0

Arda musi zostać. Verma, Adriano i Douglas odchodzą. Munir i Samper idą na wypożyczenie i przychodzi do nas Vietto.

21

Nie kupimy już żadnego PO.

0

Ciężko się będzie do Messiego przyzwyczaić, lepiej wyglądał ze swoim naturalnym kolorem. Nie każdy przefarbowany wygląda dobrze.

0

Czyli za jakąś godzinkę "Adriano żegna się z Barceloną".

6

Ja mam nadzieję że Turek nigdzie nie pójdzie.

0

Wyprowadzę cię z błędu, Gomes kosztował 35 mln Euro+20 mln Euro zmiennych. A te 120 mln Euro za Pogbę, to i tak o połowę za dużo.

1

W sumie sprzedać Bravo za 20 mln Euro i kupić Alvesa za 5, to jest prawdziwy interes w szczególności że Bravo ma 33 lata, a Alves 31. Jednak mi by było żal Claudio ponieważ już się do niego przywiązałem, miał u nas lepsze i gorsze momenty, dla mnie dalej jest lepszy niż Valdes cz Pinto.

1

Jeśli wyciągniemy za Adriano 800 tys Euro, to będzie trochę mało, ale patrząc na to że ma prawie 32 lata i nie potrafi przetrwać 5 spotkań bez kontuzji, to w sumie nie jest tak żle. Jeszcze trzeba pożegnać Douglasa, Vermę, wypożyczyć Munira i kupić tego napastnika i zaczynamy sezon.

0

To podaję Marca, ale nie chcę mi się wierzyć że Sport też wypisuję te bzdury.

0

A mówiłem ci wcześniej że Madryckie gazety plują jadem na Barcelone, to nie wierzyłaś.

0

Ban i tak dostaniesz, to kwestia czasu Mareczku.

1

Coś mało tu wchodzisz, ten BarcaInfo ci skradł show bo teraz on podaję ciekawostki.

17

Nie ma przyjaźni damsko-męskiej.

0

Obie dla mnie nie są naturalne.

0

Chyba że może grać jako cofnięty skrzydłowy.

0

Mascherano się nigdzie nie rusza i niech się już tym pogodzą.

1

Nawet jakby kosztował Gomes te 70 mln Euro, choć wiem że kosztował 35 mln Euro + 20 zmiennych. To co Real obchodzi ile ten transfer nas kosztował? Wiem że Real ma ból dupy, bo Marca już wielu zawodników wymieniała jako zawodników Realu jak np Ronaldinho, Alves, Villa, Neymar czy Suarez, a nie dawno podawali Gomesa i nic z tego nie wyszło.

51

Przecież to podaję Marca, a nic co podaję ta gazeta o Barcelonie nie jest prawdziwe.

1

I Katalońskie gazety i Madryckie są siebie warte, gazety z Katalonii cieszą się z bólu dupy Pereza, a Madryckie piszą głupoty że Gomes kosztował nas 70 mln Euro i mają ból tyłka.

0

Komentarz usunięty

10

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Ardy bym jeszcze nie przekreślał w przyszłym sezonie pozamyka nam japy, mam taką nadzieję.

0

To teraz pytanie do szanownych La Ramblowiczów, Vietto czy Lacazette? Bo ja bym wolał jednsk tego Vietto słabo grał w Atletico, ale to przez taktykę poza tym zna lepiej tą ligę jak Francuz.

0

Można powiedzieć że lepiej on, niż ten Pogba za 120 mln Euro.

0

Graliśmy tą formacją w SPE przeciwko Sevilli i Rafinha dobrze sobie radził na tej pozycji i oczywiście to było pod nieobecność Neymara. Najgorzej graliśmy 4 3 3 z Iniestą i Rafinhą w pomocy, była dziura brakowało Rakitica. Mam nadzieję że Lucho przetestuję wszystkie warianty i wybierze te najlepsze.

0

Rafinha mnie nigdy nie zachwycał, możliwe że nawet Turan będzie bardziej od niego brany pod uwagę. Myślę że przez tą koszmarną kontuzję nie będzie się już rozwijał i to może być początek jego końca w Barcelonie, tym bardziej jak Denis wypali.

0

Mówię odrazu, nie byłem za transferem Gomesa do Barcelony, myślałem że kadra jest już kompletna, a tu taka niespodzianka. Mimo że Gomes ma 188 cm wzrostu jest dosyć szybki i dynamiczny. Real chciał go kupić jako następce dla Modrica.

1

Powiedz jeszcze że Laporta był czystym i dobrym Prezydentem, to padnę ze śmiechu.

0

Chłopie co ty porównujesz?

0

Ja jestem ciekaw ile nas faktycznie kosztował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?