Akurat nie często cię popieram, ale tamta grupka osób zasłużyła na bana, nie chodzi tu tylko o obelgi, ale o to że zaczęli się na nim wyżywać tylko dlatego że myśli innaczej niż oni, dlatego powinni dostać bana.
Wiele żon bogatych sportowców najbardziej lubi wydawać pięniądze męża, Shakira jest przykładem że sama jest piosenkarką, może nie zarabia tyle co Pique, ale na pewno nie jest darmozjadem.
Mam nadzieję że z tym Martinezem będzie jak z Pique, nasz najlepszy stoper wcale się nie zapowiadał jako wielki obrońca. Jego kilkuletnia przygoda z MU nie była udana, on tam był tylko rezerwowym, dopiero jak do nas wrócił, to wypalił. Mam nadzieję że tak sami będzie z Martinezem, jeden babol w meczu towarzyskim każdemu może wyjść.
Tylko że u niego po Finale LM więcej było obrazków że Real ma 11 pucharów, a Barca 5 i tego typu prowokacyjnych obrazków o Barcelonie ,niż zdjęć cieszących się piłkarzy Realu z LM.
Kim jest w ogóle ten cały Gremio Launa? Ma 23 lata, a dalej czegoś wielkiego nie zdobył. Ten Sport mnie już od jakiegoś czasu nie śmieszy, niedługo poda że Barca interesuję się Pawłem Brożkiem.
Mimo że to mecz towarzyski, to widać że D.Suarez będzie u nas kimś ważniejszym niż Rafinha. Starszy brat Rafinhy czarował i był szykowany do pierwszego składu, a Rafinha do tej pory może rozegrał z 5 spotkań na wysokim poziomie na tyle szans. Thiago brakowało cierpliwości i odszedł, ale i tak grał na poziomie znacznie wyższym niż młodszy brat. Nie wiem dlaczego się tutaj mówi że Rafinha jest zdolniejszy od Thiago.
0
Właśnie jakby się wczoraj pobanowało tą grupkę mścicieli, to by był spokój.
2
Gignac? To już przestaje być zabawne.
1
Widziałem jak go zaczęłaś tępić razem z tą grupką osób, tutaj jak masz inne poglądy , to jest się niestety gorszym.
2
Tylko że wyżywanie się na kimś kto patrzy innaczej na sprawy niż ty, też nie jest odpowiednie.
5
Akurat nie często cię popieram, ale tamta grupka osób zasłużyła na bana, nie chodzi tu tylko o obelgi, ale o to że zaczęli się na nim wyżywać tylko dlatego że myśli innaczej niż oni, dlatego powinni dostać bana.
3
I po co te złośliwe komentarze? On na pewno nie chciał obrazić Franciszka.
0
10 złotych będzie.
0
Na FB ma około tyle obserwujących co Ronaldo, a to gdzieś 100 mln.
11
W pomocy jest zbyt wielki przesyt by Sergi mógł grać w pomocy, jeśli Vidal nie nadrobi braków w defensywie, to Roberto dużo sobie pogra.
0
Moja koleżanka jeszcze z Gimnazjum miała na nazwisko Kondon przez "K" :d
0
Nie wiem po co nam kolejny Douglas.
0
Wiele żon bogatych sportowców najbardziej lubi wydawać pięniądze męża, Shakira jest przykładem że sama jest piosenkarką, może nie zarabia tyle co Pique, ale na pewno nie jest darmozjadem.
0
Dziecko czy nie dziecko, zapytał i odpowiedziałem. Mam nadzieję że nie będzie świrował.
9
Dla mnie numerem 1 jest Shakira, potem długo nikt żona Rakitica i Suareza.
0
Nie pij, bo to cię doprowadzi do alkoholizmu, nie wiem czy jesteś pełnoletni czy nie, ale nie warto sobie psuć zdrowia.
0
To przekichane, gdyby to było w Gimnazjum, to byś miał łatwiej.
0
W której jesteś klasie?
0
Zagrał jakby miał 19 lat lub mniej. Pique w jego wieku, to był już naszą ostoją.
0
Mam nadzieję że z tym Martinezem będzie jak z Pique, nasz najlepszy stoper wcale się nie zapowiadał jako wielki obrońca. Jego kilkuletnia przygoda z MU nie była udana, on tam był tylko rezerwowym, dopiero jak do nas wrócił, to wypalił. Mam nadzieję że tak sami będzie z Martinezem, jeden babol w meczu towarzyskim każdemu może wyjść.
1
Pedro był gwarancją solidności i wysokiego poziomu w latach 2009-2011 i trochę jeszcze trzymał poziom u Martino, a resztę grał straszny piach.
2
Tylko że u niego po Finale LM więcej było obrazków że Real ma 11 pucharów, a Barca 5 i tego typu prowokacyjnych obrazków o Barcelonie ,niż zdjęć cieszących się piłkarzy Realu z LM.
28
Czasami jest coś śmiesznego, ale powiem brzydko dla mnie admin tej strony jest idiotą lub 14 letnim zakompleksionym gimbem.
0
Kim jest w ogóle ten cały Gremio Launa? Ma 23 lata, a dalej czegoś wielkiego nie zdobył. Ten Sport mnie już od jakiegoś czasu nie śmieszy, niedługo poda że Barca interesuję się Pawłem Brożkiem.
2
Nie zapominaj o Denisie, on może za rok wskoczyć w miejsce Iniesty.
0
Myślę że Nacho gra bardzo równo, a Mathieu zagra 2 spotkania bardzo dobre, potem zagra 3 beznadziejnie, on już taki jest.
1
Mimo że to mecz towarzyski, to widać że D.Suarez będzie u nas kimś ważniejszym niż Rafinha. Starszy brat Rafinhy czarował i był szykowany do pierwszego składu, a Rafinha do tej pory może rozegrał z 5 spotkań na wysokim poziomie na tyle szans. Thiago brakowało cierpliwości i odszedł, ale i tak grał na poziomie znacznie wyższym niż młodszy brat. Nie wiem dlaczego się tutaj mówi że Rafinha jest zdolniejszy od Thiago.
1
Pewnie będzie tym 4 obrońcą jak Nacho w Realu, a walka o skład będzie między Pique, Umtitim i Mascherano.
0
Stoper Celticu zachował się jak Pique z przed 3 lat, który sobie wbił samobója i to z Bayernem, a to jest mało ważny mecz towarzyski.
0
Skoro ten cały G. Jezus nie jest wynalazkiem, to niech pokaże co potrafi w Europie.
0
To samo ci mówiłem wcześniej, jak gadali o jakimś Gabigolu czy innym Brazylijskim wynalazku, nie można wierzyć Sport czy MD.