8

Jeden komentator włazi w cztery litery Barcelonie, drugi to najchętniej zlikwidowałby ten klub - nie no, ciekawy dobór komentatorów

5

Ile z tego Labogi jadu się wylewa...

0

A Borussia to niby która była choćby tydzień temu?

0

Wieszczę kolejny sezon bez sukcesów dla City w Europie

0

Jedynym mankamentem United jest ich obrona - dziura na dziurze. Gdyby w Liverpoolu grał jakiś napastnik, różnie by to dzisiaj mogło być (gdybać sobie można...). Bo okazje do strzelenia The Reds mieli, ale na tak dysponowanego De Geę nie było mocnych.

2

Marković wchodzi, czyli że Liverpool wywiesił już białą flagę

38

Co oni w tym zarządzie palą? Bartomeu gada, że Vermaelen to nasz "jugadorazo", Zubizarreta, że murawa i godzina meczu przeszkodziły Barcelonie w jego wygraniu. Ręce już dawno opadły...

1

Zubizarreta" "Nie zaadaptowaliśmy się do godziny rozgrywania meczu"

0

Nie mówię, że w każdym meczu jest inna para (co zresztą jest niemożliwe), tylko że Lucho częściej powinien się trzymać jednej dwójki, bo zgranie na tej pozycji to klucz do sukcesów.

1

Nie podobają mi się te ciągłe rotacje pary stoperów, jaki ja jednak mogę mieć na to wpływ? Wygrana przede wszystkim!

32

Messi strzela na pustą - "Bóg futbolu, wie, gdzie się ma ustawić, kosmita"
Cristiano strzela na pustą - "farciarz, tylko tak potrafi, i za to ma być Złota Piłka, kiedy strzelił po jakiejś akcji?"

TO SĄ JAJA LUDZIE

0

Ogarnijcie się co niektórzy z komentarzami. Swoje płytkie myśli trzymajcie w swoich prymitywnych mózgach, a nie zaśmiecacie stronę. Bez odbioru.

0

Haha, jaka bramka dla Legii :D

0

Asystą i golem, można powiedzieć, zrehabilitował się za te wszystkie straty, spalone i złe przyjęcia piłki. To teraz Luis czekamy na premierową bramkę w lidze !

2

Monako, cóż za burżuazja, drugi gol w meczu. Teraz mają iście szalony stosunek bramek w grupie: 4-1

161

Powinni Ronaldo zbadać, ostatnio biedak ciągle się przewraca. Oby to nie było nic poważnego.

2

Montoya oszczędzany na PSG, po co się ma przemęczać dzisiaj niepotrzebnie

1

Coś te Wisły nie leżą Barcelonie, ani w sekcji nożnej, ani ręcznej :D

4

Spokojnie, wróci za 30 milionów

17

Douglasa jest mi po prostu szkoda. Barcelona to dla niego za wysokie progi i myślę, że on sam też to wie. Z jednej strony przygoda życia, być częścią takiego zespołu. Ale jest też smutek, który on na pewno w sobie chowa. Życzę mu wszystkiego najlepszego, ale w innym klubie.

1

Deco już na emeryturze

0

Coś ostatnio dużo artykułów tutaj z Ronaldinho w roli głównej - czyżby nasz kochany zarząd miał nas niedługo znów zaskoczyć?

2

Szanowny panie Gamper, zstąp z niebios i uratuj nasz klub raz jeszcze, bo zmierza powoli ku zagładzie

6

Aż mi się przypomniała autobiografia Zlatana, gdzie mówił, ze niby czemu ma jeździć Audicą, skoro ma Porsche czy Ferrari i ze żaden Guardiola nie będzie mu mówił, czym ma jeździć

0

Co tam się dzieje w Lizbonie?

5

Na anginę taka gra Barcelony działa jak najlepsze lekarstwo :)

1

To teraz jeszcze niech Montoya zagra i będę spełniony

0

Gdzie jest Masip? Przecież on nie puścił żadnej bramki w tym sezonie. Nie rozumiem tego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?