Pedofil to osoba chora na głowę, więc czy za 25 czy za 40 lat, to nic nie zmieni. To siedzi w jego psychice i on się już nie zmieni. Więc trzeba coś z tym zrobić.
Mój sąsiad mówił mi że spróbował kiedyś tego zielska jak był nastolatkiem i się obudził z rozwaloną głową, mówili mu że zwariował i rozwalił głową stół, więc gadka że to nie działa aż tak na umysł jak alkohol jest bez sensu. To dlaczego na ślubach nie jarają trawki, tylko piją alkohole?
Po Alkoholu też ludziom wali w banię, ale nie aż tak jak po wspominanym przez ciebie zielsku, gdyby było jak mówisz to Alkohol w Polsce również byłby zakazany. To nie za sprzedaż wódki się idzie do więzienia, tylko za sprzedaż trawki.
Iheanacho przynajmniej gra na swojej pozycji, Rashford ma małe szansę na rozwój ponieważ gra nie na swojej pozycji, na jego pozycji gra Egocentryk Ibra.
Widać że gramy trójką obrońców Masche Pique Umtiti, najsłabszy z nich zdecydowanie dzisiaj jest Javier, jeśli się nie ogarnie to Umtiti na stałe zagości w pierwszej 11.
"Jeżeli Suárez nie zwolni tempa i dalszym ciągu będzie prawdziwą maszynką do strzelania bramek, wtedy jego wynik z poprzedniego sezonu z pewnością zostanie poprawiony. Mając u boku Messiego i Suáreza wydaje się to jak najbardziej do zrealizowania." Tu jest błąd, powinno pisać mając u boku Messiego i Neymara.
Trzeba odzyskać coś co powinno być u nas, mam na myśli Ligę Mistrzów. To trofeum powinno być priorytetem, tak twierdziłem przed sezonem i przed porażką z Alaves. Myślę że najlepszy skład jaki mógłby dzisiaj wystąpić to Stegen Roberto Pique Umtiti Alba Busquets Rakitic Iniesta Messi Suarez Arda, dlaczego nie Neymar? Ponieważ mecz z Alaves pokazał że nie jest jeszcze nawet w 30% swojej formy, a Arda grał dobrze.
Zastanawiam się co się dzieję z Aleixem Vidalem, bo w Sevilli grał bardzo dobrze, a w Barcelonie nie gra nawet na 40% swoich umiejętności. Ja uważam że skoro Lucho da szansę się zrehabilitować Mascherano, to i Vidalowi powinien dać jeszcze jedną szansę. No cóż mam nadzieję że takie coś się już nie powtórzy, jedno jest pewne w tym sezonie LM to powinien być priorytet.
Barcelona po stracie bramki na 1-2 powinna jak najszybciej robić remontade, a oni dalej grali spacerkiem, to mnie najbardziej denerwowało brak zaangażowania. Skład taki mieliśmy że powinniśmy spokojnie wygrać, mimo że praktycznie 3/4 to rezerwowi , tylko Neymar, Busquets i Rakitic byli podstawowymi zawodnikami.
0
Pedofil to osoba chora na głowę, więc czy za 25 czy za 40 lat, to nic nie zmieni. To siedzi w jego psychice i on się już nie zmieni. Więc trzeba coś z tym zrobić.
0
Mój sąsiad mówił mi że spróbował kiedyś tego zielska jak był nastolatkiem i się obudził z rozwaloną głową, mówili mu że zwariował i rozwalił głową stół, więc gadka że to nie działa aż tak na umysł jak alkohol jest bez sensu. To dlaczego na ślubach nie jarają trawki, tylko piją alkohole?
0
Po Alkoholu też ludziom wali w banię, ale nie aż tak jak po wspominanym przez ciebie zielsku, gdyby było jak mówisz to Alkohol w Polsce również byłby zakazany. To nie za sprzedaż wódki się idzie do więzienia, tylko za sprzedaż trawki.
0
Suarez na razie gra piach, ale pewnie i tak póżniej strzeli 2 bramki i ci sami co go krytykują będą go chwalić.
0
Przecież to jest ustawione i to widać.
0
Kamery muszą wszystko wyłapać.
2
Pudzian go zje.
0
Jeśli chodzi o Alexa Huntera karierę, to tylko w Liverpoolu. Oczywiście też ewentualnie City lub United.
9
Barcelona powinna pozwać te Madryckie dzienniki przed sąd, za tą propagandę i szkalowanie zawodników Barcelony.
0
Posiadanie piłki jak za czasów Pepa.
1
Ramos nie powinien być obrońcą tylko Napastnikiem lub Pomocnikiem w obronie jest słaby, jedyny jego atut to gra głową, więc powinien grać wyżej.
3
Strzelił bramkę, ale zagrał przeciętnie, obecnie to nasz najsłabszy pomocnik w kadrze.
0
Nawet kibice Realu twierdzą że Suarez jest najlepszą 9 na świecie
16
Messi dawno przewyższył Maradonę.
0
Nie wiedziałem że Rayo jest z Madrytu.
0
Oby Mascherano godnie go zastąpił, to wielka strata przed tak ważnym meczem.
19
Umtiti jest aktualnie w lepszej formie niż Mascherano.
0
Gdzie tak napisałem? Mówię tylko że Portugalia miał bardzo dużo szczęścia.
0
Portugalia miała furę szczęścia jak grała z nami w Ćwierćfinale, byliśmy od nich lepsi, a przegraliśmy w loterii rzutów karnych.
0
Ciekawe co teraz powiedzą hejterzy Pepa że przychodzi na gotowe?
0
Iheanacho przynajmniej gra na swojej pozycji, Rashford ma małe szansę na rozwój ponieważ gra nie na swojej pozycji, na jego pozycji gra Egocentryk Ibra.
6
Ostatnio wygrali 7-0 i 1-5, a United cały czas przegrywa.
1
United ma najlepszy skład od lat, a przegrywa z takim Watford, śmiech na sali.
2
Widać że gramy trójką obrońców Masche Pique Umtiti, najsłabszy z nich zdecydowanie dzisiaj jest Javier, jeśli się nie ogarnie to Umtiti na stałe zagości w pierwszej 11.
2
"Jeżeli Suárez nie zwolni tempa i dalszym ciągu będzie prawdziwą maszynką do strzelania bramek, wtedy jego wynik z poprzedniego sezonu z pewnością zostanie poprawiony. Mając u boku Messiego i Suáreza wydaje się to jak najbardziej do zrealizowania." Tu jest błąd, powinno pisać mając u boku Messiego i Neymara.
1
Trzeba odzyskać coś co powinno być u nas, mam na myśli Ligę Mistrzów. To trofeum powinno być priorytetem, tak twierdziłem przed sezonem i przed porażką z Alaves. Myślę że najlepszy skład jaki mógłby dzisiaj wystąpić to Stegen Roberto Pique Umtiti Alba Busquets Rakitic Iniesta Messi Suarez Arda, dlaczego nie Neymar? Ponieważ mecz z Alaves pokazał że nie jest jeszcze nawet w 30% swojej formy, a Arda grał dobrze.
1
Ale tam grał na jednak trochę wyżej niż u nas i miał mniej obowiązków w defensywnie.
1
Zastanawiam się co się dzieję z Aleixem Vidalem, bo w Sevilli grał bardzo dobrze, a w Barcelonie nie gra nawet na 40% swoich umiejętności. Ja uważam że skoro Lucho da szansę się zrehabilitować Mascherano, to i Vidalowi powinien dać jeszcze jedną szansę. No cóż mam nadzieję że takie coś się już nie powtórzy, jedno jest pewne w tym sezonie LM to powinien być priorytet.
3
Busquets i Rakitic nie grali na swoim najwyższym poziomie, ale szkoda było patrzeć co odwalali Vidal i Mascherano.
5
Barcelona po stracie bramki na 1-2 powinna jak najszybciej robić remontade, a oni dalej grali spacerkiem, to mnie najbardziej denerwowało brak zaangażowania. Skład taki mieliśmy że powinniśmy spokojnie wygrać, mimo że praktycznie 3/4 to rezerwowi , tylko Neymar, Busquets i Rakitic byli podstawowymi zawodnikami.