Jese przed kontuzją był szykowany na drugiego Raula, przypominam że w GD w 2013 strzelił nam gola i ogólnie grał obiecująco. Carlo bardziej ufał jemu jak Moracie, ale kontuzja sprawiła że zatrzymał się w rozwoju.
Kolejny dobry mecz Umtitiego, mam nadzieję że wspólnie z Pique będzie podstawowym stoperem w tym sezonie. Jak zszedł to było widoczne że zaczęliśmy grać gorzej w obronie, widać że to jest bardzo dobry zakup.
Messi i Suarez zdecydowanie zagrali słabo dzisiaj. Messi złe decyzję podejmował, Luisowi nie można wytykać braku zaangażowania w żadnym meczu, ale powinien mieć przynajmniej jednego gola, a to co zrobił pod koniec meczu, to powinien pytać obrońcę w które miejsce ma strzelać.
Denis ostatnio z Betisem zagrał średnio, liczę że dzisiaj zagra Andre Gomes. Umtiti bardzo dobrze grał z Betisem, to dlaczego ma siedzieć na ławce z Bilbao? Mascherano daję to doświadczenie, ale Samuel ma lepsze warunki fizyczne, a to będzie potrzebne bardziej na Basków.
Postawiłem 5-1 dla Realu, Celta zawsze gra słabo z Realem, ostatnio zrobili niespodziankę 2,5 rok temu jak wygrali z Realem 2-0 u siebie, od tamtego czasu Real z nimi wygrywał każdy mecz. Nam się gra ciężko z Celtą szczególnie na ich stadionie.
0
Tylko że AS potwierdzał to co trąbiły MD, Sport, Rac, TV3 i kilka innych żródeł.
0
To dobrze że mi wyjaśniłeś, bo już się bałem że uważasz że to zapchajdziura. :D
1
O kim ty mówisz zapchajdziura?
3
Oni powinni połączyć te 2 gry, a byłoby bardzo fajnie. PES ma licencję dla LM i LE, a FIFA ma praktycznie licencję na wszystkie ligi.
0
Jese przed kontuzją był szykowany na drugiego Raula, przypominam że w GD w 2013 strzelił nam gola i ogólnie grał obiecująco. Carlo bardziej ufał jemu jak Moracie, ale kontuzja sprawiła że zatrzymał się w rozwoju.
0
Z pewnością byłoby mniej emocji, ale piłkarze by mieli więcej odpoczynku.
0
To już nie jest śmieszne, było śmieszne tak jak powiedział BigDaglas 2-3 lata temu, ale nie teraz.
4
Dlatego zawsze będą mnie śmieszyć ta propaganda tego klubu i tej gazety.
3
Właśnie jestem tego samego zdania że Marca powinna policzyć rezerwowych Realu, a Kaka też tam był rezerwowym i kosztował ponad 60 mln.
0
Ale mnie takie overalle nie dziwią, ponieważ Real podpisał umowę z EA.
0
Ja tam każdą fife kupuję od 10 lat, ale jeśli Pique znowu będzie mieć 85, a Ramos 87, to zacznę grać w PESa.
0
I jeszcze Barcelona prawdopodobnie będzie płacić pensję mu pensję na tym wypożyczeniu, śmiech na sali.
11
Wczoraj zagrał tak jakby u nas grał przynajmniej od 4 lat.
0
Nie po to kupiliśmy Umtitiego żeby siedział na ławie, nawet szczególnie w takiej sytuacji jak gra lepiej niż rywal o skład.
0
Chyba że według tego użytkownika Umtiti wygryzł go już.
5
Dobrze że mam co robić bo bym zwariował od czekania na transfer Alcacera.
5
Tylko że sezon Taty Martino pokazał że Barcelony nie może trenować byle kto.
1
Kolejny dobry mecz Umtitiego, mam nadzieję że wspólnie z Pique będzie podstawowym stoperem w tym sezonie. Jak zszedł to było widoczne że zaczęliśmy grać gorzej w obronie, widać że to jest bardzo dobry zakup.
0
Logiczne że w tej ostatniej sytuacji meczowej Luisito miał szansę wpakować piłkę do prawie pustej bramki :D
0
Gdyby Messi zagrał na swoim wielkim poziomie, to byśmy przeprowadzili więcej kontr, a on niestety niektóre kontrataki zwalniał.
0
Turan go godnie zastąpił.
3
Messi i Suarez zdecydowanie zagrali słabo dzisiaj. Messi złe decyzję podejmował, Luisowi nie można wytykać braku zaangażowania w żadnym meczu, ale powinien mieć przynajmniej jednego gola, a to co zrobił pod koniec meczu, to powinien pytać obrońcę w które miejsce ma strzelać.
1
Podałeś przykład że wiele razy, wiele czyli 10-15 razy w karierze, a Messiemu może 2 razy coś takiego się przydarzyło.
0
Pokaż mi kiedy tak Messi zrobił w tym roku...
3
Nawet ta cała propagandowa Marca co zawsze broni Realu mówi że był spalony.
0
Denis ostatnio z Betisem zagrał średnio, liczę że dzisiaj zagra Andre Gomes. Umtiti bardzo dobrze grał z Betisem, to dlaczego ma siedzieć na ławce z Bilbao? Mascherano daję to doświadczenie, ale Samuel ma lepsze warunki fizyczne, a to będzie potrzebne bardziej na Basków.
1
Kroos rzadko strzela bramki, ale jak już strzela to daję 3 pkt niestety.
0
Jak tak dalej pójdzie to Modricowi przypomni się jak wpakował z Granadą czy Untied i znowu uratuję Real.
0
Powiem ci że jak obstawiam że Real wygra wysoko, to remisują lub przegrywają.
0
Postawiłem 5-1 dla Realu, Celta zawsze gra słabo z Realem, ostatnio zrobili niespodziankę 2,5 rok temu jak wygrali z Realem 2-0 u siebie, od tamtego czasu Real z nimi wygrywał każdy mecz. Nam się gra ciężko z Celtą szczególnie na ich stadionie.