W sumie sprzedać Bravo za 20 mln Euro i kupić Alvesa za 5, to jest prawdziwy interes w szczególności że Bravo ma 33 lata, a Alves 31. Jednak mi by było żal Claudio ponieważ już się do niego przywiązałem, miał u nas lepsze i gorsze momenty, dla mnie dalej jest lepszy niż Valdes cz Pinto.
Jeśli wyciągniemy za Adriano 800 tys Euro, to będzie trochę mało, ale patrząc na to że ma prawie 32 lata i nie potrafi przetrwać 5 spotkań bez kontuzji, to w sumie nie jest tak żle. Jeszcze trzeba pożegnać Douglasa, Vermę, wypożyczyć Munira i kupić tego napastnika i zaczynamy sezon.
Nawet jakby kosztował Gomes te 70 mln Euro, choć wiem że kosztował 35 mln Euro + 20 zmiennych. To co Real obchodzi ile ten transfer nas kosztował? Wiem że Real ma ból dupy, bo Marca już wielu zawodników wymieniała jako zawodników Realu jak np Ronaldinho, Alves, Villa, Neymar czy Suarez, a nie dawno podawali Gomesa i nic z tego nie wyszło.
I Katalońskie gazety i Madryckie są siebie warte, gazety z Katalonii cieszą się z bólu dupy Pereza, a Madryckie piszą głupoty że Gomes kosztował nas 70 mln Euro i mają ból tyłka.
To teraz pytanie do szanownych La Ramblowiczów, Vietto czy Lacazette? Bo ja bym wolał jednsk tego Vietto słabo grał w Atletico, ale to przez taktykę poza tym zna lepiej tą ligę jak Francuz.
Graliśmy tą formacją w SPE przeciwko Sevilli i Rafinha dobrze sobie radził na tej pozycji i oczywiście to było pod nieobecność Neymara. Najgorzej graliśmy 4 3 3 z Iniestą i Rafinhą w pomocy, była dziura brakowało Rakitica. Mam nadzieję że Lucho przetestuję wszystkie warianty i wybierze te najlepsze.
Rafinha mnie nigdy nie zachwycał, możliwe że nawet Turan będzie bardziej od niego brany pod uwagę. Myślę że przez tą koszmarną kontuzję nie będzie się już rozwijał i to może być początek jego końca w Barcelonie, tym bardziej jak Denis wypali.
Mówię odrazu, nie byłem za transferem Gomesa do Barcelony, myślałem że kadra jest już kompletna, a tu taka niespodzianka. Mimo że Gomes ma 188 cm wzrostu jest dosyć szybki i dynamiczny. Real chciał go kupić jako następce dla Modrica.
0
Arda musi zostać. Verma, Adriano i Douglas odchodzą. Munir i Samper idą na wypożyczenie i przychodzi do nas Vietto.
21
Nie kupimy już żadnego PO.
0
Ciężko się będzie do Messiego przyzwyczaić, lepiej wyglądał ze swoim naturalnym kolorem. Nie każdy przefarbowany wygląda dobrze.
0
Czyli za jakąś godzinkę "Adriano żegna się z Barceloną".
6
Ja mam nadzieję że Turek nigdzie nie pójdzie.
0
Wyprowadzę cię z błędu, Gomes kosztował 35 mln Euro+20 mln Euro zmiennych. A te 120 mln Euro za Pogbę, to i tak o połowę za dużo.
1
W sumie sprzedać Bravo za 20 mln Euro i kupić Alvesa za 5, to jest prawdziwy interes w szczególności że Bravo ma 33 lata, a Alves 31. Jednak mi by było żal Claudio ponieważ już się do niego przywiązałem, miał u nas lepsze i gorsze momenty, dla mnie dalej jest lepszy niż Valdes cz Pinto.
1
Jeśli wyciągniemy za Adriano 800 tys Euro, to będzie trochę mało, ale patrząc na to że ma prawie 32 lata i nie potrafi przetrwać 5 spotkań bez kontuzji, to w sumie nie jest tak żle. Jeszcze trzeba pożegnać Douglasa, Vermę, wypożyczyć Munira i kupić tego napastnika i zaczynamy sezon.
0
To podaję Marca, ale nie chcę mi się wierzyć że Sport też wypisuję te bzdury.
0
A mówiłem ci wcześniej że Madryckie gazety plują jadem na Barcelone, to nie wierzyłaś.
0
Ban i tak dostaniesz, to kwestia czasu Mareczku.
1
Coś mało tu wchodzisz, ten BarcaInfo ci skradł show bo teraz on podaję ciekawostki.
17
Nie ma przyjaźni damsko-męskiej.
0
Obie dla mnie nie są naturalne.
0
Chyba że może grać jako cofnięty skrzydłowy.
0
Mascherano się nigdzie nie rusza i niech się już tym pogodzą.
1
Nawet jakby kosztował Gomes te 70 mln Euro, choć wiem że kosztował 35 mln Euro + 20 zmiennych. To co Real obchodzi ile ten transfer nas kosztował? Wiem że Real ma ból dupy, bo Marca już wielu zawodników wymieniała jako zawodników Realu jak np Ronaldinho, Alves, Villa, Neymar czy Suarez, a nie dawno podawali Gomesa i nic z tego nie wyszło.
51
Przecież to podaję Marca, a nic co podaję ta gazeta o Barcelonie nie jest prawdziwe.
1
I Katalońskie gazety i Madryckie są siebie warte, gazety z Katalonii cieszą się z bólu dupy Pereza, a Madryckie piszą głupoty że Gomes kosztował nas 70 mln Euro i mają ból tyłka.
0
Komentarz usunięty
10
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Ardy bym jeszcze nie przekreślał w przyszłym sezonie pozamyka nam japy, mam taką nadzieję.
0
To teraz pytanie do szanownych La Ramblowiczów, Vietto czy Lacazette? Bo ja bym wolał jednsk tego Vietto słabo grał w Atletico, ale to przez taktykę poza tym zna lepiej tą ligę jak Francuz.
0
Można powiedzieć że lepiej on, niż ten Pogba za 120 mln Euro.
0
Graliśmy tą formacją w SPE przeciwko Sevilli i Rafinha dobrze sobie radził na tej pozycji i oczywiście to było pod nieobecność Neymara. Najgorzej graliśmy 4 3 3 z Iniestą i Rafinhą w pomocy, była dziura brakowało Rakitica. Mam nadzieję że Lucho przetestuję wszystkie warianty i wybierze te najlepsze.
0
Rafinha mnie nigdy nie zachwycał, możliwe że nawet Turan będzie bardziej od niego brany pod uwagę. Myślę że przez tą koszmarną kontuzję nie będzie się już rozwijał i to może być początek jego końca w Barcelonie, tym bardziej jak Denis wypali.
0
Mówię odrazu, nie byłem za transferem Gomesa do Barcelony, myślałem że kadra jest już kompletna, a tu taka niespodzianka. Mimo że Gomes ma 188 cm wzrostu jest dosyć szybki i dynamiczny. Real chciał go kupić jako następce dla Modrica.
1
Powiedz jeszcze że Laporta był czystym i dobrym Prezydentem, to padnę ze śmiechu.
0
Chłopie co ty porównujesz?
0
Ja jestem ciekaw ile nas faktycznie kosztował.