danigaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sułkowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Song na defensywnego pomocnika a Sergio na obronę. To nam zapewni komfort w obronie :D
0
Ta strona jest zajebista!!! :D
Kiedyś prima o Thiago teraz odwrócona strona
Porostu Mistrzostwo !!!
0
po objęciu posady przez rossela w barcelonie jest coraz gorzej !
0
valdes-alves-pique-puyol-abidal-sergio-yaya-bojan-messi-ibra-pedro.
0
bojan może coś wykombinować , ale postawiłbym na ibrę bo jest silniejszy fizycznie i przydałby sięw polu karnym.
0
hahahahahahahahaha śmieszni są!!
0
oooaa odezwała się płaczka hmmmmm
0
ej ten włoch w studio polsatu to gówno wie a tak straszie dyskutuje!! a iwanow ooooo cambiasso najlepszy bo co? cały mecz sie bronił? najlepszy jest pique!
0
barca jest wielka !!!! mourinho to siwy pajac!!! BARCA PRZEGRAŁA PRZEZ SĘDZIÓW JAK I ŹLE W PIERWSZYM MECZU SĘDZIOWALI TAK I ŹLE W DRUGIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
barca ,AZ,besiktas i Unirea Urziceni fajnie było by
0
śmieszny news!
0
i eto'o
0
przecierz powiedzial ze go godnie zastapi a nie ze zastapi to kazdy wie, ibra to 60%tamtej druzyny, ale dziura po nim zalatana bo jest d.milito
0
źaja ture
0
moim zdaniem kupic mascherano co najmniej 25mln arshavina za 20 i jakiegos sr. obronce np.bruno alves ale raczej za drogi
0
jest chiellini i cana
0
no niee wiem czy tak w juve dużo pogra
0
w polsce?
0
moze za rooneya go wymienimy i jeszcze man u dopłaci hehe
0
fajnie jak odejdzie zwolni sie ''siódemka'':)
0
BAN dla adaml musi byc
0
kurde jak byl ronaldo prezentowany to bylo nawet w necie na realmadrid.pl lonki a ibra to trzeba aza kase sciaggac bo sie inaczej nie da.
0
ibra jest lepszym piłkarzem ale tak normalnie lubie tylko eto'o zlatan to taki drugi cristiano
0
no tak eto potrzebuje drozyny zeby strzelac gole, chociaz nie zawsze mu to wychodzilo, ale i tak bylem z niego zadowolony
0
villa byłby lepszy do barcy zwarzając na to że nie musiałby sie aklimatyzować i doskonale zna hiszpańską lige bo przecierz jest hiszpanem .............villa numero uno............
0
yyyyyyyy xavi jak o nim można zapomnieć to ja nie wiem