0

jak można podawać nieoficjalną wiaodmość podsłyszana gdzieś na SkySport itd. ???? ... na tej stronce http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3 na żywo co chwilę rozmawiają o tym czy Pep odejdzie i jest nawet takie pytanie pokazywane co chwilę : "voleu que Guardiola es quedi al Barca" - i z tego co sobie przetłumaczyłem to znaczy: ":Czy Pep zostanie w Barcelonie" ... mam rację ????????????????????????????????

0

tutaj link do konferencji : http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3

0

dziwna informacja ... jeszcze konferencji nie było ... chyba że jakieś przecieki mają
podaje linki do katalońskich TV - tutaj cały czas mówią o Pepie i czekają na konferencje
http://www.btv.cat/
oraz
http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3

0

0

warto zobaczyć od początku całą konferencję żeby zobaczyć jak od samego wejścia, po początek rozmowy , po wyraz twarzy jaki będzie , czy będą łzy czy nie ... poza tym wolę słyszeć mimo wszystko język kataloński niż jakieś tłumaczenie

0

na stronie Katalońskiej pokazują co chwilę jakieś filmiki o Barcelonie i Pepie ... więc warto to oglądać ... poza tym co za różnica w jakim języku rozmaiwają ... przecież będzie wiadomo od razu czy zostaje czy nie ... poza tym jest http://translate.google.pl (wybierasz kataloński język) i tutaj możesz sobie przetłumaczyć to co będą pisać w pasku poniżej ...

0

0

na tych linkach które Wam podałem non stop o Guardioli rozmawiają ...
będzie na bank pokazana konferecja ...
nawet widzę że mają zabawę telefoniczną z pytaniem czy Pep odejdzie czy nie ... wszyscy się zastanawiają ...
poza tym widziałem przed chwilą jak pokazali wszystkie ZA i wysztkie PRZECIW zostaniu w Barcelonie ... wiec nie jest źle lkudzie ... nie słuchajcie tego co mówią na SkySportach i innych ... te dwie stronki są prawdziwe w informacje

0

będzie dobrze ... ZOSTANIE

0

konferencja miała byc przecież około 13:30 ... o 13:00 miał się Pep spotkać z piłkarzami .. to jak jest w końcu ?

0

to co podałem to chyba radio Catalonia ale rozmawiają właśnie o Barcelonie i o konferencji Pepa ... ale znalazłem jeszcze to:
http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3

tv3 - to jest zdaje się najpopularniejsza TV w Catalonii

0

nie wiem jak Wy chłopaki ale ja patrzę właśnie sobie na tą stronę http://www.btv.cat/ ...
coś tutaj mówią o Barcelonie ... to jest TV Catalonia więc na bank jako pierwsi pokażą konferencję

0

już nie mogę się doczekać tego co powie Mou na konferencji ... już nie mogę się doczekać jutrzejszych komentarzy :) w prasie ... skrótów i zdjęć z wyrazami twarzy Mou i Krystynki :)

0

panowie strona realu jest tak przeciążona że ciężko wogóle na nią teraz wejść :)

0

jeszcze Real przegra ligę :) ... hehehehehehheheheehhehehe ...
ale by było gdyby chłopaki tak się załamali że przegraliby ligę z Barcą :) ....
proszę niebiosa żeby tylko Messi wygrał z Kryśką żelem tytuł Pichichi

0

... niestety Mourinho w końcu znowu wszystko się udaje ... niesamowite jednak, że za to co mówi i za to co robi nie został od NIEBIOS znowu ukarany ... nie rozumiem jak można być aż tak złośliwym na Barcelonę ... co my mu takiego zrobiliśmy ? ... co to za dziwaczną grę z nami ciągle toczy ? ... nie rozumiem tego ... nie rozumiem tej złości ... przecież jest tyle innych drużyn którym można by podokuczać , to akurat się uwziął na nas ... nie mogę znieść tylko jednej rzeczy po wczorajszej porażce ... że Mourinho pisał sobie smsy z graczami Chelsea " do zobaczenia w Monachium" oraz że przekazywał instrukcje trenerom jak mają grać z Barceloną ... i że mu się udało dopiąć tego ... niestety przeczuwam że dzisiaj ciąg dalszy szczęścia Mourinho ... obym się mylił ...

0

ale obrazek doskonale oddaje to co było tydzień temu :) ... ktoś kapitalnie to narysował ... zobaczymy czy dzisiaj też tak będzie ... mam nadzieję że NIE ... a jeśli to na pewno to się zemści na Chelsea .... VeB !!

0

ja myślę że to dobra taktyka ze strony Chelsea ... ponieważ ............ chcą by przypominały Barcelonie mecz sobotni przegrany z Realem .... kombinują jak mogą aby pokrzyżować plany Barcelonie ... rozniesiemy ich dzisiaj w pył !! wierzę w to !!!

0

Profil Patryk23FCB też tam byłem przed chwilą na stronce www.realmadryt.pl ponieważ zaciekawiły mnie komentarze i nastroje przed meczem z nami ... ogólnie nie ma nastroju pewności .. raczej jest dużo niepewności ... ale ja kibicom Realu współczuję ,.... współczuję takiego płaczka Ronaldo, współczuję takich brutalnych i kompromitujących Real graczy jak Pepe oraz współczuję takiego bezczelnego i ośmieszającego Real trenera jakim jest Mourinho :) ... apropo tego jak jutro będzie wyglądał jutro mecz ... niech nikt się nie spodziewa że będzie inaczej niż zwykle ... dokładnie ten sam cyrk i kabaret zobaczymy co zawsze ... pozdrawiam i Visca el Barca

0

dokładnie Bingo mam to samo zdanie do Ty ... ktoś wyleci z boiska i zapewne będzie to ktoś z tej dwójki , a Mou po meczu powie jak to niesłusznie sędzia sędziował :) ... poza tym też coś czuję że będzie 3-0 dla Nas ... Real nie pobije jutro swojego rekordu strzeleckiego ... na pewno nie na Camp Nou !!!

0

będzie dobrze panowie ... czuję to ... ja wyobraźcie sobie będę patrzył na ten mecz na uczelni z kumplem ... zajęcia mam aż do 19:45 niestety i nie zdążę dojechać na mecz do domu ... mam nadzieję że nas nie zamkną na uczelni przed 22:00 :) .... Visca el Barca

0

właśnie ... nasze MVP nieistnieje na razie ... czekamy na Maj i znakomity finish Barcy !!!

0

będzie dobrze Abidal !!! Wierzymy !!! ... jak pech to pech , najpierw Villa a teraz Abidal ... i trzeba sobie poradzić w końcówce bez obu ... chyba że Villa jednak wróci na Maj ...

0

ale nie zapominajmy o naszych grajkach że nie mamy napastników oprócz Messiego ... przecież Alexis i Pedro nic a nic nie grają ... to jest smutne .. ale może Iniesta będzie tym ASem w rękawie ... liczę jednak że teraz wszyscy zaczną grać !!! ... REWANŻ NA GETAFE !!!!!!!!

0

Real ma jeszcze na wyjeździe w środę Atletico oraz później Bilbao .. no i Sevillę u siebie z którą pewnie i tak wygrają .... liczę jednak na Atletico i Bilbao że odbiorą im punkty ...

0

... teraz panowie robimy rewanż na Getafe za tamtą porażkę u nich na stadionie ... a Real przegrywa na Calderon ... może być piękna piłkarska WIELKA ŚRODA !!!!

0

... zobaczyć jak Real Madryt odpada w półfinale Ligi Mistrzów z Bayernem, płaczącego Kryśkę i Mułryjnio ... bezcenne !!!!!!!!!!!!!!!!! Ole !!!!

0

jeszcze niespełna 3 godziny .... i się zacznie !!

0

Barca da dzisiaj czadu ! Visca el Barca !

0

jeśli awansować to tylko w naszych wspaniałych barwach Blaurgana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?