0

Kopnął w kibiców piłką 5 lat temu, za gardło też złapał dość dawno temu, a co ma sprawa z podatkami do jego gry w piłkę? Bo nie rozumiem cię. Tak jak powiedział TKK Neymarowi do klasy Henrego bardzo daleko.

11

Nie potrzebny nam jest taki aferzysta.

0

Można powiedzieć że wreszcie mamy zmiennika i nawet rywala o skład dla Alby, Adriano w ostatnich 2 sezonach nie był już nawet zmiennikiem, bo nawet na to był za słaby, a nawet w życiowej formie nie był w stanie rywalizować z Jordim o skład. Digne to jednak wyższy poziom niż Adriano, może nie strzela takich pięknych bramek jak Brazylijczyk, a jest silniejszy i dużo lepszy w obronie.

22

Na pewno zagra Rafinha lub Arda, ja bym postawił na Rafinhe ostatnio gra bardzo dobrze i uratował nam 3 pkt z Granadą.

9

Ładnie to odrobili, a jeszcze mogą wygrać ten mecz bo Celta gra w 10.

2

To jest tylko wulgarne, jak uważasz że to jest śmieszne to polecam się udać do psychologa.

1

To w ogóle nie jest śmieszne, co najmniej żałosne

0

Tu jest błąd powinno być "Athletic", a jest "Atlético".

3

Choćby Rashford, który nie gra tyle co Szwed, a ma lepsze statystyki.

0

Dziwię się że on cały czas gra w wyjściowym składzie, jak jest w takiej formie powinien usiąść na ławie.

3

1-0 trochę w stylu Atletico, ale 1-0 czy 6-0, to i tak daję 3 pkt.

3

56

Shakira już prawie czterdziestka, a dalej niezła z niej laska.

0

Jakby Suarez nie pajacował to by się nic nie stało, on w ogóle nie dostał nawet butelką, a padł jakby dostał z cegły. Choć kampania przeciwko Barcelonie cały czas trwa żywcem dobierają nam się do gardeł i próbują z nas zrobić winnych.

29

To już wole żeby Vidal został, ponieważ Johnson jest za stary.

1

17 lat i pstro w głowie, ale np taki Suarez też pokazał się ze złej strony, bo nie wiem dlaczego też padł na murawę.

0

Dobrze ci idzie trolowanie.

6

Dlaczego nie powie nic na temat fauli tych sk****nów Pereza i Mario Suareza? Dla mnie co to co oni odwalali to brudniejsza gra niż Real Mourinho, a o tym nikt jeszcze nie wspomniał, mało brakowało i bym na Iniestę na cały sezon skasowali. Może Neymar faktycznie sprowokował kibiców, ale trzeba trzymać nerwy na wodzy, a przed meczem przecież kibice Valencii rzucali w Paco Alcacera słonecznikiem.

4

Wtedy byłoby mnie pytań typu "gdzie można obejrzeć mecz". Teraz się tutaj kara banem za przesyłanie linków z transmisją meczu, a bany powinny być za notoryczne pytanie gdzie można obejrzeć mecz, bo to jest spam.

0

LFP tak samo jak FIFA nie potrafią docenić Busquetsa.

0

Nagroda najlepszego pomocnika tak, ale nagroda najlepszego zawodnika już nie, najlepszym zawodnikiem według mnie był Suarez.

4

Mi najbardziej smakuję Kanapka Drwala.

9

Podobno oficjalna strona France Football podaję że Messi ma aż 68% głosów w plebiscycie ZP, a to jest bardzo duża przewaga nad resztą.

2

To pewnie ten cały Daniello, gość robi z siebie pośmiewisko.

6

Tych 91 goli to już nikt przez następne 20 lat nie pobije.

2

Pogba jest za to że kosztował kupę kasy, Kroos jest za to że potrafi nabić do 95% celnych podań na mecz, Ramos jest za to że grał w 2014 roku bardzo dobrze. W sumie w ich miejsca powinien być Kante, Rakitic i Pique, ale co ja tam wiem.

17

To słabiutko że nie ma Pique i Rakitica.

0

W finale dużo lepiej zagrał Pepe, a Ramos jest zawsze do jakiś wyróżnień wpychany.

0

Ciekawe za co znowu Ramos?

1

Tylko że to nie jest wina Pogby że Manchester za niego przepłacił i to o połowę, to z pewnością dobry zawodnik, ale płacić za niego ponad 105 mln Euro to śmiech na sali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?