- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1618 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1618 Culés
19
Ci co się czepiają, że 62% nie wierzy w awans powinno sobie odpowiedzieć na te pytania:
1. Czy Barca i jakakolwiek inna drużyna odrobiła 0-4 z pierwszego meczu?
2. Jaką formę prezentuje Barcelona?
3. Czy PSG będzie aż takimi frajerami że wypuszczą awans?
1
@sewerynVeB PSG nie będzie frajerem, ale sam przyjazd na Camp Nou, to wielki strach, już nie jedna drużyna przegrała ten mecz już w tunelu. Z City się nam udało wygrać 4-0, to dlaczego nie możemy tego powtórzyć z PSG?
4
@daniel32778 Bo PSG to nie frajerzy. Przyjadą ze świadomością, że wystarczy że strzelą jednego gola i sprawa awansu załatwiona. Jestem pewien że nie przyjadą z pełnymi galotami.
2
@sewerynVeB Bo City to frajerzy... Też uważam, że raczej tego nie da się już wypuścić z rąk, ale uparcie powtarzam, że jeśli do przerwy byłoby dla nas 2:0 to będą mieli ciepło w gaciach przed drugą połową.
0
@sewerynVeB No i Emery to trener, który może ligę zawalić, ale w pucharach to przeh_j.
0
@daniel32778 PS na mecz z City spojrzłbym bardziej obiektywnie. Do czerwonej kartki to oni nas gnietli (mimo że to my strzeliliśmy). Dopiero kiedy zaczęli grać 10 zaczęliśmy przeważać. To jest niestety smutna prawda o tym meczu.
0
@sewerynVeB a jak psg dostanie czerwo w 5min?
0
@marszal96 Gdyby kartkę dostał któryś z ich pomocników to szanse z 1% urosłyby do 10%. Jednak jestem pewien że i wtedy byśmy nie przeszli bo Emery kazałby im się zamurować w obronie.
0
@sewerynVeB Co do meczu z PSG, to pozytywów nie ma, ale myślę że gdyby Gomes nie spartaczył tej świetnej sytuacji, to możliwe że zaczęlibyśmy coś grać.