23 kwietnia 2013, 01:44
0
Song na defensywnego pomocnika a Sergio na obronę. To nam zapewni komfort w obronie :D
1 kwietnia 2013, 14:04
Ta strona jest zajebista!!! :D Kiedyś prima o Thiago teraz odwrócona strona Porostu Mistrzostwo !!!
9 lipca 2010, 16:05
po objęciu posady przez rossela w barcelonie jest coraz gorzej !
15 maja 2010, 11:37
valdes-alves-pique-puyol-abidal-sergio-yaya-bojan-messi-ibra-pedro.
8 maja 2010, 14:37
bojan może coś wykombinować , ale postawiłbym na ibrę bo jest silniejszy fizycznie i przydałby sięw polu karnym.
28 kwietnia 2010, 23:21
ej ten włoch w studio polsatu to gówno wie a tak straszie dyskutuje!! a iwanow ooooo cambiasso najlepszy bo co? cały mecz sie bronił? najlepszy jest pique!
30 lipca 2009, 22:43
w polsce?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Song na defensywnego pomocnika a Sergio na obronę. To nam zapewni komfort w obronie :D
0
Ta strona jest zajebista!!! :D
Kiedyś prima o Thiago teraz odwrócona strona
Porostu Mistrzostwo !!!
0
po objęciu posady przez rossela w barcelonie jest coraz gorzej !
0
valdes-alves-pique-puyol-abidal-sergio-yaya-bojan-messi-ibra-pedro.
0
bojan może coś wykombinować , ale postawiłbym na ibrę bo jest silniejszy fizycznie i przydałby sięw polu karnym.
0
ej ten włoch w studio polsatu to gówno wie a tak straszie dyskutuje!! a iwanow ooooo cambiasso najlepszy bo co? cały mecz sie bronił? najlepszy jest pique!
0
w polsce?
0
Song na defensywnego pomocnika a Sergio na obronę. To nam zapewni komfort w obronie :D
0
po objęciu posady przez rossela w barcelonie jest coraz gorzej !
0
valdes-alves-pique-puyol-abidal-sergio-yaya-bojan-messi-ibra-pedro.