Kopnął w kibiców piłką 5 lat temu, za gardło też złapał dość dawno temu, a co ma sprawa z podatkami do jego gry w piłkę? Bo nie rozumiem cię. Tak jak powiedział TKK Neymarowi do klasy Henrego bardzo daleko.
Można powiedzieć że wreszcie mamy zmiennika i nawet rywala o skład dla Alby, Adriano w ostatnich 2 sezonach nie był już nawet zmiennikiem, bo nawet na to był za słaby, a nawet w życiowej formie nie był w stanie rywalizować z Jordim o skład. Digne to jednak wyższy poziom niż Adriano, może nie strzela takich pięknych bramek jak Brazylijczyk, a jest silniejszy i dużo lepszy w obronie.
Jakby Suarez nie pajacował to by się nic nie stało, on w ogóle nie dostał nawet butelką, a padł jakby dostał z cegły. Choć kampania przeciwko Barcelonie cały czas trwa żywcem dobierają nam się do gardeł i próbują z nas zrobić winnych.
Dlaczego nie powie nic na temat fauli tych sk****nów Pereza i Mario Suareza? Dla mnie co to co oni odwalali to brudniejsza gra niż Real Mourinho, a o tym nikt jeszcze nie wspomniał, mało brakowało i bym na Iniestę na cały sezon skasowali. Może Neymar faktycznie sprowokował kibiców, ale trzeba trzymać nerwy na wodzy, a przed meczem przecież kibice Valencii rzucali w Paco Alcacera słonecznikiem.
Wtedy byłoby mnie pytań typu "gdzie można obejrzeć mecz". Teraz się tutaj kara banem za przesyłanie linków z transmisją meczu, a bany powinny być za notoryczne pytanie gdzie można obejrzeć mecz, bo to jest spam.
Pogba jest za to że kosztował kupę kasy, Kroos jest za to że potrafi nabić do 95% celnych podań na mecz, Ramos jest za to że grał w 2014 roku bardzo dobrze. W sumie w ich miejsca powinien być Kante, Rakitic i Pique, ale co ja tam wiem.
Tylko że to nie jest wina Pogby że Manchester za niego przepłacił i to o połowę, to z pewnością dobry zawodnik, ale płacić za niego ponad 105 mln Euro to śmiech na sali.
0
Kopnął w kibiców piłką 5 lat temu, za gardło też złapał dość dawno temu, a co ma sprawa z podatkami do jego gry w piłkę? Bo nie rozumiem cię. Tak jak powiedział TKK Neymarowi do klasy Henrego bardzo daleko.
11
Nie potrzebny nam jest taki aferzysta.
0
Można powiedzieć że wreszcie mamy zmiennika i nawet rywala o skład dla Alby, Adriano w ostatnich 2 sezonach nie był już nawet zmiennikiem, bo nawet na to był za słaby, a nawet w życiowej formie nie był w stanie rywalizować z Jordim o skład. Digne to jednak wyższy poziom niż Adriano, może nie strzela takich pięknych bramek jak Brazylijczyk, a jest silniejszy i dużo lepszy w obronie.
22
Na pewno zagra Rafinha lub Arda, ja bym postawił na Rafinhe ostatnio gra bardzo dobrze i uratował nam 3 pkt z Granadą.
9
Ładnie to odrobili, a jeszcze mogą wygrać ten mecz bo Celta gra w 10.
2
To jest tylko wulgarne, jak uważasz że to jest śmieszne to polecam się udać do psychologa.
1
To w ogóle nie jest śmieszne, co najmniej żałosne
0
Tu jest błąd powinno być "Athletic", a jest "Atlético".
3
Choćby Rashford, który nie gra tyle co Szwed, a ma lepsze statystyki.
0
Dziwię się że on cały czas gra w wyjściowym składzie, jak jest w takiej formie powinien usiąść na ławie.
3
1-0 trochę w stylu Atletico, ale 1-0 czy 6-0, to i tak daję 3 pkt.
3
56
Shakira już prawie czterdziestka, a dalej niezła z niej laska.
0
Jakby Suarez nie pajacował to by się nic nie stało, on w ogóle nie dostał nawet butelką, a padł jakby dostał z cegły. Choć kampania przeciwko Barcelonie cały czas trwa żywcem dobierają nam się do gardeł i próbują z nas zrobić winnych.
29
To już wole żeby Vidal został, ponieważ Johnson jest za stary.
1
17 lat i pstro w głowie, ale np taki Suarez też pokazał się ze złej strony, bo nie wiem dlaczego też padł na murawę.
0
Dobrze ci idzie trolowanie.
6
Dlaczego nie powie nic na temat fauli tych sk****nów Pereza i Mario Suareza? Dla mnie co to co oni odwalali to brudniejsza gra niż Real Mourinho, a o tym nikt jeszcze nie wspomniał, mało brakowało i bym na Iniestę na cały sezon skasowali. Może Neymar faktycznie sprowokował kibiców, ale trzeba trzymać nerwy na wodzy, a przed meczem przecież kibice Valencii rzucali w Paco Alcacera słonecznikiem.
4
Wtedy byłoby mnie pytań typu "gdzie można obejrzeć mecz". Teraz się tutaj kara banem za przesyłanie linków z transmisją meczu, a bany powinny być za notoryczne pytanie gdzie można obejrzeć mecz, bo to jest spam.
0
LFP tak samo jak FIFA nie potrafią docenić Busquetsa.
0
Nagroda najlepszego pomocnika tak, ale nagroda najlepszego zawodnika już nie, najlepszym zawodnikiem według mnie był Suarez.
4
Mi najbardziej smakuję Kanapka Drwala.
9
Podobno oficjalna strona France Football podaję że Messi ma aż 68% głosów w plebiscycie ZP, a to jest bardzo duża przewaga nad resztą.
2
To pewnie ten cały Daniello, gość robi z siebie pośmiewisko.
6
Tych 91 goli to już nikt przez następne 20 lat nie pobije.
2
Pogba jest za to że kosztował kupę kasy, Kroos jest za to że potrafi nabić do 95% celnych podań na mecz, Ramos jest za to że grał w 2014 roku bardzo dobrze. W sumie w ich miejsca powinien być Kante, Rakitic i Pique, ale co ja tam wiem.
17
To słabiutko że nie ma Pique i Rakitica.
0
W finale dużo lepiej zagrał Pepe, a Ramos jest zawsze do jakiś wyróżnień wpychany.
0
Ciekawe za co znowu Ramos?
1
Tylko że to nie jest wina Pogby że Manchester za niego przepłacił i to o połowę, to z pewnością dobry zawodnik, ale płacić za niego ponad 105 mln Euro to śmiech na sali.