damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jeden komentator włazi w cztery litery Barcelonie, drugi to najchętniej zlikwidowałby ten klub - nie no, ciekawy dobór komentatorów
5
Ile z tego Labogi jadu się wylewa...
0
A Borussia to niby która była choćby tydzień temu?
0
Wieszczę kolejny sezon bez sukcesów dla City w Europie
0
Jedynym mankamentem United jest ich obrona - dziura na dziurze. Gdyby w Liverpoolu grał jakiś napastnik, różnie by to dzisiaj mogło być (gdybać sobie można...). Bo okazje do strzelenia The Reds mieli, ale na tak dysponowanego De Geę nie było mocnych.
2
Marković wchodzi, czyli że Liverpool wywiesił już białą flagę
38
Co oni w tym zarządzie palą? Bartomeu gada, że Vermaelen to nasz "jugadorazo", Zubizarreta, że murawa i godzina meczu przeszkodziły Barcelonie w jego wygraniu. Ręce już dawno opadły...
1
Zubizarreta" "Nie zaadaptowaliśmy się do godziny rozgrywania meczu"
0
Nie mówię, że w każdym meczu jest inna para (co zresztą jest niemożliwe), tylko że Lucho częściej powinien się trzymać jednej dwójki, bo zgranie na tej pozycji to klucz do sukcesów.
1
Nie podobają mi się te ciągłe rotacje pary stoperów, jaki ja jednak mogę mieć na to wpływ? Wygrana przede wszystkim!
32
Messi strzela na pustą - "Bóg futbolu, wie, gdzie się ma ustawić, kosmita"
Cristiano strzela na pustą - "farciarz, tylko tak potrafi, i za to ma być Złota Piłka, kiedy strzelił po jakiejś akcji?"
TO SĄ JAJA LUDZIE
0
Ogarnijcie się co niektórzy z komentarzami. Swoje płytkie myśli trzymajcie w swoich prymitywnych mózgach, a nie zaśmiecacie stronę. Bez odbioru.
0
Haha, jaka bramka dla Legii :D
0
Asystą i golem, można powiedzieć, zrehabilitował się za te wszystkie straty, spalone i złe przyjęcia piłki. To teraz Luis czekamy na premierową bramkę w lidze !
2
Rycerz Pique I
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/s720x720/10841820_10152416489091237_1636086345704958196_o.jpg
2
Monako, cóż za burżuazja, drugi gol w meczu. Teraz mają iście szalony stosunek bramek w grupie: 4-1
161
Powinni Ronaldo zbadać, ostatnio biedak ciągle się przewraca. Oby to nie było nic poważnego.
2
Montoya oszczędzany na PSG, po co się ma przemęczać dzisiaj niepotrzebnie
1
Coś te Wisły nie leżą Barcelonie, ani w sekcji nożnej, ani ręcznej :D
4
Spokojnie, wróci za 30 milionów
17
Douglasa jest mi po prostu szkoda. Barcelona to dla niego za wysokie progi i myślę, że on sam też to wie. Z jednej strony przygoda życia, być częścią takiego zespołu. Ale jest też smutek, który on na pewno w sobie chowa. Życzę mu wszystkiego najlepszego, ale w innym klubie.
1
Deco już na emeryturze
0
Coś ostatnio dużo artykułów tutaj z Ronaldinho w roli głównej - czyżby nasz kochany zarząd miał nas niedługo znów zaskoczyć?
2
Szanowny panie Gamper, zstąp z niebios i uratuj nasz klub raz jeszcze, bo zmierza powoli ku zagładzie
6
Aż mi się przypomniała autobiografia Zlatana, gdzie mówił, ze niby czemu ma jeździć Audicą, skoro ma Porsche czy Ferrari i ze żaden Guardiola nie będzie mu mówił, czym ma jeździć
0
Świetna ilustracja, nic dodać, nic ująć
https://fbcdn-photos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-0/10402039_305834522954735_2598391001218739092_n.jpg?oh=c82ff80ed8728350e2f2a76827a1991c&oe=5509D832&__gda__=1427721403_ae264327c5178b794eb0c7bcadcf47cf
0
Co tam się dzieje w Lizbonie?
5
Na anginę taka gra Barcelony działa jak najlepsze lekarstwo :)
1
To teraz jeszcze niech Montoya zagra i będę spełniony
0
Gdzie jest Masip? Przecież on nie puścił żadnej bramki w tym sezonie. Nie rozumiem tego...