0

Nie trzeba znać hiszpańskiego, żeby zrozumieć, co autor filmu miał do przekazania. Myślę, że słowem klucz do tego filmu jest zaufanie, którym Messi darzony jest w Barcelonie, a nieobdarzony w kadrze.

2

Wybierasz się do Korei Północnej może? Pamiętaj, Kim ma zawsze rację

0

Liga Mistrzów przez trzy następne sezony będzie wyłącznie w nc+. Co chodzi o Eleven, na razie nie wiadomo, u jakich operatorów się znajdzie.

1

Póki co nie wiadomo, u jakich operatorów i w jakich pakietach te kanały będą dostępne, ale myślę, że będą one działać na takiej samej albo podobnej zasadzie jak Eurosporty (czyli dodatkowo płatne). Swoją drogą, ciekawie się to zapowiada

0

Brawo dla Chile i dla Bravo! Byli najlepsi w tym turnieju, triumf całkowicie zasłużony.

15

Nie ma prawa zaistnieć taka sytuacja, że to Messi decydował będzie o transferach, jakkolwiek wielkim piłkarzem by on był.

0

Jeżeli Luis Enrique nalega na ten transfer, to jestem mu w 100% przychylny. Co chodzi o cenę - nie są to pieniądze nikogo z tej strony, więc nie rozumiem tego oburzenia co u niektórych.

30

Breaking News: Paul Pogba w kręgu zainteresowań Barcelony!

30

Gdzie nie spojrzę, tam Laporta i Pogba. Wychodzę na dwór, oni tam są. Otwieram lodówkę, oni tam są. Boję się brać prysznic...

4

Baw się w Pereza gdziekolwiek chcesz, tylko nie w Barcelonie, panie Laporta.

0

Żaden z kandydatów mnie nie przekonywał i dalej nie przekonuje. Gruszki na wierzbie i nic więcej.

16

Kogoś takiego jak Puyol brakuje w szatni. Tylko on i może jeszcze Iniesta mają szacunek wśród innych kibiców. Cieszyłbym się niezmiernie, gdyby przeprowadził męską rozmowę z Neymarem, bo przez takie zachowania jak wczorajsze znowu tracimy co u niektórych w oczach.

0

Tylko czekać, kiedy zaczną się komentarze od osób wiadomych na temat wyboru najlepszego gracza brazylijskiego mundialu.

2

Dlatego nie ma co nazywać nikogo drugim Messim. Leo jest jedyny w swoim rodzaju, a każdy inny grajek sam pracuje na swoje nazwisko.

0

w 2004 zdobyli Mistrzostwo Europy

6

Wyspy Owcze prowadzą z Grecją, czyżby powtórka z listopada?

1

Ile ten Peszko ma strat, to jest niepojęte

0

Gerson i Kenedy? Znowu jakieś eksperymenty?

0

Tylko żeby Pique już się na łyso nie golił, to już przerabialiśmy :D

20

Bartomeu przywdział zacny krawat, nie można powiedzieć

1

23

Mistrz Polski wciąż nieosiągalny, nawet dla Barcelony

0

Alves się przyssał :D

2

Na niemieckim ZDF studio trwa od 19:20 bez żadnych reklam, TVP studio od 20:25 z opóźnieniem 5 min i znowu reklama

0

Leo, tylko wiesz, nie prowokuj już więcej rywali, bo cię znowu Dudek zbeszta

1

Komentarz usunięty

3

Jak to mówią: lepiej mądrze stać niż głupio biegać

12

Mogą nawet utworzyć mozaikę "Barca pany", byleby tylko dali odczuć piłkarzom, że są z nimi

30

Od Chicago po Wodzisław na prezesa tylko ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?