damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem dlaczego, ale twój sposób pisania przypomina mi bożyszcza nastolatków LOL LOLa - oczywiście bez urazy ;-)
2
Orłowski co za hejt :D
1
Skończyłeś? Takie wywody są co najmniej żałosne.
0
Juz nie mogę patrzeć na te durne komentarze: "z Roberto gramy w 10, tu powinno być minimum 5-0, frajerstwo" - do cholery, na 20 ostatnich meczów wygraliśmy 19, jesteśmy liderami La Liga, jesteśmy w finale Pucharu Króla, PSG czeka na nas w 1/4 LM, a wy narzekacie. Jak wam dogodzić? Oto jest pytanie..
13
Rozumiem, jakby się naparzali, wtedy niech odpowiednie służby reagują. Ale stosować represje za słowa? Będąc na meczu emocje zawsze biorą w górę i wyzywanie jest na porządku dziennym. Dla mnie to walka z wiatrakami, no ale jak sobie federacja chce.
12
Śmiejesz się z Hala Dzieci, a sam poziomem pisania od nich nie odstajesz
17
Ciekawe spostrzeżenie
https://fbcdn-photos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-0/10451321_619704921493821_7979122184285757407_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=11a731a6c140beab3d6e314b7650925e&oe=55B62A59&__gda__=1436030160_011d52ad8a06be2b34b136f662891ff4
1
Komentarz usunięty
5
Równo 5 lat temu - dziura jak była, tak jest :D
http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/NrQAbVY.jpg
0
Jeżeli chłopaki podołają teraz z Sevillą, a później z PSG, to będzie już znakomicie, a wiadomo, że stać ich na dużo więcej
0
Pique walczy z Glikiem o Złotego Buta :D
2
Takim gadaniem zniżasz się do poziomu właśnie tych Hala Dzieci
1
Ale przymierzył idealnie, co by nie mówić
26
Jak Pique nie wyczyści, to Mathieu strzeli, i na odwrót ;-) Nareszcie ustabilizowała się para stoperów
3
Nie użalajcie się tak, żałośnie się to czyta.
0
Messi jeszcze nie osiągnął takiego poziomu, że sam sobie asystuje (wszystko przed nim), więc proszę was darujcie sobie te komentarze, jakoby on nie miał szans na Pichichi. Wiadomo, ważna rzecz, ale chyba nawet dla samego Leo priorytetem jest Liga.
0
Ten chłopak nie będzie decydował o losach Barcelony. Jakby miał być crackiem, już dawno by nim był. Sam mówił zresztą, że dalsze wypożyczenia nie wchodzą w grę. Życzę mu wszystkiego najlepszego, ale gdzie indziej.
0
Nasz styl gry praktycznie jest taki sam, jak byl przez ostatnie lata, a osiagamy takie wyniki, jakich dawno juz nie bylo
1
Shaun Maloney bawi się w Ronaldo
0
Stefan Flaczarka na 2-1, Gibraltar ukłujcie ponownie!
1
A czy wy znacie gwiazdy futbolu amerykańskiego czy hokeja? Pewnie zdecydowana większość (w tym ja) nie, dlatego nie dziwcie się, że chłop Messiego nie zna, skoro jest zajęty koszem. Choć przyznam szczerze, dość dziwna dla mnie ta sytuacja.
1
Pokory chłopcze, pokory
0
Hiszpańskie media... i po co dalej czytać?
0
W przyszłych latach finałowy stadion powinien być znany już na początku rozgrywek, bo tylko niepotrzebne dyskusje z tego są
0
Ciężki orzech do zgryzienia, kto ZM: Pique czy Bravo?
5
Strasznie razi brak skuteczności. Ewidentnie do poprawy.
0
zawał, jakbym ogladal Polske w reczną
0
Toć Neymar w formie już by hattricka miał z palcem w ...
4
Co tu by się działo, jakby Mou na ławce siedział
1
Trzeba zaryzykować i dać Busquetsa za Masche, tragedia dzisiaj