Mówią że Ronaldo nie ma takiego wzrostu jak Messi dlatego nie potrafi tak dryblować, a przecież Ibra jest znacznie wyższy od Crisa i potrafi dryblować.
"2015.05.30, godz. 21:53, KaliBVB
Każda nawet średnia defensywa bez problemu zatrzymałaby ten rajd Messiego,Niestety obrońcy i bramkarz Bilbao to jedna wielka porażka." Perełka mojego ulubionego użytkownika tamtej strony :)
2
Ten rekord MNS ciężko będzie pobić, nie wiem czy komukolwiek się to uda.
60
To że jest za dobry na nich i to że ich ośmiesza to nie jego winna, niech gra tak dalej ten jego styl mi się podoba ma coś z Ronaldinho :)
57
Po tym co dzisiaj wyczyniał Żewłakow jestem za dożywotnim odsunięciem go od komentowania meczów w TVP.
14
Mówią że Ronaldo nie ma takiego wzrostu jak Messi dlatego nie potrafi tak dryblować, a przecież Ibra jest znacznie wyższy od Crisa i potrafi dryblować.
0
Dostał bana na 6 miesięcy.
0
Chyba 4 lata temu :D
6
Z Baccą pewnie się umówił.
0
Ikerowa i Daniello mają niesamowity ból dupy, pewnie wiedzą co się szykuję za tydzień w sobotę.
2
Oficjalnie sezon zaliczam do udanego, a to jeszcze nie koniec :D
2
Rudy wziął na barana Suareza :D
0
Przecież on jest z Madrytu.
1
Campeones Campeones ole ole ole!
0
Co on napisał? Bo admini się tym zajęli i nie zobaczyłem.
1
Co on tam piją?
0
Tak samo jak z PSG dominacja przez cały mecz jest 0-3 i tu nagle bramka z dupy i jest 1-3.
0
I tak nic nie zrobią.
1
Messiego nie można porównywać do Ronaldo, bo to jest obraza dla Messiego.
2
Tego pucharu nam nikt nie odbierze, a Messi jest z innej planety on nie jest człowiekiem.
1
"2015.05.30, godz. 21:53, KaliBVB
Każda nawet średnia defensywa bez problemu zatrzymałaby ten rajd Messiego,Niestety obrońcy i bramkarz Bilbao to jedna wielka porażka." Perełka mojego ulubionego użytkownika tamtej strony :)
0
Puchar jest raczej nasz, całą połowę naciskaliśmy na nich powinno być z 0-4 do przerwy.
0
Dobra ja idę na mecz, wpadnę na drugą połowę.
0
Przeżyję jakoś tego Żewłakowa.
3
Trzeba będzie uważać na Aduriza, Bask gra bardzo dobrze głową jest jednym z najlepszych w tym elemencie gry w La Lidze.
1
Engel i Majdan jakby nie mieli lepszych ekspertów, a bo przecież najlepsi są w Canal Plus.
0
Dortmund się już raczej nie podniesie, Wolfsburg jest o wiele lepszy.
0
PK niby najłatwiejsze trofeum do zdobycia z tych trzech, a w ostatnich latach udało nam się tylko 2 razy zdobyć to trofeum.
16
Sprawdzony mocny skład, po zwycięstwo!
0
Aubameyang to chyba jest najszybszy piłkarz na świecie.
1
Kagawa gra dzisiaj bardzo dobrze, ma asystę i chyba wraca do tej dawnej formy sprzed transferu do United.
0
BVB prowadzi już 1-0 Obamejung strzelił gola.