0

Tam mieliśmy jak strzeliliśmy bramkę na 1-2, 3 bramki w zapasie z pierwszego meczu, więc graliśmy na luzie, a to jest finał i jeden mecz podejrzewam że ani na minutę nie odpuścimy.

0

Przykro mi Iraola, ale nie tym razem.

0

Szkoda że już nic z niego nie będzie, osiągnął już taki wiek że już nie jest jakiś super młody, a wcale nie gra dużo gra bardzo mało, nie chce go skreślać, ale puki mamy Mascherano to on się nie rozwinie, do tego dochodzi Mathieu i Verma oraz pewniak Pique.

0

To był taki mecz że gdyby wygrało Vive to bym był dumny że Polska drużyna gra w tak prestiżowym finale, ale również cieszę cię że Barcelona w ręczną idzie po 9 Puchar Europy.

0

Trochę mi to nie wyszło bo miałem wstawić kropkę i nie wstawiłem.

1

Trochę sędziowie pomagali tej Barcelonie, Vive też było nieskuteczne wiecznie słupki obijali, ale bramkarz też ich bronił jak w transie, a jak oni walili na bramkę Vive to jeden rzut jeden gol.

0

Nie zauważyłeś że Liga została odznaczona haczykiem, a LM i PK jeszcze nie?

0

Liga ✔
Puchar Króla
Liga Mistrzów i oby dzisiaj Puchar Króla ✔

0

Powinni go jakoś namierzyć żeby miał zakaz zakładania kont na tej stronie, bo to już chyba jego 4 konto.

3

Ta koszulka jest wspaniała.

19

1

Suarez jest w pełni zdrowy wyleczył kontuzję i może zagrać? Oby tylko się nie okazało że gra z kontuzją, lub na jakiś środkach przeciwbólowych.

0

Skład najlepszy z możliwych.

0

My pewnie będziemy po sezonie Celebrować Triplet, a Real najważniejsze Trofeum na świecie Pichichi Ronaldo.

0

Komentarz usunięty

2

Zrób ludziom na tej stronie przysługę, naciśnij "wyloguj się" i wróć jak zmądrzejesz, prędko to nie nastąpi

0

Tak

1

Nie odpowiadajcie na jego komentarze to idiota i prowokator.

0

Znów ten dziad tutaj będzie siedział przez najbliższe lata, czy oni muszą zawsze starych dziadków wybrać nie mogą wybrać kogo kto jest z 20 lat młodszy, mam nadzieję że chociaż dotrzyma słowa i skasuję nam bana.

0

Luis jaki paker :D

0

Dziadek widać że antymadrysta.

0

Myślę że posiadanie piłki nie jest dla nas już wcale tak ważne możemy być krócej przy piłce tak jak w pierwszym meczu z Bayernem, a wygrać 3-0.

0

W 14 strzelałem Mascherano gole głową po rożnych przeskakując dużo większego zawodnika jak Ramosa czy Pepego, oczywiście że 13 bo jest bardziej realistyczna.

0

Mam nadzieję że na Camp Nou 30 maja usłyszę prawdziwy doping, może być taki jaki był z Bayernem w tym pierwszym meczu, czy taki jak z Deportivo.

0

Żartujesz

1

26

Niczego nie odpuszczamy walczymy o Potrójną koronę do samego końca.

7

Alba całkiem dobrze prawi, ten sezon już jest jednym z najlepszych z Historii, mieliśmy najtrudniejszą w Historii drogę do Finału LM i jeśli wygramy LM to będzie to wyjątkowo słodkie.

0

Komentarz usunięty

0

Bacca dzisiaj niby nie gra wielkiego meczu, a ma 2 gole i asystę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?