damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z miłą chęcią chciałbym zobaczyć okładki chilijskich szmatławców
1
I na co Kamerunowi była ta szopka przed Mundialem?
5
Chile to jest prawdziwy czarny koń tego Mundialu, nie Belgia
0
czawi martinez ~ Grzegorz Mielcarski
0
Nieźle sobie Costa życie skomplikował, w Brazylii go nienawidzą, a i do stylu Hiszpanii nie pasuje. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to jest zawodnik jednego sezonu
3
Neymar nie ma z kim grać w ataku
1
Marcelo coś ci nie wyszło
12
Nadchodzący sezon będzie magiczny dla Barcelony, czuję to w kościach
0
TOR jak to mawiają
5
Nie zaszczepił się jeszcze?
0
I to jest właśnie największy problem Argentyny i Brazylii - obsada bramkarska. Dziwię się, że w krajach tak nasiąkniętych futbolem nie kładzie się aż tak dużego nacisku na szkolenie bramkarzy.
0
KOSTARYKA
1
Urugwaj nic nie gra, brawo Kostaryka :)
1
Ciężko mówić, że Hiszpania się wypaliła, zwłaszcza po tak świetnym klubowym sezonie. Ale ich gra nie cieszy już oka (podobnie jak Barcy), staje się nudna. Odnoszę wrażenie, że im się już po prostu nie chce. Wygrali już wszystko, co tylko mogli. Tam potrzeba świeżej krwi, co dobitnie było wczoraj widać u Holendrów. To oni, a nie Espana, grali szybką, piękną i efektywną piłkę. No nic, przynajmniej Mundial jest coraz ciekawszy :)
0
Mam nadzieję, że Xavi nie jest sprzedajną dziw*ą
0
Kamerun, najwięcej szumu o nich przed Mundialem, a nikt nie zauważy nawet, jak odpadną - no ale przecież na chleb nie starcza, toć Afryka piszczy biedą, podobnie jak konto bankowe Eto'o
9
Eto'o to największy pazera na kasę jakiego znam. Jak grał w Anży, dostawał 20mln euro rocznie!! Po co mu więcej? Zresztą, gra w reprezentacji i to jeszcze na Mundialu to nagroda o stokroć cenniejsza niż te pieprzone pieniądze. Niech jadą ci, którzy chcą z dumą reprezentowac swój kraj, a nie ci, ktorym zera na koncie sie nie zgadzają. TO JEST CHORE
4
Phi, Benteke jebn**by z główki
4
Czuję, że to będzie jeden ze słabszych mundiali w historii
3
:)
https://fbcdn-photos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-0/10389999_609284779185852_4215496809795646889_n.jpg
0
Tak się zastanawiam, dlaczego to nie Zubi został trenerem, skoro tak się panoszy
5
HAHAHAHAHAHAH http://i.imgur.com/n3SkhAF.png
0
po tej wypowiedzi wnioskuje, że zależy mu głównie na pieniądzach, a nie na regularnej grze. Bo szczerze wątpię czy przebije się do składu city
0
"oferta nawet nie osiągnęła trzech milionów" kasa kasa kasa-co to się na tym świecie dzieje, żadnych innych wartości
1
Pewnie PSG nas przebije i da 40mln za Bravo
0
do trzech razy sztuka :)
0
Witamy Markju na pokładzie :)
3
Jedyne, co umiem powiedzieć po chorwacku, to "dobar dan", a więc dzień dobry Alen :)
0
Co ty w ogóle porównujesz, Puchar Europy a Puchar Katalonii. Barcelona leży w Europie, ale Madryt w Katalonii to już nie, mózgu
3
Za rok Barcelona przejmie ten puchar :)