1

Dobra muzyczka

4

To samo mieli zrobić Włosi, Urusi i Anglicy

1

Ręka!

3

"ekspert nc+" hehe

0

beka :)

0

Ani przez moment się nie uniosłem, po prostu chciałem to wyjaśnić

0

To czego napisałeś 'wymawia', skoro przydarzyło mu się to rzekomo tylko przy czytaniu składów? To jest różnica, sam bym się mógł pomylić

3

co ty ćpiesz? Poprawnie mówi

1

a jak ma wymawiać wg ciebie?

0

Strzał nie w Ochoę i od razu gol

0

Kto tego Kosowskiego zatrudnił, ja się pytam? Jego się słuchać nie da

0

Śmiechem żartem, Suarez na tym zdjęciu wyraźnie pokazuje, że ma coś z głową :)

1

Kto by pomyślał, że tak duże jest zainteresowanie koszykówką na tej stronie - Lampe czyni cuda

1

Urugwaj bez Suareza bezradna, Kolumbia bez Falcao niesamowita

0

Brazylia będzie musiała wybulić dość dużo na sędziów, inaczej szans żadnych nie mają z tak grającą Kolumbią

0

co ten James wyczynia

0

co za gol

0

Taki Maciej Lampe wchodzi na fcbarca.com, patrzy że news o nim ma tyle komentarzy, a tu zonk XD

2

Wtedy Brazylia wygrałaby do zera, bo pewnie odgwizdałby źle wykonanego auta przez Marcelo

1

Ależ ten Lampe ma zainteresowanie

0

I weź tu bądź Arabem i po takim meczu nie móc się nawodnić, no ale post to post

0

Ile ja bym dał, żeby Ronaldinho mógł grać

1

Tylko się przewracają...

0

To Jula jeszcze żyje?

0

Ale by były jaja jakby znowu Chile strzeliło

5

Co ten Fred robi w kadrze, to ja tego nie pojmuję

0

Neymar jakieś cuda wianki próbuje zamiast uderzyć. Każdy wie, że ma bardzo dobrą technikę, ale czasami trzeba użyć siły

1

co kocioł

2

dany alwesz

0

Było tak przedtem Ney

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?