1

Miał już swój epizod w Barcelonie, więc myślę że już u nas nie zagra.

0

Teraz Bartomeu jest zły, a podczas wyborów 70 % użytkowników stawiała właśnie na niego.

0

To jest śmieszne że Denis i Rafinha mniej grają niż Gomes i Rakitic.

2

Mieliśmy kiedyś Xaviego i Inieste, teraz mamy Rakitica i Gomesa...

0

Hahahhahahahahaah

4

Bale jest dobry, ale Neymarowi jak jest w formie, to może buty czyścić.

0

Suarez na skrzydle by się tylko marnował, to już lepiej Sancheza było zostawić, według mnie Suarez jako Skrzydłowy nie pokazuję nawet 30% swoich możliwości.

0

To jest logiczne, ale Messi nie decyduję o wszystkim sam, są jeszcze inni zawodnicy.

0

Ja uważam że to jest wymysł Mediów, chcą zrobić z Messiego jakiegoś dyktatora.

6

Ozil odpada bo on biega tyle co Fabregas, Kante odpada bo mamy Busquetsa, Pjanic ma bardzo podobny styl do Rakitica, jakimś magikiem nie jest. Jedyne dobre opcje to Verratti i Thiago.

0

Zarząd nie może iść na rękę jednemu zawodnikowi, nawet jeśli ten zawodnik jest najlepszy na świecie i w historii. Tu chodzi o zasady, żaden zawodnik ponad klubem.

2

Ramos się wypowiedział z szacunkiem o rywalu, muszę sobie to zapisać w kalendarzu.

6

Paris Hilton 18 lat? Coś ci się pomyliło.

0

Co do meczu z PSG, to pozytywów nie ma, ale myślę że gdyby Gomes nie spartaczył tej świetnej sytuacji, to możliwe że zaczęlibyśmy coś grać.

1

PSG nie będzie frajerem, ale sam przyjazd na Camp Nou, to wielki strach, już nie jedna drużyna przegrała ten mecz już w tunelu. Z City się nam udało wygrać 4-0, to dlaczego nie możemy tego powtórzyć z PSG?

0

Jakbym nie wierzył nie mógłbym się nazywać Kibicem Barcelony, wczoraj byłem wściekły, jednak liczę że Barcelona podoła zadaniu lub chociaż spróbuję.

0

Może jestem naiwny, ale myślę o takim scenariuszu, wygrywamy 2-0 do przerwy, póżniej strzelamy 2 gole i jest już 4-0, jest dogrywka, a pożniej karne i wygrywamy w karnych. Tak by było elegancko.

0

Nadal w najgorszym przypadku mamy szansę na PK i Ligę, możemy powtórzyć poprzedni dobry sezon.

3

Jak miała ta obrona grać jak z tyłu zostają tylko Roberto Pique Umtiti i Alba jak się zdąży wrócić, Iniesta, Gomes i Busquets nie dość że dawali kompletne zero w kreowaniu, to jeszcze nie wracali się wspomóc obronę. A na naszą obronę nacierał Cavani, Di Maria, Matudi, Draxler i Meunier w sumie 5 zawodników.

0

To dlaczego Martino gówno z Barceloną gówno osiągnął? To jest również wina Enrique, ale w 40 % bo nie potrafił kompletnie nic wymyślić i praktycznie tylko siedział zamiast podgrzać piłkarzy do boju, a piłkarze w ogóle się nie ruszali, momentami nie potrafili wyjść z pod pressingu PSG, a to już było widoczne w meczach z Bilbao, Atletico i pierwsza połowa El Clasico, tylko że w meczu z Atletico mieli szczęście, a w drugich połowach meczu z Bilbao i Realem zaczęli coś grać.

1

Lucho miał pomysł na Barcelonę do Kwietnia 2016, bo póżniej zaczynało się wszystko sypać, wygraliśmy Ligę i PK, ale z tak ogromnej przewagi w Lidze nad Realem zrobiła się taka nie wielka różnica. Zauważyłem że od Kwietnia jak przeciwnik stosuję pressing, to nasza taktyka polega na tym że boczni obrońcy idą wyżej, a Stoperzy cofają się bliżej bramkarza, nie pamiętam żeby wcześniej tak Barcelona grała, to nawet nie ma jak się uwolnić z pod pressingu przeciwnika, jak jeszcze pomoc jest nie wiadomo gdzie, kiedyś potrafiliśmy się z łatwością uwolnić z pod pressingu, a teraz gubimy się jak dzieci we mgle.

21

"Nie chodziło o nasze nastawienie." Czyli znowu próba zakłamywania rzeczywistości, jak nie chodziło o nastawienie, to o co chodziło?

0

Tylko że Iniesta gra dno, podobnie jak cala linia pomocy.

1

Mam nadzieję że Enrique nie będzie znowu zakłamywał rzeczywistości.

0

Jak Barcelona chce to potrafi grać najlepiej na świecie Vamos Barca po remontade!!!

1

Verratti>>>>>Iniesta, Gomes i Busquets.

0

Neymar gra najlepiej potrafi się oderwać i potrafi ciągnąć to jakoś do przodu, zastanawiam się gdzie jest nasza pomoc i co gra Messi? Traci piłkę i zaczyna spacerek. Veratti posyła podania między naszymi pomocnikami jak chce, a Cavani, Di Maria i Draxler mają przed sobą tylko Pique i Umtitiego.

0

Jak zobaczyłem tą zwisającą nogę Vidala, to aż mi się słabo zrobiło i przypomniała mi się kontuzja Shawa z zeszłego sezonu

1

"Pique jest słaby" i można skończy czytać twój komentarz.

0

Atletico miało swoje 2 szansy w Finałach, grali z Realem w bardzo dobrej formie w 2014 i grali z Realem w słabej formie w 2016 roku, oba Finały zawalili, a chociaż 1 z nich powinni wygrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?