damianfcb105
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafinia swoim fenomenalnym dryblingiem spowodował kontrę która wykluczyła Araujo z klasyku, cudowny skrzydłowy
1
Nieprawdopodobne że 18 latek z pozycji lewego obrońcy jest dużo lepszym dryblerem od brazylijskiego skrzydłowego za 50mln euro
0
@misiek12319 przed internetem tylko rodzina wiedziala żeś dzban
4
Leeds nas tak zdymalo na kase że teraz karma wraca i może wrócą do championship XD
0
Chłop mi napisał że oglądam chyba inny mecz bo mówię że rafinia kiwać nie umie, jak zakos falszykiem do tyłu i podanie do tyłu to drybling to jednak Messi i Ronaldinho to prze placki były ;/
0
@Deviler a czemu miał strzelać Ferran który karnego nie wywalczył i ich nie wykonuje u nas?
0
@misiek12319 ja inny? Dla ciebie zakos do tyłu to drybling? To niezły jesteś ekspert
0
Kolejny cudowny drybling Rafinowskiego bo to chyba Polak a nie Brazylijczyk, kontra i czerwona dla Araujo, czemu oni muszą tak wku...
2
Boże ten Raphinha totalnie nie potrafi dryblować przecież to jest jakaś katastrofa, tyle hajsu za takiego skrzydłowego
0
Szkoda karnego i teraz tej akcji Fatiego, przydałaby mu się taka bramka... Ferran się tak pazernie wziął za karnego a jak junior to zrobił szkoda gadać
0
@bartekvisca tym że Valverde dochodził chociaż do ćwierćfinału LM i również tym że zdobyła dwa mistrzostwa Hiszpanii w tym jeden dublet krajowy, a ta drużyna póki co zaledwie superpuchar Hiszpanii i trofeum upokarzania się w każdych rozgrywkach europejskich
0
@Swistus172 bo w ostatnich 15 latach klub wszedł na taki poziom że standardy są wysokie, to ludzie narzekają jak muszą oglądać zawodników totalnie nie dojeżdżających poziomem do takich piłkarzy jak Messi, Ronaldinho, Neymar, Suarez, Etoo, Xavi, Iniesta, itp. itd.
0
Kessie po ostatnich kilku niezłych meczach patrzący z ławki na Roberto... Póki co na podwórku krajowym Xavi się broni wynikami ale on jakby nie widział że ktoś tylko przeszkadza np. fati, jego dokonywanie zmian to żart. Ciekawi mnie jak to dalej się potoczy, oby dublet w tym sezonie