La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1297 Culés

konto usunięte

13

ale śmieci piszecie na Gomesa... to, że jest nieudanym transferem możecie napisać po 2 sezonach, patrzcie na Arde czy Rafinie, a nawet Roberto. Dajcie chłopakowi spokój, jest młody jeszcze sie ogra i pokaże co potrafi, a co do wczorajszego meczu to ciężko pewnie było mu zagrać dobrze, ale jak wychodzisz od 1 minuty i już same gwizdy to wiadomo co się dzieje.

0

@arek4321 Usuń te "śmieci" bo dostaniesz bana, a tak ogólnie to Rafinha u nas odpalił dopiero w tym sezonie, a Gomesa to bym nie przekreślał, bo pomimo 188 cm ma bardzo dobrą technikę i koło Denisa i Rafinhy może być przyszłością.

0

@arek4321 Osoby które myślą że przyjdzie jakiś zawodnik i od razu będzie jednym z najlepszych to są d.... . W Valencii całkiem inaczej się gra a przyjść do Barcelony do Dumy Katalonii trzeba od nowa się uczyć wszystkiego.Nie którzy tego nie rozumieją.

1

@arek4321 Chłopy się nie nauczyły po Ardzie czy Roberto, że gracza się nie skreśla, nawet po słabym całym sezonie. Moim zdaniem wszystkie nowe nabytki potrzebują sezon lub dwa aby w pełni naszą filozofię zrozumieć. Może Umtiti ogarnie ciut szybciej, bo będzie grał najwięcej.

0

@daniel32778 Rafa w tamtym sezonie przed kontuzją zaczynał nieźle brylować, więc nie dopiero w tym.

0

@Kubix93 Gra w pomocy jest najtrudniejsza w Barcelonie. Oni są mózgiem każdej akcji a jeśli nie będzie pomocy nie będzie Barcy.A Gomes i Denis jeszcze parę meczy potrzebują żeby zrozumieć :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?