0

Suarez, Neymar, Pique powinni mieć miejsce, nie wiem dlaczego Busquets został znowu pominięty?

2

Ciekawe za co się tam znalazł Muller, on gra fatalnie w tym sezonie nawet nie ma gola w lidze i oczywiście miał fatalne EURO.

1

Na takiej podstawie że Ronaldo czy gra słabo lub dobrze, to i tak ma zawsze pewne miejsce w najlepszej trójce do Najlepszego zawodnika w Europie i na Świecie. Został tak napompowany przez media że jego ego jest większe niż wieża Eilffa. On jest bardziej medialny od Messiego i to tylko w tym jest od niego lepszy, a dziennikarze robią bez przerwy te porównania "Messi czy Ronaldo, nawet w tym momencie co Ronaldo nie ma startu do Messiego.

0

0

Ty myślisz na serio że Ronaldo zgarnie ZP? :D

4

Real gra takim stylem od drugiego sezonu Ancelottiego w Realu, 100 wrzutek w pole karne, rzut rożny, może coś Bale lub Ronaldo ustrzelą z główki, to jest ten efekt Zidane, tak samo grał Benitez, tylko miał mniej szczęścia niż Francuz.

3

Messi z Valencią nie grał na swoim najwyższym poziomie, ale to był taki poziom na który i tak jest ciężko wskoczyć innym zawodnikom. Wiadomo też że na najwyższy poziom Messiego nikt z grających obecnie na świecie zawodników nie wejdzie, tylko kilku zawodników ocierało się o ten poziom.

1

Już nie nasz, ale fajnie że robi karierę w Maladze. Mam nadzieję że nam nie będzie strzelał, ale Realowi może.

0

Usuń te "śmieci" bo dostaniesz bana, a tak ogólnie to Rafinha u nas odpalił dopiero w tym sezonie, a Gomesa to bym nie przekreślał, bo pomimo 188 cm ma bardzo dobrą technikę i koło Denisa i Rafinhy może być przyszłością.

0

Jeśli Roberto miałby grać w środku pola, to w pomocy byłby zbyt duży przesyt Iniesta, Arda, Gomes, Rafinha, Denis, Rakitic, już jest 6 zawodników na 2 pozycję i gdzie miałby tutaj dojść jeszcze Roberto?

0

Dla mnie wyborem powinien być Gomes lub Denis, ponieważ Denis gra lepiej bliżej lewej strony pomocy i to jest jego pozycja. Gomes powinien dostać jeszcze jedną szansę, to spotkanie z Valencią mu nie wyszło. Rafinha słabo gra po lewej stronie pomocy, dużo lepiej mu idzie po prawej stronie. Turan grał piach na tej pozycji, dużo lepiej gra na pozycji Neymara.

1

Jestem ciekaw dlaczego Mascherano złapał się za głowę, przecież Neymar przyjął całą siłę butelki na siebie,

7

AS jest mistrzem propagandy, kto oglądał mecz ten wie jak było.

0

Suarez ma 10 goli.

1

Mallenco już nigdy w swoim życiu nie powinien poprowadzić żadnego spotkania, po tym co dzisiaj odwalał i nie tylko dzisiaj. Ten sędzia to parodia, to co dzisiaj odwalał to skandal. Jeśli Tebas dalej będzie w LFP, to takie skandale dalej będą w La Liga.

0

Ten sędzia to porażka, Valencia już powinna grać w 9.

0

Kibice Realu pewnie zaczną gadać że był Skrzydłowym.

0

Z tym Rafinhą to miał rację, bo akurat póżniej zaczął grać na poziomie.

9

Teraz się czepia ile czasu zajęło mi napisanie komentarza, ludzie to już nie mają się czego czepiać.

5

Niby jak miałem przepisać zdanie po tobie, jak ja pisałem to jeszcze żaden komentarz mi się nie wyświetlił :d

47

Gdzie jest w tej jedenastce Umtiti? Przecież zagrał w obronie bezbłędnie. Juanfran i Mariano na ŚO?

1

Enrique nie jest w ogóle gorszym trenerem od Pepa, a ten obrazek pokazuję że Lucho to przeciętny trener, który tylko dlatego wygrywa z Pepem, bo bazuję na geniuszu Messiego.

0

Barca leję pretendenta do Mistrzostwa Anglii jak chcę.

0

Ale się poprawił.

5

Neymar nie powinien wykonywać rzutów karnych...

1

Ozilowi również włączył się "tryb Messiego" i też strzela hat tricka, tyle że Łudogrcowi.

0

No i to by było po meczu 3-0 i City na kolanach.

0

Messi idzie po Hat tricka :D

2

Nie cierpię Legii jak i ich kibiców, ale szacunek za Hymn Polski.

0

Real gra na dużym w farcie, tym meczem z Legią można podsumować ich cały poprzedni sezon w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?