1

Francja nie może tego przegrać

3

Omeyer to jest gość, obok Szmala zdecydowanie najlepszy bramkarz mistrzostw

1

Sędziowie na wielki plus, niech Katarowi odechce się grać

1

no to jutro w porannyk wydaniu hiszpańskiej prasy Polacy będą królowac

0

Mecze Polski powinny byc oznaczone jako +18, horror za horrorem!

0

Mówi jak jest, a raczej było. Powiedział prawdę (mam nadzieję), a że nie każdemu ona pasuje, no cóż. Nikt nie jest święty, nawet taki Leo.

1

Bayern w jednym meczu może stracić tyle bramek, ile przez całą rundę jesienną, niezłe jaja :D

0

Zagramy o 3. miejsce z Hiszpanią

2

Może już to ktoś pisał tu, nie wiem, ale ja osobiście wolę uczciwy brązowy medal (choć to powinien być finał naszych), niż kupione złoto. Wstyd mi, że Sarić jest bramkarzem Barcelony

0

jestem bardzo ciekaw co osiagnie Katar na Olimpiadzie, oj bardzo.

1

dopiero teraz wiem, co znaczą te pieprzone arabskie petrodolary. Jak mozna sie sprzedac innej nacji i jeszcze spiewac hymn z reka na sercu. I jeszcze ci kupieni kibice i sedziowie... Boze, co z tym swiatem?

0

to jest niepojete

0

Mallenco to pan i władca przy tych arbitrach

0

Co studio, to Szpaku o tych floidach gada

0

Zlatan Krajewski, jak to fejsbuki głoszą :D

0

jak ja tego Voriego nie trawie

1

ale odpalili na koniec!!!

0

Co ten Daszek robi?!

1

Nie taki diabeł straszny, jak go malują

1

Zaczynamy Mistrzostwa Świata! Do boju Polska!

0

To był wieczór cracków

0

Młody wiek, długie włosy, numer 30 na plecach - jakbym gdzieś to już kiedyś widział

0

Jak jeszcze Douglas wejdzie na plac gry i strzeli, to mogę z czystym sercem skoczyć z okna

1

El Capitano Pedro Pedrito!

0

Ja się pytam, dlaczego prawie zawsze wolne bije Messi? Mając Neymara, Suareza, Alvesa, a teraz jak się okazuje również Mathieu, powinniśmy korzystać częściej z ich usług. Nie zapominajmy też o Bravo ;)

15

Raz piszą, że miałby być dyrektorem sportowym, teraz że prezydentem, ludzie! Skoro facet ma trenerkę we krwi, to po co mu to odbierać? Zresztą, jego powrót do Barcelony w najbliższym czasie jest niemożliwy, więc nie rozumiem tych doniesień.

2

Fantastyczny obrazek, MSN!

0

Całus od Neymara :*

2

Messi, bądź agresywny, ale bez łokci i wyprostowanych nóg. No bez przesady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?