dareczek1012
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Munir
0
Xavi :)
0
przegrywamy 1:0
0
Munir bez formy
0
zamiast lobem
1
messidependencia wracaj szybko
1
Alba powinien strzelać a nie Pedro
0
Niech za Roberto i Pedro wejdą Halilović i Deulofeu
0
Alba prawie
0
Przyjęcia Pedro 0:3
0
przegrywamy 1:0
0
Gdyby nie Jérémy Mathieu było by 2:0
0
,,nie" najlepszy obrońca świata
0
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
2
Zubi kup go na środek obrony
0
jest Portugalczykiem i z nimi wygrał pierwszą LM
1
Ooo Deko
0
chce się umyć i przebrać bo na pewno coś będzie po meczu
0
Messi goooooooooooooooooooooooooooool
1
Eto'o - nowy Larsson
0
może mają doping
0
3-3
0
Barca daje chyba jakąś dietę na emeryturę swoim piłkarzą bo tylko jeden z nich jest gruby a z Porto jest połowa
0
pierwsza z max punktów i średnią 3 goli na mecz
7
Messi biega bo myśli że ma 19 lat jak w 2006
0
będzie 2:2
0
Deco, Eto'o i Messi wchodzą
0
http://livemecz.com/transmisja6.php
0
ładnie grają tiki taka
0
dziecko fify