0

Może to nie była wizja do bani, ponieważ Pep wymyślił że Messi będzie grał na 9 lub jako fałszywa 9 i to nam wyszło na lepsze, wątpliwe że Ibra zbliżyłby się do 73 goli w sezonie, nie wiem czy strzelił by nawet 40.

23

Miał swoją szansę jak Polska grała słabo w latach 2010-2013, a teraz jest słabszy nawet od Wawrzyniaka 3 LO w kadrze, nie miałby szans w rywalizacji z Rybusem, a tym bardziej z Jędrzejczykiem.

0

Gmoch wie co dobre.

0

Trofeo Di Stefano to trofeum najlepszego zawodnika w sezonie, Ronaldo dostał nagrodę najlepszego piłkarza La Liga 2015 2016 co mnie bardzo śmieszy.

17

A mi się podobała jego gra, w pewnym momencie był jedynym piłkarzem, który starał się ciągnąć zespół do przodu.

3

Chelsea rozbiła Everton, powiem że Conte odwalił dobrą robotę w tym klubie, wreszcie się da ich oglądać, ale dalej nie lubię tego klubu tak jak United.

0

Aubameyang byłby najlepszym napastnikiem dla Realu, dobrze że dalej cackają się z Benzemą.

1

Karanka to taki pupil Mourinho, więc się nie dziwię że mu słodzi.

0

Czy ja mówię nie strzela? Mi chodzi o to że Lewandowski ma tak, że w Bayernie się wystrzela, a potem w Reprezentacji nie strzelał. Ostatnio w Bayernie nie strzelał zbyt często i w Reprezentacji strzelił hat tricka Danii i 1 gola Armenii.

1

No może trochę przesadził ze wszystkimi, ale jednak brakło np takiego Pique, a jest ten Ramos, który cały czas bazuję na tym że był w życiowej formie w 2014 roku.

0

Jednak dla nas Polaków lepiej że Lewandowski strzela bramki w Kadrze niż w Bayernie.

0

No ja ci powiem że czasami nie wytrzymuję nerwowo szczególnie jak Barcelona gra w LM lub El Clasico, ale też jak oglądam mecze naszej Reprezentacji, gdybyś widział moje reakcję meczowe, to byś że jestem nienormalny, zresztą sąsiada też słyszę czasami.

0

W sensie wiadomość o Turanie.

0

Zdjęcie treningowe.

0

No, niestety chyba tak.

0

Oby nie zaczęło się sprawdzać to co mówił ten cały Fabsfan, czy jak się on nazywa?

4

Te około 30% co chcę Cancelo niech się zastanowi, może być powtórka z Vidalem, to było widać w meczu z nami grał praktycznie jako Skrzydłowy, a to by poszła kasa w błoto. Jakby nie wielkie ego Auriera , to jego bym chciał, ale tak to żadnego z tej sondy.

0

Mnie tylko ciekawi jak on się tam dostał.

5

Neuer będzie Niemieckim Buffonem w swojej Reprezentacji.

2

Widać że FIFA idzie w ślady France Football, Ramos to nawet jak zakończy karierę będzie w tych zestawieniach. Pepe bardziej zasłużył wygrał to co Ramos + ME. Niestety jestem rozczarowany tymi zestawieniami co roku są absurdalne.

0

Arteta był od zawsze zazdrosny że był po prostu za słaby żeby się przebić do pierwszej drużyny i że nie zrobił w Barcelonie takiej kariery jak Xavi.

0

Nie wiem po co Mundo Deportivo wymyśla jakieś talizmany i tak do porażki z Samuelem czy jakimkolwiek innym nowym zawodnikiem w składzie musi dojść, szczególnie że nie zawsze się wygrywa.

19

Pamiętam ładnie to uderzył, dla Juninho wolne były jak karne.

2

On jest 5 razy gorszy od tego całego El Jarka.

1

Lucho bał się raczej wpuszczać niedoświadczonego Marlona, bo nie wiadomo jak by się sprawdził przeciwko takiej drużynie jak City. Myślę że Marlon jakieś minuty w LM dostanie z Celticem, jak będziemy mieli korzystny wynik i zobaczymy co z niego będzie.

5

Lucho popełnił taki błąd że ściągnął z boiska piłkarza, który gra prawie jako ŚPD i jest fundamentem drużyny, mam na myśli Rakitica, Arda nie potrafi grać tak dobrze w defensywie jak Chorwat, jeszcze w obronie został osamotniony w słabej formie Roberto, ponieważ zabrakło w ostatnich minutach Ivana, a to on asekurował Sergiego.

6

Dalej się śmieję z United że żal im było 20 mln Euro za Gündogana, a kupili Pogbę za ponad 105 mln Euro.

0

Kto wie? Juve walczyło rok temu z Bayernem w 1/8

7

Ja też miałem wrażenie że nie będzie się dało skrzywdzić City i to na ich stadionie, ale byliśmy blisko bo prawie udało nam się strzelić na 0-2, jednak to "prawie" robi wielką różnicę, ale wydaję mi się że po następnym golu City by się nie podniosło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?