damianos1308
Dołączył/a: kwiecień 2012
Malbork
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli nie on to Luiz.
0
Ja chce go zobaczyć w Barcelonie !
0
Jak ja go nie lubie..
0
Dobry zawodnik.
0
przeżywacie , a to że popiszecie i tak nic nie wskóra kogo kupią a kogo nie ;D
0
kupić go i luiza.
0
David Luiz jest zajebisty , kupić go !
0
Przecież jak Villa wróci to będzie pogrom.. Bale może , dobrze strzela i szybki jest.
0
Po co Neymar ? Davida Luiza na obrone i Van Persiego
0
Potrzebny Barcelonie ktoś taki jak Drogba , Wkurza mnie to , jak Barcelona gra.. Muszą wejść do bramki , żeby strrzelić.. a Drogba z daleka uderzy i brama :)