Na takiej podstawie że Ronaldo czy gra słabo lub dobrze, to i tak ma zawsze pewne miejsce w najlepszej trójce do Najlepszego zawodnika w Europie i na Świecie. Został tak napompowany przez media że jego ego jest większe niż wieża Eilffa. On jest bardziej medialny od Messiego i to tylko w tym jest od niego lepszy, a dziennikarze robią bez przerwy te porównania "Messi czy Ronaldo, nawet w tym momencie co Ronaldo nie ma startu do Messiego.
Real gra takim stylem od drugiego sezonu Ancelottiego w Realu, 100 wrzutek w pole karne, rzut rożny, może coś Bale lub Ronaldo ustrzelą z główki, to jest ten efekt Zidane, tak samo grał Benitez, tylko miał mniej szczęścia niż Francuz.
Messi z Valencią nie grał na swoim najwyższym poziomie, ale to był taki poziom na który i tak jest ciężko wskoczyć innym zawodnikom. Wiadomo też że na najwyższy poziom Messiego nikt z grających obecnie na świecie zawodników nie wejdzie, tylko kilku zawodników ocierało się o ten poziom.
Usuń te "śmieci" bo dostaniesz bana, a tak ogólnie to Rafinha u nas odpalił dopiero w tym sezonie, a Gomesa to bym nie przekreślał, bo pomimo 188 cm ma bardzo dobrą technikę i koło Denisa i Rafinhy może być przyszłością.
Jeśli Roberto miałby grać w środku pola, to w pomocy byłby zbyt duży przesyt Iniesta, Arda, Gomes, Rafinha, Denis, Rakitic, już jest 6 zawodników na 2 pozycję i gdzie miałby tutaj dojść jeszcze Roberto?
Dla mnie wyborem powinien być Gomes lub Denis, ponieważ Denis gra lepiej bliżej lewej strony pomocy i to jest jego pozycja. Gomes powinien dostać jeszcze jedną szansę, to spotkanie z Valencią mu nie wyszło. Rafinha słabo gra po lewej stronie pomocy, dużo lepiej mu idzie po prawej stronie. Turan grał piach na tej pozycji, dużo lepiej gra na pozycji Neymara.
Mallenco już nigdy w swoim życiu nie powinien poprowadzić żadnego spotkania, po tym co dzisiaj odwalał i nie tylko dzisiaj. Ten sędzia to parodia, to co dzisiaj odwalał to skandal. Jeśli Tebas dalej będzie w LFP, to takie skandale dalej będą w La Liga.
Enrique nie jest w ogóle gorszym trenerem od Pepa, a ten obrazek pokazuję że Lucho to przeciętny trener, który tylko dlatego wygrywa z Pepem, bo bazuję na geniuszu Messiego.
0
Suarez, Neymar, Pique powinni mieć miejsce, nie wiem dlaczego Busquets został znowu pominięty?
2
Ciekawe za co się tam znalazł Muller, on gra fatalnie w tym sezonie nawet nie ma gola w lidze i oczywiście miał fatalne EURO.
1
Na takiej podstawie że Ronaldo czy gra słabo lub dobrze, to i tak ma zawsze pewne miejsce w najlepszej trójce do Najlepszego zawodnika w Europie i na Świecie. Został tak napompowany przez media że jego ego jest większe niż wieża Eilffa. On jest bardziej medialny od Messiego i to tylko w tym jest od niego lepszy, a dziennikarze robią bez przerwy te porównania "Messi czy Ronaldo, nawet w tym momencie co Ronaldo nie ma startu do Messiego.
0
http://www.sport-english.com/en/news/laliga/madrids-alvaro-morata-was-offside-for-his-goal-against-celta-vigo-5347477 Marca raczej nie powinna się wypowiadać na temat sędziowania.
0
Ty myślisz na serio że Ronaldo zgarnie ZP? :D
4
Real gra takim stylem od drugiego sezonu Ancelottiego w Realu, 100 wrzutek w pole karne, rzut rożny, może coś Bale lub Ronaldo ustrzelą z główki, to jest ten efekt Zidane, tak samo grał Benitez, tylko miał mniej szczęścia niż Francuz.
3
Messi z Valencią nie grał na swoim najwyższym poziomie, ale to był taki poziom na który i tak jest ciężko wskoczyć innym zawodnikom. Wiadomo też że na najwyższy poziom Messiego nikt z grających obecnie na świecie zawodników nie wejdzie, tylko kilku zawodników ocierało się o ten poziom.
1
Już nie nasz, ale fajnie że robi karierę w Maladze. Mam nadzieję że nam nie będzie strzelał, ale Realowi może.
0
Usuń te "śmieci" bo dostaniesz bana, a tak ogólnie to Rafinha u nas odpalił dopiero w tym sezonie, a Gomesa to bym nie przekreślał, bo pomimo 188 cm ma bardzo dobrą technikę i koło Denisa i Rafinhy może być przyszłością.
0
Jeśli Roberto miałby grać w środku pola, to w pomocy byłby zbyt duży przesyt Iniesta, Arda, Gomes, Rafinha, Denis, Rakitic, już jest 6 zawodników na 2 pozycję i gdzie miałby tutaj dojść jeszcze Roberto?
0
Dla mnie wyborem powinien być Gomes lub Denis, ponieważ Denis gra lepiej bliżej lewej strony pomocy i to jest jego pozycja. Gomes powinien dostać jeszcze jedną szansę, to spotkanie z Valencią mu nie wyszło. Rafinha słabo gra po lewej stronie pomocy, dużo lepiej mu idzie po prawej stronie. Turan grał piach na tej pozycji, dużo lepiej gra na pozycji Neymara.
1
Jestem ciekaw dlaczego Mascherano złapał się za głowę, przecież Neymar przyjął całą siłę butelki na siebie,
7
AS jest mistrzem propagandy, kto oglądał mecz ten wie jak było.
0
Suarez ma 10 goli.
1
Mallenco już nigdy w swoim życiu nie powinien poprowadzić żadnego spotkania, po tym co dzisiaj odwalał i nie tylko dzisiaj. Ten sędzia to parodia, to co dzisiaj odwalał to skandal. Jeśli Tebas dalej będzie w LFP, to takie skandale dalej będą w La Liga.
0
Ten sędzia to porażka, Valencia już powinna grać w 9.
0
Kibice Realu pewnie zaczną gadać że był Skrzydłowym.
0
Z tym Rafinhą to miał rację, bo akurat póżniej zaczął grać na poziomie.
9
Teraz się czepia ile czasu zajęło mi napisanie komentarza, ludzie to już nie mają się czego czepiać.
5
Niby jak miałem przepisać zdanie po tobie, jak ja pisałem to jeszcze żaden komentarz mi się nie wyświetlił :d
47
Gdzie jest w tej jedenastce Umtiti? Przecież zagrał w obronie bezbłędnie. Juanfran i Mariano na ŚO?
1
Enrique nie jest w ogóle gorszym trenerem od Pepa, a ten obrazek pokazuję że Lucho to przeciętny trener, który tylko dlatego wygrywa z Pepem, bo bazuję na geniuszu Messiego.
0
Barca leję pretendenta do Mistrzostwa Anglii jak chcę.
0
Ale się poprawił.
5
Neymar nie powinien wykonywać rzutów karnych...
1
Ozilowi również włączył się "tryb Messiego" i też strzela hat tricka, tyle że Łudogrcowi.
0
No i to by było po meczu 3-0 i City na kolanach.
0
Messi idzie po Hat tricka :D
2
Nie cierpię Legii jak i ich kibiców, ale szacunek za Hymn Polski.
0
Real gra na dużym w farcie, tym meczem z Legią można podsumować ich cały poprzedni sezon w LM.