0

już nie mogę się doczekać nowych transferów i w ogóle nowego sezonu ... trzeba zdetronizować Real !! koniecznie !!

0

wspaniale jest być kibicem FC Barcelony ... Gracias PEP !

0

... moś

0

.... ja tez napiszę tutaj swoje podziękowania ... Dziękuję szczególnie za te wszystkie wspaniałe chwilę, których przecież było niezliczona ilość. Nie tylko za puchary ale także za tą wspaniałą zgraną drużynę, za to że mogłem być dumny wśród znajomych że to mój zespół jest najlepszy w historii, że tą historię zapamiętają ze mną i że będą już zazdrościli mi do końca życia !!! ... dziękuję również za wszystkie zwycięstwa, które Barca odnosiła, że nawet wtedy gdy dowiadywałem się o wyniku meczu bo nie byłem w stanie obejrzeć, że Barca znów jest wygrała ... że nie było dla tego zespołu rzeczy niemożliwych !! ... zauważcie ludzie że nie dziękujemy Pepowi za Messiego .. . to świadczy o tym że Barca była po prostu Wspaniałym zespołem a nie dziełem jednego mistrza ... VISCA el BARCA !!! ...
P.S. Chyba nie sądzicie, że to koniec sukcesów Barcy ? W nowym sezonie Vilanova osiągnie sukces, zobaczycie ! I chyba nie sądzicie, że Pep nie wróci do Barcy ? Jestem pewien że wróci i będzie znów trenerem ... tylko musi odpocząć i nabrać nowych sił ...

0

na bank płyną prośby teraz z całego świata żeby zastał

0

dobry znak ze przesunięte bo to oznacza że mógł zmienić zdanie w ostatniej chwili ;)

0

kolega który się ciągle czepia to chyba zapomina że są tu też młodsi kibice - zero szacunku

0

normalnie stronka się zawiesza już tylu nas tam siedzi:
http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3

0

przepraszam "co napisze" , oczywiście :)

0

czekamy co teraz powie CuleLbn ;)

0

baba z Ciebie a nie chłop ... razi Cię jak ktoś się pomyli raz ... ciekawe ile razy Ty się pomyliłeś ... chyba przy całym tym cyrku z Pepem można się zamotać i czasem pomylić ... każdy wie o co chodzi ... tylko baby się czepiają do tego jak się mówi i pisze więc nie bądź baba !!!

0

Ty największy analfabeto opuść tą stronę !

0

może bez obrażania co ? ... nie znam Katalońskiego a nie przeczytałem wcześniejszych komentarzy ...

0

0

0

to co napisał Candy na stornie Sport.es: pisze
t is not yet official, but Pep Guardiola FC Barcelona will continue into the next season!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

0

Antonio powiedz co powiedział ten dziennikarz przed chwila na TV3.cat

0

pieprzeni dziennikarze , paparazzi itd. ...... nie da się niczego ukryć, .... wszystko wywęszą ... a może zrobi sobie z wszystkich jaja ... może powiedział piłkarzom tak: : "chłopaki proszę Was żebyście teraz nie okazywali żadnych emocji po sobie po tym co powiem aby oszukać dziennikarzy ... zostaję dla Was i tych wspaniałych kibiców ... teraz trenujemy a na konferencji ogłoszę to wszystkim ... i jak ?? możliwe ?? przecież Pep to żartowniś

0

na stronie Marki jest taki tekst
"Pep Guardiola ya ha comunicado a sus jugadores que no sigue en el Barcelona la próxima temporada. Después de cuatro años exitosos en la entidad azulgrana, el técnico ha tomado la decisión de marcharse y cerrar la etapa más gloriosa de la historia del Barça. "Chicos, me voy del Barça", han sido las palabras del técnico a sus pupilos. Se acaba de esta forma una etapa marcada por el buen fútbol y los títulos, ya que bajo la dirección de Pep Guardiola, el Barça ha conquistado 13 títulos, entre ellos dos Ligas de Campeones y tres Ligas." - co tu piszą ??????

0

ale będę się śmiał z Routersa, ESPN, SKySports jak Pep powie że zostaje :) ... na prawdę ...

0

niebiesko-czerwony jaja sobie robi :) rozwaliło mnie to ... Jose nas poprowadzi ... masakra jakaś ... chyba bym skoczył z mostu ;)

0

śmieszy mnie to ... wszystkie agencje tak podają że odchodzi Pep a główna TV z Katalonii w ogóle się nie przejmuje plotkami i spokojnie rozmawiają w tym temacie po swojemu ... i nawet nie wspomną o tym że ktoś coś wie ... dlatego jestem na Ziemi MARCO32 !!!

0

ta co za brednie ... skąd Reuters wie , skąd ESPN wie że Pep odchodzi ?. ... przecież to tylko piłkarze na razie wiedzą, chyba nie myślicie że piłkarze napisali szybko smsa do znajomych z info i Ci przekazali to dalej ??? :) bzdura

0

dzięki Antonio ! widzicie panowie możemy spokojnie się zająć czymś innym , zjeść obiadek itd. ... dopiero o 13:00 się dowiemy .. teraz chłopaki trenują ... mówiłem że o 13:00 ... wczoraj przecież było to już ustalone że dopiero po treningu

0

niech ktoś podsłucha co mówią tutaj:
http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3
na pewno mówią o której będzie ta konferencja !!

0

tu konferencja będzie:
http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3

Antonio tłumacz

0

się denerwuję bardziej niż przed meczem z Chelsea !

0

tu konferencja będzie:
http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3

Antonio tłumacz

0

co znaczy "voleu que Guardiola es quedi al Barca" ???????????????????????????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?