6

Wysoki kurs na Pepe, myślałem, że max to będzie 1.3 - pewniaczek ;)

7

Dobrze, że odchodzi do Porto, może tam nauczy się więcej niż jednego zwodu

8

Póki co zarząd bardzo, ale to bardzo zaskakuje mnie, co ważne, pozytywnie. Co nie znaczy, że mnie do siebie już przekonał, ale jest na dobrej drodze.

0

Jak dziś pamiętam mecz Polski z Belgią w el. do ME 2008 i to jego podanie do bramkarza, które przechwycił Ebi :)

4

Broniłem Niemców podczas mundialu, że piłkarze za wojnę odpowiedzialni nie są, ale w genach to jakby im co zostało po przodkach - zarozumiałość i wygórowane mniemanie o sobie. To zawsze będzie najbardziej znienawidzona przez Polaków nacja, powoli zaczynam rozumieć też, dlaczego.

28

Idea głoszona przez FIFĘ: nie dla rasizmu, ale dla totalitaryzmu już tak - przynajmniej ja to widzę w ten sposób

0

Już się tak nie rozpływajcie nad tym Mourinho. Zaraz pewnie wbije szpilę któremuś z naszych i znowu będzie, jaki to on arogant, prostak..

30

Bojan na zdjęciu: "Ku*wa, co ja tu jeszcze robię?"

1

Jakbym nie wiedział, kim oni są, pomyślałbym, że to mafia - w okularkach niby niewinny, a to właśnie takie typy są najgroźniejsze: typowy zleceniodawca operujący kasą; za to siwy to egzekutor nie mający skrupułów.

11

Będzie czepianie się o ten róż, ale przypominam, że to nie Barcelona ma wyjazdówki w tym kolorze

20

Ciekawe, czy żona Luisa pozwala mu robić malinkę na szyi

2

Zawsze się będę zastanawiał, dlaczego on ma akurat taki pseudonim

11

Wystarczyłoby, aby Higuain wraz z Messim trafili w światło bramki

1

Toć napisałem, że to ironia - jeszcze tego nie zauważyłeś?

0

ja się nie obrażam, mam dystans do siebie

2

ironia, mówi Ci to coś?

16

więcej pepsi i laysów Leo, więcej

3

Dziwny z ciebie człowiek

3

Tak, bo Niemcy cię pokrzywdzili za wojny, co?

0

Niezła ta babka Khediry

2

Bo co, bo wojna? Co za ludzie...

0

A co by było, jakby jeszcze Reus mógł gra

0

Messi i Higuain, dwie setki w finale i tak je spie**olić... Goetzemu wystarczyła jedna piłka

5

Ten Palacio to nawet piłki skleić nie umie

0

Wszyscy mówili, że Argentyna obrony nie ma, a atak to z kosmosu - jak jest naprawdę, widać

0

I myśmy chcieli Kuna albo Igłę u nas?

0

Gmoch wchodzi

0

co pobiegł

7

Dajcie Higuainowi, każdemu się może zdarzyć, to i tak najlepsza 9 obok Suareza na świecie.




Nie no, co za kloc

0

Oho, Loew już dłubie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?