Tylko że czas płynie bardzo szybko, dzisiaj masz 20 lat, a już za jakiś czas 40. My jesteśmy młodzi, ale ci starsi od nas też by chcieli dotrwać do sukcesu swojej kadry.
Co mnie obchodzą mecze towarzyskie? Co prawda Messi grał jakby grał za karę i obrona też dawała dupy, powinno być z 7-0, ale to Liverpool grał tak jak o finał LM, a Barca normalny sparing. Bravo się trochę niepopisał, ale nie odwalał takiej kaszany jak rok temu Stegen w Superpucharze Hiszpanii, a w tamtej chwili Niemca broniło 70% użytkowników tej strony, a teraz już wymieniają pół składu dzieci.
Pisze tylko że kibice Realu rok temu bali się tutaj wejść i mieli ogromny ból tyłka, a teraz jak Real niedawno wygrał "zasłużenie" LM i Portugalia nie wiem jakim cudem wygrała ME mimo że z grupy nie powinna wyjść, to powychodziliście z nor. Ciekawe gdzie byliście rok temu jak Barca wygrywała tryplet?
Akurat Alvesa jak u nas grał po słabszych meczach wywalało 90% użytkowników tej strony i dopiero po odejściu go docenili. Ale, co ty gadasz za bzdury, nikt poza Suarezem się nie sprawdził? A Rakitic, Mathieu, Stegen, Bravo, to niewypały? Były takie pomyłki jak Douglas i Verma, ale praktycznie wszystkie transfery były bardzo dobre. Turan i Vidal jeszcze wypalą i też się będą zaliczać do trafnych transferów.
Mam nadzieję że Alba wreszcie przestanie pajacować i zacznie grać na swoim najwyższym poziomie. Lucas jest conajmniej o 2 klasy lepszym LO niż Adriano i mam nadzieję że będzie walczył z Albą o skład.
Akurar gramy 9 ponieważ mamy Suareza, więc nie gadaj bzdur. Gomez jest idealny na wykończenie akcji, dośrodkowań ze stałych fragmentów gry, wejdzie za Suareza na ostatnie minuty i strzeli gola.
0
Morata już nie gra tak dobrze jak w Juve. Wróci Benzema, to Hiszpan usiądzie na ławie.
0
Ramos do wolnego? Chyba nie ma kto za bardzo uderzać.
0
Komentarz usunięty
0
Nim zaczniesz pisać bzdury, wymień 2 takie przypadki...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Tylko że czas płynie bardzo szybko, dzisiaj masz 20 lat, a już za jakiś czas 40. My jesteśmy młodzi, ale ci starsi od nas też by chcieli dotrwać do sukcesu swojej kadry.
1
Wiem że się rozpisałeś, ale to Polska ma w 2018 wygrać MŚ. Z całym szacunkiem do Messiego, ale Polska ma 0 MŚ, a Argentyna 2.
0
Może tak być MD, SPORT są zgodne i RAC tak podaję, a to jest bardzo wiarygodne źródło.
0
Chodzi ci o Rabiota, to on może grać razem z Krychą, to bardziej ŚP niż ŚPD, a Krycha może grać za 34 letniego Mottę
0
Nie lubię Fabregasa, ale jednak pierwsza połówka sezonu należy do niego. W drugiej znowu zaczną się cyrki.
1
Prosta zasada, to nie czytaj tych bredni... Myślisz że sam jeden ogarniesz ten portal.
0
Ja liczę że ty dostaniesz, ale perma za multikonto.
0
Co mnie obchodzą mecze towarzyskie? Co prawda Messi grał jakby grał za karę i obrona też dawała dupy, powinno być z 7-0, ale to Liverpool grał tak jak o finał LM, a Barca normalny sparing. Bravo się trochę niepopisał, ale nie odwalał takiej kaszany jak rok temu Stegen w Superpucharze Hiszpanii, a w tamtej chwili Niemca broniło 70% użytkowników tej strony, a teraz już wymieniają pół składu dzieci.
4
Jaki klub, taki i nowy właściciel
2
Pisze tylko że kibice Realu rok temu bali się tutaj wejść i mieli ogromny ból tyłka, a teraz jak Real niedawno wygrał "zasłużenie" LM i Portugalia nie wiem jakim cudem wygrała ME mimo że z grupy nie powinna wyjść, to powychodziliście z nor. Ciekawe gdzie byliście rok temu jak Barca wygrywała tryplet?
2
Bale za miss piękności nie dostałby nawet 5% :d
8
Jego obecność tam jest uzasadniona, ale twoja obecność na tej stronie już nie.
48
Postawa godna pochwały.
0
Chyba tak jak zwyle na TVP, ale nie jestem do końca pewien.
0
Ja myślę że podstawową parą stoperów będą Umtiti-Pique.
1
Akurat Alvesa jak u nas grał po słabszych meczach wywalało 90% użytkowników tej strony i dopiero po odejściu go docenili. Ale, co ty gadasz za bzdury, nikt poza Suarezem się nie sprawdził? A Rakitic, Mathieu, Stegen, Bravo, to niewypały? Były takie pomyłki jak Douglas i Verma, ale praktycznie wszystkie transfery były bardzo dobre. Turan i Vidal jeszcze wypalą i też się będą zaliczać do trafnych transferów.
34
Mam nadzieję że Alba wreszcie przestanie pajacować i zacznie grać na swoim najwyższym poziomie. Lucas jest conajmniej o 2 klasy lepszym LO niż Adriano i mam nadzieję że będzie walczył z Albą o skład.
2
Akurar gramy 9 ponieważ mamy Suareza, więc nie gadaj bzdur. Gomez jest idealny na wykończenie akcji, dośrodkowań ze stałych fragmentów gry, wejdzie za Suareza na ostatnie minuty i strzeli gola.
0
Nam by się przydał zmiennik dla Suareza, taki ktoś wejdzie za Luisa na ostatnie 15-20 minut i strzeli gola w trudnym momencie.
0
Mi tam wszystko jedno czy będzie, ale bez logo wyglądała lepiej.
0
Ja bym musiał się urodzić na nowo i mieć z 20 cm wzrostu mniej by grać jak Messi.
0
Douglas, Henrique i Keirrison, mówi ci to coś?