dareczek1012
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Bale
1
Gdyby Messi'ego nikt nie krył i miał by tyle miejsca co James to strzelił by ze 20 goli
0
Nie wiedziałem, że prawo do decydowania zyska się dopiero po 16/17 latach w pierwszej drużynie.
0
Ter Stegen
0
Przecież grając w fife formy nie złapie a trenować może z FC Barceloną dopiero od 26 października
0
Nieważne ze psychol ważne żeby strzelał bramki
1
Arsenal nam dał więcej za Alexisa niż my chcieliśmy wiec my powinniśmy dać Liverpoolowi 120 mln.
0
Co ty tak naraz za Pedro?
5
Nie mogę się doczekać aż kogoś ugryzie
4
Stoiczkow powinien zastopić Zubiego
1
Pogra z Suarezem w fife i mu forma przyjdzie
3
Wreście Zubi sprowadził obrońce :)
6
Była by piękna chwila gdyby przekazał trofeum Messiemu.
0
jeść nie może bo jeszcze coś ugryzie i dostanie 2 karę
0
Co oni mają z tą wszechstronnością, Messi też może grać na kilku pozycjach a nawet jako środkowy obrońca.
0
7:1 dla Niemców
0
7:1
0
Kto postawił wynik 7:1?
0
Myślisz ze dają Busquetsa na ławkę?
0
Wiedziałem ze Pedro zostanie.
0
Zubi i Lucho chcą lepszy atak, ponieważ uważają ze najlepszą obroną jest atak a obrońcy jeszcze przyjdą przecież jeszcze 60 dni do zamknięcia okienka transferowego.
0
Za dwa dni Barcelona negocjuje transfer byłego zawodnika. Fontas może wrócić do klubu.
0
Dać im za niego Pedro i 10 mln i jest nasz
0
może dwóch
0
Neymar LS
0
Zubi sprzeda wszystkich za darmo tylko powie ze w zamian ma jednego obrące na listę życzeń
0
Barcelona kupi go za 3-4 sezony jako klasyczną dziewiątkę i zmiennika Messiego.
0
chce sobie w spokoju oglądnąć mecz
9
Jak ma przejść pomyślnie testy medyczne ja jest kontuzjowany?
0
wreście Neymar za Pedro