0

Munir

0

Xavi :)

0

przegrywamy 1:0

0

Munir bez formy

0

zamiast lobem

1

messidependencia wracaj szybko

1

Alba powinien strzelać a nie Pedro

0

Niech za Roberto i Pedro wejdą Halilović i Deulofeu

0

Alba prawie

0

Przyjęcia Pedro 0:3

0

przegrywamy 1:0

0

Gdyby nie Jérémy Mathieu było by 2:0

0

,,nie" najlepszy obrońca świata

0

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

2

Zubi kup go na środek obrony

0

jest Portugalczykiem i z nimi wygrał pierwszą LM

1

Ooo Deko

0

chce się umyć i przebrać bo na pewno coś będzie po meczu

0

Messi goooooooooooooooooooooooooooool

1

Eto'o - nowy Larsson

0

może mają doping

0

3-3

0

Barca daje chyba jakąś dietę na emeryturę swoim piłkarzą bo tylko jeden z nich jest gruby a z Porto jest połowa

0

pierwsza z max punktów i średnią 3 goli na mecz

7

Messi biega bo myśli że ma 19 lat jak w 2006

0

będzie 2:2

0

Deco, Eto'o i Messi wchodzą

0

ładnie grają tiki taka

0

dziecko fify

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?