Tam mieliśmy jak strzeliliśmy bramkę na 1-2, 3 bramki w zapasie z pierwszego meczu, więc graliśmy na luzie, a to jest finał i jeden mecz podejrzewam że ani na minutę nie odpuścimy.
Szkoda że już nic z niego nie będzie, osiągnął już taki wiek że już nie jest jakiś super młody, a wcale nie gra dużo gra bardzo mało, nie chce go skreślać, ale puki mamy Mascherano to on się nie rozwinie, do tego dochodzi Mathieu i Verma oraz pewniak Pique.
To był taki mecz że gdyby wygrało Vive to bym był dumny że Polska drużyna gra w tak prestiżowym finale, ale również cieszę cię że Barcelona w ręczną idzie po 9 Puchar Europy.
Trochę sędziowie pomagali tej Barcelonie, Vive też było nieskuteczne wiecznie słupki obijali, ale bramkarz też ich bronił jak w transie, a jak oni walili na bramkę Vive to jeden rzut jeden gol.
Znów ten dziad tutaj będzie siedział przez najbliższe lata, czy oni muszą zawsze starych dziadków wybrać nie mogą wybrać kogo kto jest z 20 lat młodszy, mam nadzieję że chociaż dotrzyma słowa i skasuję nam bana.
W 14 strzelałem Mascherano gole głową po rożnych przeskakując dużo większego zawodnika jak Ramosa czy Pepego, oczywiście że 13 bo jest bardziej realistyczna.
Alba całkiem dobrze prawi, ten sezon już jest jednym z najlepszych z Historii, mieliśmy najtrudniejszą w Historii drogę do Finału LM i jeśli wygramy LM to będzie to wyjątkowo słodkie.
0
Tam mieliśmy jak strzeliliśmy bramkę na 1-2, 3 bramki w zapasie z pierwszego meczu, więc graliśmy na luzie, a to jest finał i jeden mecz podejrzewam że ani na minutę nie odpuścimy.
0
Przykro mi Iraola, ale nie tym razem.
0
Szkoda że już nic z niego nie będzie, osiągnął już taki wiek że już nie jest jakiś super młody, a wcale nie gra dużo gra bardzo mało, nie chce go skreślać, ale puki mamy Mascherano to on się nie rozwinie, do tego dochodzi Mathieu i Verma oraz pewniak Pique.
0
To był taki mecz że gdyby wygrało Vive to bym był dumny że Polska drużyna gra w tak prestiżowym finale, ale również cieszę cię że Barcelona w ręczną idzie po 9 Puchar Europy.
0
Trochę mi to nie wyszło bo miałem wstawić kropkę i nie wstawiłem.
1
Trochę sędziowie pomagali tej Barcelonie, Vive też było nieskuteczne wiecznie słupki obijali, ale bramkarz też ich bronił jak w transie, a jak oni walili na bramkę Vive to jeden rzut jeden gol.
0
Nie zauważyłeś że Liga została odznaczona haczykiem, a LM i PK jeszcze nie?
0
Liga ✔
Puchar Króla
Liga Mistrzów i oby dzisiaj Puchar Króla ✔
0
Powinni go jakoś namierzyć żeby miał zakaz zakładania kont na tej stronie, bo to już chyba jego 4 konto.
3
Ta koszulka jest wspaniała.
19
https://pbs.twimg.com/media/CGQALnpWsAIVcyi.jpg:large No wygląda to bardzo dziwnie.
1
Suarez jest w pełni zdrowy wyleczył kontuzję i może zagrać? Oby tylko się nie okazało że gra z kontuzją, lub na jakiś środkach przeciwbólowych.
0
Skład najlepszy z możliwych.
0
My pewnie będziemy po sezonie Celebrować Triplet, a Real najważniejsze Trofeum na świecie Pichichi Ronaldo.
0
Komentarz usunięty
2
Zrób ludziom na tej stronie przysługę, naciśnij "wyloguj się" i wróć jak zmądrzejesz, prędko to nie nastąpi
0
Tak
1
Nie odpowiadajcie na jego komentarze to idiota i prowokator.
0
Znów ten dziad tutaj będzie siedział przez najbliższe lata, czy oni muszą zawsze starych dziadków wybrać nie mogą wybrać kogo kto jest z 20 lat młodszy, mam nadzieję że chociaż dotrzyma słowa i skasuję nam bana.
0
Luis jaki paker :D
0
Dziadek widać że antymadrysta.
0
Myślę że posiadanie piłki nie jest dla nas już wcale tak ważne możemy być krócej przy piłce tak jak w pierwszym meczu z Bayernem, a wygrać 3-0.
0
W 14 strzelałem Mascherano gole głową po rożnych przeskakując dużo większego zawodnika jak Ramosa czy Pepego, oczywiście że 13 bo jest bardziej realistyczna.
0
Mam nadzieję że na Camp Nou 30 maja usłyszę prawdziwy doping, może być taki jaki był z Bayernem w tym pierwszym meczu, czy taki jak z Deportivo.
0
Żartujesz
1
https://www.facebook.com/fcbarcelona/photos/np.1432833108095731.100004287938620/10153512699484305/?type=1¬if_t=notify_me Tak ma wyglądać oprawa na mecz przygotowana przez kibiców.
26
Niczego nie odpuszczamy walczymy o Potrójną koronę do samego końca.
7
Alba całkiem dobrze prawi, ten sezon już jest jednym z najlepszych z Historii, mieliśmy najtrudniejszą w Historii drogę do Finału LM i jeśli wygramy LM to będzie to wyjątkowo słodkie.
0
Komentarz usunięty
0
Bacca dzisiaj niby nie gra wielkiego meczu, a ma 2 gole i asystę.