0

Morata już nie gra tak dobrze jak w Juve. Wróci Benzema, to Hiszpan usiądzie na ławie.

0

Ramos do wolnego? Chyba nie ma kto za bardzo uderzać.

0

Komentarz usunięty

0

Nim zaczniesz pisać bzdury, wymień 2 takie przypadki...

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Tylko że czas płynie bardzo szybko, dzisiaj masz 20 lat, a już za jakiś czas 40. My jesteśmy młodzi, ale ci starsi od nas też by chcieli dotrwać do sukcesu swojej kadry.

1

Wiem że się rozpisałeś, ale to Polska ma w 2018 wygrać MŚ. Z całym szacunkiem do Messiego, ale Polska ma 0 MŚ, a Argentyna 2.

0

Może tak być MD, SPORT są zgodne i RAC tak podaję, a to jest bardzo wiarygodne źródło.

0

Chodzi ci o Rabiota, to on może grać razem z Krychą, to bardziej ŚP niż ŚPD, a Krycha może grać za 34 letniego Mottę

0

Nie lubię Fabregasa, ale jednak pierwsza połówka sezonu należy do niego. W drugiej znowu zaczną się cyrki.

1

Prosta zasada, to nie czytaj tych bredni... Myślisz że sam jeden ogarniesz ten portal.

0

Ja liczę że ty dostaniesz, ale perma za multikonto.

0

Co mnie obchodzą mecze towarzyskie? Co prawda Messi grał jakby grał za karę i obrona też dawała dupy, powinno być z 7-0, ale to Liverpool grał tak jak o finał LM, a Barca normalny sparing. Bravo się trochę niepopisał, ale nie odwalał takiej kaszany jak rok temu Stegen w Superpucharze Hiszpanii, a w tamtej chwili Niemca broniło 70% użytkowników tej strony, a teraz już wymieniają pół składu dzieci.

4

Jaki klub, taki i nowy właściciel

2

Pisze tylko że kibice Realu rok temu bali się tutaj wejść i mieli ogromny ból tyłka, a teraz jak Real niedawno wygrał "zasłużenie" LM i Portugalia nie wiem jakim cudem wygrała ME mimo że z grupy nie powinna wyjść, to powychodziliście z nor. Ciekawe gdzie byliście rok temu jak Barca wygrywała tryplet?

2

Bale za miss piękności nie dostałby nawet 5% :d

8

Jego obecność tam jest uzasadniona, ale twoja obecność na tej stronie już nie.

48

Postawa godna pochwały.

0

Chyba tak jak zwyle na TVP, ale nie jestem do końca pewien.

0

Ja myślę że podstawową parą stoperów będą Umtiti-Pique.

1

Akurat Alvesa jak u nas grał po słabszych meczach wywalało 90% użytkowników tej strony i dopiero po odejściu go docenili. Ale, co ty gadasz za bzdury, nikt poza Suarezem się nie sprawdził? A Rakitic, Mathieu, Stegen, Bravo, to niewypały? Były takie pomyłki jak Douglas i Verma, ale praktycznie wszystkie transfery były bardzo dobre. Turan i Vidal jeszcze wypalą i też się będą zaliczać do trafnych transferów.

34

Mam nadzieję że Alba wreszcie przestanie pajacować i zacznie grać na swoim najwyższym poziomie. Lucas jest conajmniej o 2 klasy lepszym LO niż Adriano i mam nadzieję że będzie walczył z Albą o skład.

2

Akurar gramy 9 ponieważ mamy Suareza, więc nie gadaj bzdur. Gomez jest idealny na wykończenie akcji, dośrodkowań ze stałych fragmentów gry, wejdzie za Suareza na ostatnie minuty i strzeli gola.

0

Nam by się przydał zmiennik dla Suareza, taki ktoś wejdzie za Luisa na ostatnie 15-20 minut i strzeli gola w trudnym momencie.

0

Mi tam wszystko jedno czy będzie, ale bez logo wyglądała lepiej.

0

Ja bym musiał się urodzić na nowo i mieć z 20 cm wzrostu mniej by grać jak Messi.

0

Douglas, Henrique i Keirrison, mówi ci to coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?