0

i Fajnie :)

0

Silva powinien grać w Barcelonie

0

kpina do ch***

0

Polska was rozwali :D

0

@dudek89 Też bym chcial zobaczyc go w Barcelonie

0

No co ty?

0

Naciska na Guardiole , a jak zwykle Abramowiczowi się znudzi kolejny trener..

0

Xavi po złotą piłkę..

0

Cuenca lepszy..

0

idioci..

0

Ludzie ciekawe co ma poczuc Tito Vilanova jak wy piszecie , ze ma wrocic Guardiola.. w

0

Pasuje do Barcy.

0

Neymar do Barcelony? Tak , ale nie wiem nawet za kogo ;D

0

nie podobaja mi sie..

0

Do Barcy go.

0

a ja chciałem , żeby to Barca wygrała :(

0

i Bardzo dobrze , że Chelsea wygrało.. liczylem na nich

0

I tak Liczę na Chelsea ;)

0

Który kabaret to napisał ? Messi jest lepszy o czym on mówi wgl..

0

ja tam bardziej bym go chcial w Liverpoolu niż w Chelsea .. Abramowiczowi znowu sie odwidzi jakis trener w tym wypadku Guardiola i ciekawie.

0

po co on Barcelonie?.

0

piszcie sobie piszcie kogo maja kupic a i tak to gówno da..

0

Dawac go do Barcy

0

idiota

0

Gratulacje :)

0

Martina ,,Montoi'' LOL

0

i pięknie

0

Dla mnie Cuenca lepszy od Tello.

0

Ile ci Mourinho zaplacil?

0

A jak miał cie nazwac ? bialy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?