0

Jeżeli nie on to Luiz.

0

Ja chce go zobaczyć w Barcelonie !

0

Jak ja go nie lubie..

0

Dobry zawodnik.

0

przeżywacie , a to że popiszecie i tak nic nie wskóra kogo kupią a kogo nie ;D

0

kupić go i luiza.

0

David Luiz jest zajebisty , kupić go !

0

Przecież jak Villa wróci to będzie pogrom.. Bale może , dobrze strzela i szybki jest.

0

Po co Neymar ? Davida Luiza na obrone i Van Persiego

0

Potrzebny Barcelonie ktoś taki jak Drogba , Wkurza mnie to , jak Barcelona gra.. Muszą wejść do bramki , żeby strrzelić.. a Drogba z daleka uderzy i brama :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?