damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie trzeba znać hiszpańskiego, żeby zrozumieć, co autor filmu miał do przekazania. Myślę, że słowem klucz do tego filmu jest zaufanie, którym Messi darzony jest w Barcelonie, a nieobdarzony w kadrze.
2
Wybierasz się do Korei Północnej może? Pamiętaj, Kim ma zawsze rację
0
Liga Mistrzów przez trzy następne sezony będzie wyłącznie w nc+. Co chodzi o Eleven, na razie nie wiadomo, u jakich operatorów się znajdzie.
1
Póki co nie wiadomo, u jakich operatorów i w jakich pakietach te kanały będą dostępne, ale myślę, że będą one działać na takiej samej albo podobnej zasadzie jak Eurosporty (czyli dodatkowo płatne). Swoją drogą, ciekawie się to zapowiada
3
Smutna rzeczywistość reprezentacyjna Leo. Pozostaje życzyć powodzenia w następnych latach.
https://fbcdn-photos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-0/11050650_392651880939665_6125892791414770318_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=e7c1fd2f237b131540094b4e461db773&oe=56209E6E&__gda__=1445462742_c771f12c5ece360469302a782cac3955
0
Brawo dla Chile i dla Bravo! Byli najlepsi w tym turnieju, triumf całkowicie zasłużony.
15
Nie ma prawa zaistnieć taka sytuacja, że to Messi decydował będzie o transferach, jakkolwiek wielkim piłkarzem by on był.
0
Jeżeli Luis Enrique nalega na ten transfer, to jestem mu w 100% przychylny. Co chodzi o cenę - nie są to pieniądze nikogo z tej strony, więc nie rozumiem tego oburzenia co u niektórych.
30
Breaking News: Paul Pogba w kręgu zainteresowań Barcelony!
30
Gdzie nie spojrzę, tam Laporta i Pogba. Wychodzę na dwór, oni tam są. Otwieram lodówkę, oni tam są. Boję się brać prysznic...
4
Baw się w Pereza gdziekolwiek chcesz, tylko nie w Barcelonie, panie Laporta.
0
Żaden z kandydatów mnie nie przekonywał i dalej nie przekonuje. Gruszki na wierzbie i nic więcej.
16
Kogoś takiego jak Puyol brakuje w szatni. Tylko on i może jeszcze Iniesta mają szacunek wśród innych kibiców. Cieszyłbym się niezmiernie, gdyby przeprowadził męską rozmowę z Neymarem, bo przez takie zachowania jak wczorajsze znowu tracimy co u niektórych w oczach.
0
Tylko czekać, kiedy zaczną się komentarze od osób wiadomych na temat wyboru najlepszego gracza brazylijskiego mundialu.
2
Dlatego nie ma co nazywać nikogo drugim Messim. Leo jest jedyny w swoim rodzaju, a każdy inny grajek sam pracuje na swoje nazwisko.
0
w 2004 zdobyli Mistrzostwo Europy
6
Wyspy Owcze prowadzą z Grecją, czyżby powtórka z listopada?
1
Ile ten Peszko ma strat, to jest niepojęte
0
Gerson i Kenedy? Znowu jakieś eksperymenty?
0
Tylko żeby Pique już się na łyso nie golił, to już przerabialiśmy :D
20
Bartomeu przywdział zacny krawat, nie można powiedzieć
1
23
Mistrz Polski wciąż nieosiągalny, nawet dla Barcelony
0
Alves się przyssał :D
2
Na niemieckim ZDF studio trwa od 19:20 bez żadnych reklam, TVP studio od 20:25 z opóźnieniem 5 min i znowu reklama
0
Leo, tylko wiesz, nie prowokuj już więcej rywali, bo cię znowu Dudek zbeszta
1
Komentarz usunięty
3
Jak to mówią: lepiej mądrze stać niż głupio biegać
12
Mogą nawet utworzyć mozaikę "Barca pany", byleby tylko dali odczuć piłkarzom, że są z nimi
30
Od Chicago po Wodzisław na prezesa tylko ...