0

A co, jeżeli ten transfer byłby strzałem w dziesiątkę? Drogi jak na swój wiek, fakt, ale może i na to zasługuje. W końcu to Lucho go chce, a ten facet na hiszpańskiej piłce coś się chyba zna.

0

Polonistyka nie na darmo widzę studiowana była :) Dobra robota!

6

Suarez po prostu jest głodny gry

HEHEHE


sucho, fakt.

1

Koleś mnie rozbraja swoim wyglądem i, co ważne, również swoją grą

0

Haha przecież on ma już trzyletnie dziecko, o jakim więc korzystaniu z życia jest mowa? ;)

0

Dzięki za Ronniego. Nie bój nic Sandro, w więzieniu wszyscy siedzą za niewinność :)

1

co ma diabeł do anioła?

0

Za stary i za drogi. Kolor włosów też ma znaczenie co dla niektórych, z tego co zauważyłem ;)

1

Komentatorzy Eurosportu odpłynęli ;)

2

Historię pisze każdy człowiek przez całe swoje życie.

1

Nie, to pomyłka

1

Nie ma co porównywać Halilovicia do Messiego czy Iniesty. On pisze swoją własną historię.

2

Halilović, ten chłopak to diament

0

W koszulkach koloru krwi trzeba pokazać pazur!

0

Nie ma tego meczu w CP

3

Barca rodzi się na nowo. Kapelan Enrique ją ochrzci.

1

"Trenujesz więcej, ale czasami bez zaangażowania, bo tacy są Brazylijczycy" - dobrze powiedziane

0

Mundial mundialem, zobaczymy, jak sobie poradzi w tym sezonie, czy presja go nie zje - wtedy się okaże, czy dobry krok wykonał klub nie starając się o niego

0

Cristiano na tym zdjęciu wygląda jak zmutowany Alexis

27

Shakira w ciąży, więc jeśli to będzie kolejny chłopczyk, to może Inter mu dadzą na imię? Co wy na to?

1

Dopiero zresztą skończył się mundial, nie wymagajmy od nich od razu awansu do 3 rundy

27

Saint Patrick stać na coś więcej niż remis z pół amatoram

0

Jak Wisła z Levadią, tam też Brożek w 90 minucie strzelił na 1-1

0

Taktyka na zero z przodu ciągle w Legii żywa

0

Dajcie już na luz...

2

"Miał strzelać Sagan, strzela Fagan" - Maciej Iwański

1

jakbym Wisłę z Levadią oglądał

0

Oczy bolą patrząc na grę Legii. I pomyśleć, że jeszcze trzy dni temu na jedynce leciał finał Mundialu...

6

Wysoki kurs na Pepe, myślałem, że max to będzie 1.3 - pewniaczek ;)

7

Dobrze, że odchodzi do Porto, może tam nauczy się więcej niż jednego zwodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?