La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

konto usunięte

18

Nowy właściciel Wisły Kraków, Jakub Meresinski odpowiedział Bonkowi na twitterze

"Jak ktoś jest prezesem PZPN i nie bierze pensji to śmierdzi to na odległość..."

Koleś pogrąża się coraz bardziej... Wisła świetnie trafiła :>

4

@Razorek Jaki klub, taki i nowy właściciel

2

@Razorek Koles sie pogrąża,bo Boniek nie raz pokazywał skad ma kasę.

konto usunięte

1

@kuba1624 Poza tym jeszcze tylko brakuje mu walki z prezesem... Jakby mało miał teraz problemów z prawem czy nawet samym klubem

0

@Razorek Dokładnie. Ciekawe jak to sie rozwinie,zeby tylko Wisła nie skończyła jak Polonia Warszawa.

konto usunięte

0

@Razorek Przecież Boniek go ewidetnie prowokował wiec odpowiedział mu, ty też byś zareagował. Po za tym żadnych podstaw sensownych i dowodów nie ma do oskarżenia właściciela Wisły.

konto usunięte

1

@Barceloniarz FCB Prowokował? Rozumiem, że kibicujesz Wiśle ale zobacz na to logicznie. Facet ma 30 lat, nic o nim nie wiadomo, nie wiadomo skąd ma pieniądze, nie chce się nawet przedstawić i nagle jest oskarżony o prawnie brudnych pieniędzy. Nie wygląda to chyba najlepiej... A ten zamiast wszystko wyjaśnić to jeszcze atakuje prezesa...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?