0

Trzeba jeszcze sprzedać Douglasa i Vermę.

2

A co może powiedzieć Ojciec Święty, ma zachęcać ludzi do wojny Religijnej?

0

Tak, tylko pewnie w Watykanie przesiaduję najwięcej, a do Argentyny przyjeżdża raz na kilka miesięcy.

0

Kolejny żartowniś zaraz po Alvesie od nas odchodzi i już niemamy zawodników z takim poczuciem humoru jak oni, świętny potrafiący grać obiema nogami piłkarz, życzę mu szczęścia.

2

Myślałem że Sport, to największy szmatławiec z czterech gazet, jednak dzisiaj Marca pokazała swój bardzo niski poziom i to nie poraz pierwszy.

2

Sport to bardzo mało wiarygodne źródło co pokazują te łączenie ze wszystkimi.

0

Oby nie do Barcelony.

2

Każdy mówi za siebie.

0

Już wczoraj mówiłem, jednego Douglasa już mamy.

0

U nas dopiero za 3 lata mógłby grać jak Suarez by już nie był taki dobry. A tak w Seviłli będzie na starcie podstawowym zawodnikiem. Barca ma dużo słabsze argumenty niż Sevilla ,żeby go pozyskać

0

Tyle mają kasy, a nie potrafią zrobić dobrej gry.Dziwię się że ludzie jeszcze, to kupują.

0

To jeszcze ma wybór? Ja od wczoraj myślałem że wybrał Seville.

2

To już lepiej dać szansę Munirowi niż wywalać 60 mln na rezerwowych.

1

Jeden Douglas nam starczy.

0

Nie przejmuj się tym, ja tam szanuję kobiety.

0

Bo poszedł do City.

1

Wiesz, jak ktoś siedzi 20 godziny dziennie na stronie, to tak osoby myślą.

18

Nasi to są typowi Janusze biznesu z 2-3 mln Euro udałoby się wynegocjować, a oni nie dość że wynegocjowali w tysiącach, to jeszcze kwotę dostaną w ratach, to jest jakaś kpina.

0

Czyli jeszcze mniej niż wcześniej miało być 800 tys, za tyle to w Ekstraklasie robią transfery.

0

Vidal i Roberto będą klepać piłkę z Messim na prawej stronie, ja bym ich nie skreślał

0

Denis Suarez będzie chyba, a reszta nie.

1

To było pewne że nigdzie się nie rusza.

1

No i tyle z Vietto w Barcelonie.

0

Ale jest jeszcze Lucas Perez w takim przypadku.

12

Może Messi wie że będzie grał z Higuainem i nie zmienił koloru tylko osiwiał.

0

Zresztą kibice Barcy na tej stronie też są podzieleni na zwolenników Gameiro i Vietto, podobnie jak gazety.

0

Sport i MD sobie bardzo zaprzeczają. Ja liczę na Vietto młody przyszłościowy, a Gameiro 2-3 lata i znowu trzeba szukać napadziora.

0

Ten początek to z jakiejś piosenki, tylko ta piosenka mi z głowy wyleciała.

3

Jaja to będą jak wszyscy kupieni przebiją się do składu.

0

Może być tak że Vidal wypali, a on grywał częściej na tej pozycji niż Roberto więc ja bym go jeszcze nie skreślał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?