaj taka sama jak wspomniani halowcy
0
Niedługo chyba jakaś wojna wybuchnie, no bo w końcu głosowanie, czyj mecz będzie w TV, to sprawa życia i śmierci. Te dzisiejsze problemy...
3
Szkoda, że więcej wykrzykników nie użyłeś, bo przekaz dalej do mnie nie dociera
3
Tak, a jak będzie mecz Realu w głosowaniu, to sami będziecie klikać przeciwko nim - no ale tak, "honor"
0
Masz rację, siatkówka to nie sport, to uzależnienie
1
Nie lubisz siatkówki, to od razu życzysz im porażki? Polacy w tej dyscyplinie są jednymi z najlepszych na świecie, a że turniej dodatkowo jest rozgrywany tutaj, oczywistym jest, iż napięcie jest dość duże.
Kibicujmy polskim sportowcom!
1
Kurde, czy wy nie rozumiecie, że ten mecz nie liczy się w dalszej fazie rozgrywek? Ważne są tylko mecze z drużynami, które wyjdą z grupy, a takową nie będzie Kamerun (prawdopodobnie)
1
Kameruńczycy już mają po browarze
1
Gdzie Rysiek Tarasiewicz?
10
Łysy z UEFA zawsze i wszędzie
19
Mou wraz z Ibrahimoviciem to dwie największe zagadki dzisiejszego futbolu
0
Jak ten mecz ma komentować Jagoda z Ryczelem, to ja się wypisuję
0
Nie zagrał w jednym meczu i już, ze konflikt. Nawet jeśli to nie kontuzja, to Messi też człowiek i może mu się czasami nie chcieć czegoś
2
Biedny będzie Real bez Anioła, oj biedny
8
Perez płakał jak sprzedawał
0
Jaki kraj, taka Lechia Gdańsk
4
Nie chciałbym się mylić, ale sądzę, że prowadzenie reprezentacji to dla Taty za wysokie progi. Nie ma zbyt twardej ręki i może sobie nie poradzić z co niektórymi gwiazdkami. Ale życzyć powodzenia pozostaje, mimo wszystko.
18
Mathieu robił co mógł, ale nie wpadło
dla kumatych
0
Ciekawe jak tę wizytę przyjęły brytyjskie pismaki, po tym jak "podziękowały" Suarezowi za grę w LFC