0

I co ci daje taki post? Naprawdę aż tak bardzo chcesz bana? Ehh

0

Laboga ma monopol na mecze Realu?

11

Co ma Ronaldo do kontuzji Busquetsa? Co wy macie w tych łbach oprócz prymitywnego mózgu?

1

Suarez chciał dobrze, chociaż jako napastnik powinien był to kończyć sam

2

Co pokazuje Pedro poza nieustannym bieganiem?

0

Pique ściga się z Glikiem w klasyfikacji strzelców wśród stoperów :D

0

Ja w ogóle nie wchodzę na rm.pl i o wiele lepiej mi się żyje - po co się mam niepotrzebnie denerwować?

1

Ano kręcą, ale powiem Ci, że to "nowe" Ranczo to już taki typowy polski humor, w dodatku jest przesyt polityki (jakieś sejmy, senaty). Takiego klimatu jak w pierwszych czterech seriach już nie będzie, a szkoda. Ale obejrzeć obejrzę, z ciekawości :-)

1

Przynajmniej tyle dobrego z tej pory meczu, że będę mógł spokojnie obejrzeć premierowy odcinek 9. serii Rancza (chociaż w sumie dobrymi godzinami byłyby też 16 i 18, no nic)

7

Zawsze mnie rozwala, jak ktoś pisze "CR11", ale to takie prawdziwe :D

13

The SPORT Bible ciśnie bekę z Ronaldo :D https://www.facebook.com/video.php?v=907846519360881

1

Ale taki faul następuje w skutek ferworu walki, a że jest brutalny niekiedy, no cóż. Bardzo brzydko to wygląda, ale bądź co bądź jest to część futbolu. Natomiast ugryzienie, i to w dodatku trzyktotne, nie jest traktowane jako przewinienie, bo takowym być nie może. Jest to objaw choroby psychicznej, którą mam nadzieję, Luis już pokonał.

29

Ale nasi kochani użytkownicy woleli od razu wklepać na klawiaturze formułki "a Pusi wolał leżeć, żałosne, już udaje"
Widząc uśmiech na twarzy Sergio trochę się uspokoiłem.

0

Skąd u was tyle jadu w stosunku do Neymara? Fakt, ostatnio nie gra pierwszych skrzypiec, ale tego gola dzisiaj ma. Idzie sam na bramkę, bo chce udowodnić, że nie wszystko musi być grane pod Messiego (w tej sytuacji akurat pod Suareza). Jakby podał i Luis by nie trafił, pojawiłby się lament, czego sam nie szedł. Ciężko się to czyta.

16

Co wy gadacie?! Busquets z groźną kontuzją, a wy że leży, że żenada... KIBICE

1

Przecież tak się czyta w Hiszpanii

2

Dopiero teraz zauważyłem, że w środę 11 marca TVP puści mecz Bayernu z Szachtarem zamiast Chelsea-PSG. Aż mi się przypomniało, jak dwa lata temu dali Borussię, też grającą z Szachtarem, a w odstawkę poszedł Real z United.

0

Cara Mia w tle leci, kiedy ja to słyszałem ;-)

0

to musi być srebro, musi!

0

Bo widzą, że obrona nasza nic nie gra i uwierzyć nie mogą, że nic jeszcze nie strzelili

1

Neymar, Masche i Mathieu do zmiany

1

Ich kibice myślą: jak można sympatyzować z Barceloną?

0

Milik uciszył trybuny

7

Jedna wiara, jeden klub, 1/8 aż po grób

0

Jak to mówią, raz się przegrywa, raz się przegrywa

1

Messiemu wszystko ostatnio wychodzi, tylko te nieszczęsne karne... Może warto by dać je wykonywać komu innemu, nic na siłę

1

Nie lepiej po prostu powiedzieć, że byliście słabsi?

4

I to są właśnie uroki "wiernego" kibicowania. Jak Barcelona wygrywa, wszyscy ją wysławiają pod niebiosa, przyjdzie jakaś porażka (co jest nieuniknione), to od razu ten zawodnik na sprzedaż, ten bez formy, ten skonfliktowany czy co tam jeszcze. Tak, najlepiej wszystkich posprzedawać, macie rację. Kibice...

6

Porażka musiała wreszcie przyjść, a że u siebie i w takim stylu, no cóż - niech tę pilkarską złość wyładują we wtorek. Głowa do góry, nie ma co płakać!

2

Najważniejsze, że kupon wszedł :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?