damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co, jeżeli ten transfer byłby strzałem w dziesiątkę? Drogi jak na swój wiek, fakt, ale może i na to zasługuje. W końcu to Lucho go chce, a ten facet na hiszpańskiej piłce coś się chyba zna.
0
Polonistyka nie na darmo widzę studiowana była :) Dobra robota!
6
Suarez po prostu jest głodny gry
HEHEHE
sucho, fakt.
1
Koleś mnie rozbraja swoim wyglądem i, co ważne, również swoją grą
0
Haha przecież on ma już trzyletnie dziecko, o jakim więc korzystaniu z życia jest mowa? ;)
0
Dzięki za Ronniego. Nie bój nic Sandro, w więzieniu wszyscy siedzą za niewinność :)
1
co ma diabeł do anioła?
0
Za stary i za drogi. Kolor włosów też ma znaczenie co dla niektórych, z tego co zauważyłem ;)
1
Komentatorzy Eurosportu odpłynęli ;)
2
Historię pisze każdy człowiek przez całe swoje życie.
1
Nie, to pomyłka
1
Nie ma co porównywać Halilovicia do Messiego czy Iniesty. On pisze swoją własną historię.
2
Halilović, ten chłopak to diament
0
W koszulkach koloru krwi trzeba pokazać pazur!
0
Nie ma tego meczu w CP
3
Barca rodzi się na nowo. Kapelan Enrique ją ochrzci.
1
"Trenujesz więcej, ale czasami bez zaangażowania, bo tacy są Brazylijczycy" - dobrze powiedziane
0
Mundial mundialem, zobaczymy, jak sobie poradzi w tym sezonie, czy presja go nie zje - wtedy się okaże, czy dobry krok wykonał klub nie starając się o niego
0
Cristiano na tym zdjęciu wygląda jak zmutowany Alexis
27
Shakira w ciąży, więc jeśli to będzie kolejny chłopczyk, to może Inter mu dadzą na imię? Co wy na to?
1
Dopiero zresztą skończył się mundial, nie wymagajmy od nich od razu awansu do 3 rundy
27
Saint Patrick stać na coś więcej niż remis z pół amatoram
0
Jak Wisła z Levadią, tam też Brożek w 90 minucie strzelił na 1-1
0
Taktyka na zero z przodu ciągle w Legii żywa
0
Dajcie już na luz...
2
"Miał strzelać Sagan, strzela Fagan" - Maciej Iwański
1
jakbym Wisłę z Levadią oglądał
0
Oczy bolą patrząc na grę Legii. I pomyśleć, że jeszcze trzy dni temu na jedynce leciał finał Mundialu...
6
Wysoki kurs na Pepe, myślałem, że max to będzie 1.3 - pewniaczek ;)
7
Dobrze, że odchodzi do Porto, może tam nauczy się więcej niż jednego zwodu