33

Isco to naturalny następca Iniesty, pomoc Busquets Verratti Isco w przyszłości by robiła miazgę.

0

I to był jego ostatnie gole przeciwko Realowi, mam nadzieję że w przyszłym GD coś strzeli.

25

Ja Podolskiego zawsze lubiłem mimo że lubił przeciwko nam strzelać gole, on jest rzadkim przypadkiem piłkarza, ponieważ zwykle to w klubach osiągają sukcesy, a w Reprezentacji grają piach, a w jego przypadku jest na odwrót.

2

Widocznie zamiast powiedzieć prawdę lepiej czasami przemilczeć, żeby sobie nie robić dodatkowych kłopotów. Bo dla kogoś ta prawda może być bardzo bolesna.

0

Może świeżo-upieczony mąż, ale to brzmiało tak jakby miał żonę i na boku jakąś kochankę.

3

Porównujesz Gomesa do najlepszego rozgrywającego na świecie, to jest śmieszne. Iniesta też jakoś nigdy nie strzelał w sezonie po 10 goli i nie notował po 20 asyst, a jest geniuszem, z Modricem jest podobnie.

9

Unzue to chyba najgorsza z możliwych opcji, już chyba bym nawet strawił Bielse, mimo że zrobił syf w Marsyli.

1

Nie przypominam sobie żeby takie coś miał miejsce, Barca zawsze miała bordowo-granatowe koszulki, a Real białe i nie było potrzebne żeby oba kluby grały w wyjazdowych strojach.

35

Można powiedzieć że to dość romantyczna Historia Rakitica, teraz to już się nie robi takich podchodów i to przez tyle czasu, a szkoda.

0

Mówię że jeśli ten sposób byłby skuteczny na trofea, to byłbym w stanie to zaakceptować, ale to nie jest powiedziane że ktoś taką grą wygrał tyle trofeów.

0

I tu kolega napisał dobrze,właśnie przez to że chcieli kontynuować coś co zaczął Pep, to lata 2012-2014 były latami straconymi, poza 1 Ligą ze 100 pkt nic nie wygraliśmy porażki z Realem 7 z Bayernem w Półfinale, fatalna gra w obronie, przegranie Finału Pucharu Króla z Realem, odpadnięcie z Ćwierćfinału LM z Atletico i byliśmy bardzo przewidywalni, dopiero przyjście Lucho wszystko zmieniło.

0

Jakby to miało nam dać wciągu 5 lat 3 Ligi Mistrzów, to byłbym w stanie oglądać Barcelonę grającą tak jak Atletico

0

Sprowadzenie trenera bez doświadczenia, to jest duże ryzyko. Udało się z Lucho i z Pepem, ale to są bardzo rzadkie przypadki.

10

Dzięki temu ustawieniu dokonaliśmy remontady z PSG... Zaczynam wątpić w ludzi.

0

Zobacz sobie jego profil...

0

Tak na serio to Gomesowi przydałby się psycholog jakiś, on ma umiejętności i na pewno nie jest jakimś przeciętnym grajkiem, tylko się czegoś boi.

0

Neymar miazga, jeszcze niech poprawi to wykończenie.

0

Taką formację powinniśmy oglądać do końca sezonu.

0

Barcelona tą formacją powinna grać do końca sezonu.

0

Raczej słaba obrona.

0

Busquets ma 28 lat, nie wiem skąd ci się wzięło 30.

0

To przypadek raz na 1000 lub jeszcze więcej.

1

Trudno w to uwierzyć Ronaldo zszedł z boiska, ale tak na serio to on już ma 32 lata, nie ma takiej wydolności co 25 latek.

0

W tamtym sezonie tyle razy ratował im dupę, a w tym sezonie to jeden z najslabszych punktów, nie wiem jak można zaliczyć aż taki regres.

1

Bo żle wrzucają, w meczu z Deprtivo Rakitic próbował wrzucić do Messiego. Nie wiem jak można wrzucać na kogoś kto ma niecałe 170 cm wzrostu.

0

Dlaczego Mirosławski nie wspomina że nie powinno być Casemiro na boisku?

0

Teraz będzie ze 100 wrzutek.

0

Casemiro, trafiła kosa na kamień.

0

Tak, tylko ze on tylko blokuje.

1

Mirosławski to w każdym meczu w tym sezonie się kompromituję, najgorsze że jak z nim komentuję Ćwiąkała komentuję mecze, to albo nie potrafi go poprawić lub mu przyznaję rację. No, ale młody może stracić robotę, skoro Mirosławski jest Szefem. Przyjemnie się go słucha bez tego "ukrytego kibica Realu".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?