damianos1308
Dołączył/a: kwiecień 2012
Malbork
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i Fajnie :)
0
Silva powinien grać w Barcelonie
0
kpina do ch***
0
Polska was rozwali :D
0
@dudek89 Też bym chcial zobaczyc go w Barcelonie
0
No co ty?
0
Naciska na Guardiole , a jak zwykle Abramowiczowi się znudzi kolejny trener..
0
Xavi po złotą piłkę..
0
Cuenca lepszy..
0
idioci..
0
Ludzie ciekawe co ma poczuc Tito Vilanova jak wy piszecie , ze ma wrocic Guardiola.. w
0
Pasuje do Barcy.
0
Neymar do Barcelony? Tak , ale nie wiem nawet za kogo ;D
0
nie podobaja mi sie..
0
Do Barcy go.
0
a ja chciałem , żeby to Barca wygrała :(
0
i Bardzo dobrze , że Chelsea wygrało.. liczylem na nich
0
I tak Liczę na Chelsea ;)
0
Który kabaret to napisał ? Messi jest lepszy o czym on mówi wgl..
0
ja tam bardziej bym go chcial w Liverpoolu niż w Chelsea .. Abramowiczowi znowu sie odwidzi jakis trener w tym wypadku Guardiola i ciekawie.
0
po co on Barcelonie?.
0
piszcie sobie piszcie kogo maja kupic a i tak to gówno da..
0
Dawac go do Barcy
0
idiota
0
Gratulacje :)
0
Martina ,,Montoi'' LOL
0
i pięknie
0
Dla mnie Cuenca lepszy od Tello.
0
Ile ci Mourinho zaplacil?
0
A jak miał cie nazwac ? bialy?