damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra muzyczka
4
To samo mieli zrobić Włosi, Urusi i Anglicy
1
Ręka!
3
"ekspert nc+" hehe
0
beka :)
0
Ani przez moment się nie uniosłem, po prostu chciałem to wyjaśnić
0
To czego napisałeś 'wymawia', skoro przydarzyło mu się to rzekomo tylko przy czytaniu składów? To jest różnica, sam bym się mógł pomylić
3
co ty ćpiesz? Poprawnie mówi
1
a jak ma wymawiać wg ciebie?
0
Strzał nie w Ochoę i od razu gol
0
Kto tego Kosowskiego zatrudnił, ja się pytam? Jego się słuchać nie da
0
Śmiechem żartem, Suarez na tym zdjęciu wyraźnie pokazuje, że ma coś z głową :)
1
Kto by pomyślał, że tak duże jest zainteresowanie koszykówką na tej stronie - Lampe czyni cuda
1
Urugwaj bez Suareza bezradna, Kolumbia bez Falcao niesamowita
0
Brazylia będzie musiała wybulić dość dużo na sędziów, inaczej szans żadnych nie mają z tak grającą Kolumbią
0
co ten James wyczynia
0
co za gol
0
Taki Maciej Lampe wchodzi na fcbarca.com, patrzy że news o nim ma tyle komentarzy, a tu zonk XD
2
Wtedy Brazylia wygrałaby do zera, bo pewnie odgwizdałby źle wykonanego auta przez Marcelo
1
Ależ ten Lampe ma zainteresowanie
0
I weź tu bądź Arabem i po takim meczu nie móc się nawodnić, no ale post to post
0
Ile ja bym dał, żeby Ronaldinho mógł grać
1
Tylko się przewracają...
0
To Jula jeszcze żyje?
0
Ale by były jaja jakby znowu Chile strzeliło
5
Co ten Fred robi w kadrze, to ja tego nie pojmuję
0
Neymar jakieś cuda wianki próbuje zamiast uderzyć. Każdy wie, że ma bardzo dobrą technikę, ale czasami trzeba użyć siły
1
co kocioł
2
dany alwesz
0
Było tak przedtem Ney