damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wysoki kurs na Pepe, myślałem, że max to będzie 1.3 - pewniaczek ;)
7
Dobrze, że odchodzi do Porto, może tam nauczy się więcej niż jednego zwodu
8
Póki co zarząd bardzo, ale to bardzo zaskakuje mnie, co ważne, pozytywnie. Co nie znaczy, że mnie do siebie już przekonał, ale jest na dobrej drodze.
0
Jak dziś pamiętam mecz Polski z Belgią w el. do ME 2008 i to jego podanie do bramkarza, które przechwycił Ebi :)
4
Broniłem Niemców podczas mundialu, że piłkarze za wojnę odpowiedzialni nie są, ale w genach to jakby im co zostało po przodkach - zarozumiałość i wygórowane mniemanie o sobie. To zawsze będzie najbardziej znienawidzona przez Polaków nacja, powoli zaczynam rozumieć też, dlaczego.
28
Idea głoszona przez FIFĘ: nie dla rasizmu, ale dla totalitaryzmu już tak - przynajmniej ja to widzę w ten sposób
0
Już się tak nie rozpływajcie nad tym Mourinho. Zaraz pewnie wbije szpilę któremuś z naszych i znowu będzie, jaki to on arogant, prostak..
30
Bojan na zdjęciu: "Ku*wa, co ja tu jeszcze robię?"
1
Jakbym nie wiedział, kim oni są, pomyślałbym, że to mafia - w okularkach niby niewinny, a to właśnie takie typy są najgroźniejsze: typowy zleceniodawca operujący kasą; za to siwy to egzekutor nie mający skrupułów.
11
Będzie czepianie się o ten róż, ale przypominam, że to nie Barcelona ma wyjazdówki w tym kolorze
20
Ciekawe, czy żona Luisa pozwala mu robić malinkę na szyi
2
Zawsze się będę zastanawiał, dlaczego on ma akurat taki pseudonim
11
Wystarczyłoby, aby Higuain wraz z Messim trafili w światło bramki
1
Toć napisałem, że to ironia - jeszcze tego nie zauważyłeś?
0
ja się nie obrażam, mam dystans do siebie
2
ironia, mówi Ci to coś?
16
więcej pepsi i laysów Leo, więcej
3
Dziwny z ciebie człowiek
3
Tak, bo Niemcy cię pokrzywdzili za wojny, co?
0
Niezła ta babka Khediry
2
Bo co, bo wojna? Co za ludzie...
0
A co by było, jakby jeszcze Reus mógł gra
0
Messi i Higuain, dwie setki w finale i tak je spie**olić... Goetzemu wystarczyła jedna piłka
5
Ten Palacio to nawet piłki skleić nie umie
0
Wszyscy mówili, że Argentyna obrony nie ma, a atak to z kosmosu - jak jest naprawdę, widać
0
I myśmy chcieli Kuna albo Igłę u nas?
0
Gmoch wchodzi
0
co pobiegł
7
Dajcie Higuainowi, każdemu się może zdarzyć, to i tak najlepsza 9 obok Suareza na świecie.
Nie no, co za kloc
0
Oho, Loew już dłubie