Barcelona po stracie bramki na 1-2 powinna jak najszybciej robić remontade, a oni dalej grali spacerkiem, to mnie najbardziej denerwowało brak zaangażowania. Skład taki mieliśmy że powinniśmy spokojnie wygrać, mimo że praktycznie 3/4 to rezerwowi , tylko Neymar, Busquets i Rakitic byli podstawowymi zawodnikami.
Vidal chciał się pokazać z dobrej strony, jednak tak się pokazał że następne 5 spotkań będzie siedział na ławie. Lubię go, ale Roberto wygrywa z nim rywalizację.
FC Barcelona - 10.
Real Madryt - 39.
Atlético Madryt - 100. To są liczby prawdopodobnie nielegalnie zatrudnionych zawodników według FIFA. LFP z Tebasem na czele tak chętnie nas nie bronili, a za Realem i Atletico się wstawili.
Widać że Real będzie mieć bardzo ciężko po banie w 2018 roku będą mieli Cristiano (33) Modric (33) Ramos (32) Pepe (35) Benzema (31). Najlepsi zawodnicy składu będą po trzydziestce i mało prawdopodobne że będą prezentowali taką formę jak teraz.
Ludzie się boją prawdy, to samo było z Katyniem gdzie w 1940 roku ponad 20 tys obywateli Polski zostało w bestialski sposób zamordowanych przez NKWD. Właśnie to samo widzę teraz, ci co mówią prawdę o Smoleńsku zostają krytykowani. Prawda o Katyniu wyszła po wielu latach i tak samo będzie ze Smoleńskiem.
Fornalik i Smuda też mieli Lewego, Piszczka, Fabiańskiego, Błaszczykowskiego, Krychowiaka, była kompromitacja na poprzednim EURO i fatalna gra w Eliminacjach do MŚ w Brazylii.
Nawałka w trakcie EURO był porównywalny do najlepszych trenerów na świecie, ale widać jak jeden mecz z Kazachstanem to zmienił. Wczoraj widziałem komentarze że już go trzeba zwolnić. Prawda jest taka że mógł nie zmieniać taktyki na defensywną, to byśmy mieli coś więcej niż 1 pkt, a było widać jak zaczęliśmy drugą połowę defensywnie. No i mógł porobić zmiany w 60 minucie, a nie dopiero w 83. Nawałka zbudował tą Reprezentację po swojemu, ale widać że w tej Reprezentacji są "święte krowy" i to jest najgorsze.
Salamon przy jednym golu powinien przeciąć podanie zawodnika Kazachstanu, a tego nie zrobił, ale Rybus też dał się objechać i puścił to podanie. Salamon i tak był kręcony przez Kazachów jak tylko się dało, praktycznie wszystkie zagrożenia szły stroną Rybusa i Salamona.
Każdego kiedyś mogły ponieść emocję, a te Kazachy grały ostro i emocjonalnie nie wytrzymał. Ale popatrz jak szybko się podniósł jak go tyrpnął nogą, a tak prawie umierał.
Pazdan to dużo lepszy stoper jak Salamon, najgorsze jest to że jak stracimy kogoś z dwójki Pazdan-Glik, to jesteśmy bez obrony. Ogólnie to wygląda tak Pazdan-Glik >>> Cionek >>>>>>>Salamon. Niestety pomiędzy podstawowymi stoperami, a rezerwowymi jest zbyt wielka przepaść.
Ja z niego nie szydzę, tylko mówię że już od ponad 3 lat jest uważany za talent, Kosecki też był talentem, a na tym się skończyło. Pokaż gdzie z niego szydzę?
Mam nadzieję że ten wieczny talent Zieliński wreszcie odpali, bo już za Fornalika był uważany za talent, który niedługo odpali, a Nawałka jest już 3 rok selekcjonerem, a ten "wieczny talent" jeszcze nie odpalił.
Ci z Premier League zawsze są tacy mądrzy, a ostatni raz to zasłużenie jeden z ich klubów LM wygrał w 2008 roku, nie mówię o Chelsea z 2012 roku, bo to była najbardziej fartownie wygrana LM w historii.
5
Barcelona po stracie bramki na 1-2 powinna jak najszybciej robić remontade, a oni dalej grali spacerkiem, to mnie najbardziej denerwowało brak zaangażowania. Skład taki mieliśmy że powinniśmy spokojnie wygrać, mimo że praktycznie 3/4 to rezerwowi , tylko Neymar, Busquets i Rakitic byli podstawowymi zawodnikami.
0
Danilo strzelił, a nie Morata.
1
Vidal chciał się pokazać z dobrej strony, jednak tak się pokazał że następne 5 spotkań będzie siedział na ławie. Lubię go, ale Roberto wygrywa z nim rywalizację.
0
Jak mamy wygrywać mecze bez dwóch podstawowych ŚO i bez Prawego obrońcy? Lucho mógł posadzić na ławie Neymara, a grać od początku Messim.
6
Mascherano i Vidal to nie jest ten sam poziom co Pique i Roberto.
0
Z Mathieu to jeszcze jednak coś będzie.
4
Xavi się mylił jednak tej bystrości umysłu mu brakuję, jak takie rzeczy gada.
45
FC Barcelona - 10.
Real Madryt - 39.
Atlético Madryt - 100. To są liczby prawdopodobnie nielegalnie zatrudnionych zawodników według FIFA. LFP z Tebasem na czele tak chętnie nas nie bronili, a za Realem i Atletico się wstawili.
9
Widać że Real będzie mieć bardzo ciężko po banie w 2018 roku będą mieli Cristiano (33) Modric (33) Ramos (32) Pepe (35) Benzema (31). Najlepsi zawodnicy składu będą po trzydziestce i mało prawdopodobne że będą prezentowali taką formę jak teraz.
9
I dobrze, mieli umowę w dokumentach, a Santos się z niej nie wywiązał.
10
LM w 2007 roku wygrał Milan, a w 2006 roku wygrała Barcelona :)
0
No, może 10 latkowi by nie sprzedali alkoholu lub papierosów :D
1
Po co nam teraz ten wrak? Jak już dowody które mogły tam być zostały usunięte.
1
Ja uważam że to mógł być zwykły wypadek, ale nie wykluczam zamachu.
2
To ty sobie kpisz, tam to było ludobójstwo, a tutaj zginął Prezydent RP i 95 innych ważnych osób, a wy dalej macie to gdzieś.
1
Tylko że Ruscy zwalali całą winę na Niemców, a prawda była zupełnie inna.
2
Tylko dlaczego ci co wiedzieli coś o tej Katastrofie nie żyją?
9
Ludzie się boją prawdy, to samo było z Katyniem gdzie w 1940 roku ponad 20 tys obywateli Polski zostało w bestialski sposób zamordowanych przez NKWD. Właśnie to samo widzę teraz, ci co mówią prawdę o Smoleńsku zostają krytykowani. Prawda o Katyniu wyszła po wielu latach i tak samo będzie ze Smoleńskiem.
0
Fornalik i Smuda też mieli Lewego, Piszczka, Fabiańskiego, Błaszczykowskiego, Krychowiaka, była kompromitacja na poprzednim EURO i fatalna gra w Eliminacjach do MŚ w Brazylii.
0
Dla mnie Nawałka po tym EURO zasłużył by trenować naszą Reprezentację 4 lata dłużej, dla mnie to ktoś co zrobił coś z niczego.
0
Trudno było zagrać gorzej od Milika który zmarnował co najmniej 3 setki.
1
Nawałka w trakcie EURO był porównywalny do najlepszych trenerów na świecie, ale widać jak jeden mecz z Kazachstanem to zmienił. Wczoraj widziałem komentarze że już go trzeba zwolnić. Prawda jest taka że mógł nie zmieniać taktyki na defensywną, to byśmy mieli coś więcej niż 1 pkt, a było widać jak zaczęliśmy drugą połowę defensywnie. No i mógł porobić zmiany w 60 minucie, a nie dopiero w 83. Nawałka zbudował tą Reprezentację po swojemu, ale widać że w tej Reprezentacji są "święte krowy" i to jest najgorsze.
0
Salamon przy jednym golu powinien przeciąć podanie zawodnika Kazachstanu, a tego nie zrobił, ale Rybus też dał się objechać i puścił to podanie. Salamon i tak był kręcony przez Kazachów jak tylko się dało, praktycznie wszystkie zagrożenia szły stroną Rybusa i Salamona.
2
Każdego kiedyś mogły ponieść emocję, a te Kazachy grały ostro i emocjonalnie nie wytrzymał. Ale popatrz jak szybko się podniósł jak go tyrpnął nogą, a tak prawie umierał.
0
Pazdan to dużo lepszy stoper jak Salamon, najgorsze jest to że jak stracimy kogoś z dwójki Pazdan-Glik, to jesteśmy bez obrony. Ogólnie to wygląda tak Pazdan-Glik >>> Cionek >>>>>>>Salamon. Niestety pomiędzy podstawowymi stoperami, a rezerwowymi jest zbyt wielka przepaść.
0
Ja z niego nie szydzę, tylko mówię że już od ponad 3 lat jest uważany za talent, Kosecki też był talentem, a na tym się skończyło. Pokaż gdzie z niego szydzę?
4
Mam nadzieję że ten wieczny talent Zieliński wreszcie odpali, bo już za Fornalika był uważany za talent, który niedługo odpali, a Nawałka jest już 3 rok selekcjonerem, a ten "wieczny talent" jeszcze nie odpalił.
15
Ci z Premier League zawsze są tacy mądrzy, a ostatni raz to zasłużenie jeden z ich klubów LM wygrał w 2008 roku, nie mówię o Chelsea z 2012 roku, bo to była najbardziej fartownie wygrana LM w historii.
1
Duet Hańcza Kowalski też był kiedyś świetny, ale to 40 lat do tyłu.
0
Srna to już stary koń, można było go do nas 6-7 lat temu sprowadzić, ale mieliśmy Alvesa w życiowej formie.