damianfcb105
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bogan nie są to dobre liczby bo po pierwszym bardzo dobrym sezonie odniósł mega poważną kontuzje. Gdyby nie to wszystko by się inaczej potoczyło. Niestety też z tego powodu nie byliśmy pierwszymi co obronili LM. Sprzedaż Etoo i kontuzja Villi nam to odebraly moim zdaniem
1
@Rewolucja123 rzut z autu i to ma być błąd selekcjonera że ich do tego nie przygotował? Lewy mówił że wiedzieli o tym że są w tym mocni. Milionerzy z jedynym problemem na głowie to zagraniem meczu, biedni nie byli przygotowani na rozegranie autu, nie byli w stanie zareagować bo Santos nie przygotował. Śmiesznie to brzmi, albo są skupieni na 1000% bo grają w barwach narodowych albo są myślami przy dzieleniu kolejnych premek. Dla mnie 100% odpowiedzialność za styl gry, zaangażowanie, brak cech wolicjonalnych, brak koncentracji oraz zły wynik ponoszą kopacze i kropka. Dziś tu by i Guardiola przegrał z tymi parodystami.
0
@Castro chętnie bo nie jesteście tu do niczego potrzebni, zbędni podjudzacze
3
@Rewolucja123 ale jest wygrane. Nie wiem, ludzie wy serio myślicie że 90% roboty to selekcjoner? Logiczne że on może przygotować taktykę, nakreślić styl gry. Ale czy to przez niego te kopacze mają problemy z przyjęciami kierunkowymi, że przyjęciami zamykają sobie przestrzenie, że nie potrafią za grosz dryblować, że nie mają pojęcia o grze kombinacyjnej, że tracą piłkę przez fatalną technikę użytkową, że odstają motorycznie od przeciwnika mimo bycia w europejskich klubach, że mentalnie nie dojeżdżają i nie oddaja całych siebie na boisku? Bez przesady to nie wina selekcjonerów że ta śmieszna kadra gra jak gra.
1
@Rewolucja123 kolejny co odpowiedzialność za wyniki i styl gry zrzuca na to kto jest selekcjonerem XD myślisz że Hiszpania mając na ławce Michniewicza nagle zagrałaby to co polska na MŚ? No chyba raczej nie. Druga sprawa ten mityczny potencjał, tak wielu o nim pisze i mówi a go nie widać pod żadnym kątem. Parasol ochronny jest za duży na kopaczy, wiecznie niewinni bo trener nie wyciąga ich potencjału.
2
@Lionel_Messi10 jak widać grali se w skarpetkach, bez desek. Pewnie mocno treningowa gierka bez większej napinki.
3
@Emhyr na weszło jeden po meczowy artykuł świetnie wyjaśnił zrzucanie odpowiedzialnosci. Było źle w końcówce Nawalki więc cześć Adam wypaliles się, był Brzęczek to było kilkanaście sekund ciszy gwiazdora, był Sousa który sam się wykręcił z cyrku, był Michniewicz który blokował ten przecież kipiący i rażący potencjał kopaczy. To przyszedł chłop z CV, z wygranym Euro z krajem który wcześniej nigdy nic nie wygrał. To co teraz powiedzą? Znowu trener zły? NIE! Pora żeby pseudo kopacze wzięli odpowiedzialność za wyniki a nie że chulaj dusza piekła nie ma, jak trener nie pasi to se zwolnimy, a jak wynik jest to se premie z pieniędzy obywateli podzielimy. Polska piłka to cyrk na kółkach zaczynając od śmiesznych kopaczy z ego jakby byli wybawicielami świata kończąc na menedżerach, działaczach sportowych i psuedo trenerach w polskich klubach.
0
Komentarz usunięty
0
Czy to nie powinno być tak że prezes ligi powinien bronić klubów swojej ligi i starać się im pomóc? A ten szczur madrycki robi wszystko żeby nas dobić, wysyła skargi gdzie się da, debatuje nad odejmowaniem punktów, o wykluczeniach z pucharów. Mam tego serdecznie dość, abstrakcja to transfer Barcelony do Ligue 1 ale aktualnie to moje nowe marzenie. Niech zdychają, niech realik robi sobie drugą bundeslige i nara im.
5
Dobra róbmy ten transfer do Ligue 1, dość już tej laligi niewdzięcznej. Cała nas nienawidzi a bez nas utonie i tyle w temacie.
0
@Sau_Ron hehehehhehehehe mega zabawne
0
@FcPortoFan1999 rozjechałby portugalską, widziałbym go w Italii w jakimś Milanie jak odejdzie Leao. Musiałby zejść z płacy, głupia naiwność wierzy że byłby w stanie.
0
@kiper09 myślę że są do obicia bez przesady.
Mats - Araujo, Kounde, Alonso(zapewne), Balde - Busquets, Kessie, Roberto - Raphinha, Lewy, Gavi
I powinniśmy spokojnie pokusić się o awans.
0
Gdzie wiedzielibyście Neymara? Ja bym go widział poza p$g to na pewno. Jako że jestem fanem jego talentu i sposobu gry, chciałbym żeby poszedł do klubu w którym wokół niego by się wszystko kręciło i aby zdrowie pozwoliło mu zagrać chociaż jeszcze ze 3-4 fajne sezony w Europie bez przerw.
0
@Walker a właśnie że są fajne ich nutki, do zabawy i poswirowania świetne :D
1
Zależy od ceny za Vitora. Ale bralbym Vitora gdyby miałoby nas stać. Jeśli nie to Auba jakość na już teraz.
2
@kacperowski20 o to właśnie chodziło. Real jest główną postacią Superligi więc najlepiej było zaatakować dwóch wspólników XD. Znikąd nagle afery na Barce i Juve, jak mówi klasyk, przypadek? Nie sądzę
0
@Michu94 to chyba wiemy też dlaczego zaatakował Laporte że powinien być wyrzucony z RFEF, ale chłop ma gorąco już i bardzo dobrze, oby go dojechali teraz
0
Moim zdaniem to jak teraz bardzo bezpośrednio to wszystko powiedział, to nawet się już nie kryje szczególnie że chce udupić Barcelonę. Kabaret
1
@cules100pro on ma dopiero 16 lat przecież to dzieciak, logiczne że będzie miał wahania formy. Trzeba by było być jakimś Januszem żeby oczekiwać od dzieciaka gry na regularnym poziomie w seniorce. Spokojnie
0
@Malibu ty sobie wszystko interpretujesz tylko pod siebie gościu. Przyszedł z Argentyny od paki był gwiazdą benfici która była fenomenalna w lidze i w LM, pojechał po niewielkiej ilości meczów na najważniejszy turniej mając zerowe doświadczenie w kadrze i też był szefem, wygrał mundial. Jeśli ten z Urugwaju ma być kozakiem to wchodzi po 100 meczach w urugwajskiej i ma grać dobrze a nie ogrywać się w nieskończoność. I o to tu chodzi, do tego dodam że Enzo zdecydował się na Europę po 85 meczach w argentyńskiej. Oczywiscie teraz napiszesz "no ale benfica to nie takie głębokie wody jak Barca" Enzo chcieli do benfy nigdzie indziej i poszedł, tamtego chcą do Barcy i to jest wielka okazja dla każdego. Rozmowa z wiatrakiem, naura
0
@Malibu albo jesteś kozak albo nie, Enzo Fernandez przed mundialem zagrał chyba 4 mecze w kadrze i z może 20 w europejskim klubie. Na turnieju był fenomenalny a teraz w Chelsea też jest najlepszy w pomocy. To o czym tu mowa w ogóle, albo przychodzi i gra albo nie
Edit: dodam że jakby przyszedł do nas to byłoby to samo i Busquets to by oglądał mecze ale z ławki.
0
I po co? Jakby Messi wrócił to nie ma miejsca moim zdaniem. Lewy 34 lata Messi 35 lat i Auba 33 lata bez przesady. W roli zmiennika na 9 trzeba dawać szansę Alarconowi koniec kropka. Pep się nie bał stawiać na Busquetsa i Pedro dzięki czemu stworzył świetnych piłkarzy na lata. Widzę że tu się zaczyna robić "chcemy 20 latka z 20 letnim doświadczeniem"
0
@MesQueUnClub_87 w Argentynie wszystko fajnie funkcjonuje bo wokół siebie miał ludzi którzy na niego harowali. Sezon klubowy to jednak nie tylko miesiąc czasu a kilka miesięcy, nie widzę tego żeby cały sezon drużyna za niego biegała żeby rozrzucał piłki. Jakby no on da mnóstwo w sprawach ofensywnych i czysto piłkarskich. Ale jakoś nie czuje żeby to dało w długo dystansowej perspektywie efekty których oczekujemy. Nie czuję tego powrotu, dla mnie to 50/50
0
Gdzie wiedzielibyście Leo gdyby wrócił? Ciężko mu w tym momencie przypisać jedną pozycję bo gra jakieś takie ŚPO, PS i N w jednym. Uwielbiam go jest najlepszy w historii, płakałem jak Argentyna wygrała i mimo że w sercu pragnie się powrotu to rozum mówi że to już totalnie bezsensu, nie wiem. Można sobie gdybać, równie dobrze wygramy z nim LM a równie dobrze nic.
0
Może Frenkie chce się skupić na Barcelonie i wygraniu z nią dubletu. Mówił ostatnio że chce w końcu wygrać z Barcą. Ale to takie gdybanie, Holandia i tak na pewno ma 3pkt, z Francją byłoby różnie nawet jakby i on grał.
0
@JarekS zakup PO wiąże się również z tym że ktoś z trójki fenomenalnie grających zawodników czyt. Christensen, Araujo oraz Kounde będzie musiał siedzieć na ławce. Chyba że będzie to jakoś świetnie rotowane. Wtedy również niestety ale sprzedaż Erica Garcii będzie koniecznością.
1
@Comentateiro bo kibice byli za bardzo rozpieszczeni mega tłustym okresem klubu. Mistrzostwo stało się obowiązkiem co tylko pokazuje jak niesamowici byli nasi zawodnicy. Leo miał rację mówiąc że się przekonamy jak ciężko było to tak na prawdę dokonać.
0
@MatBac1991 Frenkie gra świetnie i super. Bo tak na prawdę dzięki świetnej postawie obrony i większości pomocników, jedyne co mamy do wzmacniania to napad.
1
@Borneo no jasne że chce bo dostał ofertę która jest niższa od aktualnej pensji Mariano Diaza XDD