Montoya u nas był tylko rezerwowym, Bartra u nas grzał często nie ławkę, ale trybuny i Enrique go nie lubił. Deulofeu nie pasował Enrique i raczej do stylu Barcelony. Gomes jeszcze u nas zacznie coś grać, tak myślę.
Dla mnie to najlepszy bramkarz w Historii, mimo że nie wygrał LM, to utrzymuję się w samym Topie od wielu lat. Był Dida, był Casillas, teraz jest Neuer, ale Buffon to Buffon.
Teodorczyk powinien wejść gdzieś w 60 minucie, zmienić Linettego i powinniśmy przejść na formację 4 4 2. Może nawet wejść Milik, po prostu lepiej gramy 4 4 2.
"Pod względem merytorycznym strona Realu jest lepsza." Od której strony jest lepsza, ty w ogóle widziałeś co tam się działo po Rewanżu z PSG, ból tyłka taki jakby to Real odpadł.
Otwieramy szeroko nasze drzwi dla ciebie, przyjdz Marco i wnieś z nami LM i wiele innych trofeów. Barca ci to gwarantuję, a z PSG dojdziesz maksymalnie do Ćwierćfinału, już nawet we Francji twój klub nie jest najmocniejszy. Mam nadzieję że to czytasz.
0
Zobaczyłem Źródło tego newsa i dalej nie czytam.
0
Hahahahahahahahaaha kolejna "mądra gazeta"
5
Casillas mi na tym zdjęciu Marki przypomina Bonda, ale to gdzieś jeszcze z tych pierwszych części.
11
Pol to taki "typowy Janusz", ja już gdzieś odkąd Lewandowski stał się jednym z najlepszych Napastników, to jego wypocin nie czytam.
0
Abidal był najsłabszym punktem tego meczu, Robben nim strasznie kręcił.
0
Montoya u nas był tylko rezerwowym, Bartra u nas grzał często nie ławkę, ale trybuny i Enrique go nie lubił. Deulofeu nie pasował Enrique i raczej do stylu Barcelony. Gomes jeszcze u nas zacznie coś grać, tak myślę.
0
Eh niestety...
0
Niech zgotują takie co było ostatnio, również wynik może być ten sam, ja nie mam nic przeciwko temu.
0
Dla mnie to najlepszy bramkarz w Historii, mimo że nie wygrał LM, to utrzymuję się w samym Topie od wielu lat. Był Dida, był Casillas, teraz jest Neuer, ale Buffon to Buffon.
0
1. Puyol
2. Iniesta obecnie, choć jak obaj byli u szczytu to nigdy bym nie wybierał, bo obaj świetni.
3. Buffon
4. Lewy
5. Alves
6. Kuba
7. Stoch
8. Kraft
9. Kowalczyk
20
Kim jest Pique? Najlepszy Obrońca w Historii Hiszpanii i jeden z najbardziej utytułowanych Obrońców w Historii futbolu.
0
No właśnie, a wszyscy mają tego polewkę.
1
Bez Messiego raczej nie dadzą rady.
20
To chyba oglądamy inny mecz, Hiszpania gra dzisiaj ładnie.
30
Temat z Marquinhosem jest już wałkowany od 4 lat, ja mam już dość...
0
U niego to dziwne jak mu nie odwala.
1
Powinni na Youtube odtworzyć najlepsze cytaty Hajty.
0
Powiedziałbym coś o panu H, ale nie chcę dostać bana.
0
Hajto może sobie podać rękę z Patrykiem Mirosławskim, razem by mogli mecze komentować.
5
Teodorczyk powinien wejść gdzieś w 60 minucie, zmienić Linettego i powinniśmy przejść na formację 4 4 2. Może nawet wejść Milik, po prostu lepiej gramy 4 4 2.
0
Generacja się po prostu skończyła, a u nich najgorsze jest to że nie zapowiada się nowa.
2
Portugalia wreszcie gra jak przystało na Mistrza Europy.
0
Oby nie w tym sezonie, bo jeśli chcemy wygrać LM, musimy grać trójką stoperów.
0
Grał słabo to nie grał za często, nie ma wyjątków poza Messim, który może grać czasami na poziomie ludzkim.
1
Szczególnie do tego co wyszedł ostatnio o 1 Wojnie Światowej, to jest genialna robota.
43
Neymar trafia na 4-1 pięknym strzałem z wolnego "To jest bramka na otarcie łez".
4
"Pod względem merytorycznym strona Realu jest lepsza." Od której strony jest lepsza, ty w ogóle widziałeś co tam się działo po Rewanżu z PSG, ból tyłka taki jakby to Real odpadł.
0
Otwieramy szeroko nasze drzwi dla ciebie, przyjdz Marco i wnieś z nami LM i wiele innych trofeów. Barca ci to gwarantuję, a z PSG dojdziesz maksymalnie do Ćwierćfinału, już nawet we Francji twój klub nie jest najmocniejszy. Mam nadzieję że to czytasz.
4
Szaranowicz już bez takiej euforii jaka była za czasów kiedy skakał Adam.
0
Poczytaj to, to wcale nie napisali Katalończycy http://darekwolowski.blox.pl/2009/03/19-tytulow-8222ukradzionych8221-przez-Real-Madryt.html