0

A Bale

1

Gdyby Messi'ego nikt nie krył i miał by tyle miejsca co James to strzelił by ze 20 goli

0

Nie wiedziałem, że prawo do decydowania zyska się dopiero po 16/17 latach w pierwszej drużynie.

0

Ter Stegen

0

Przecież grając w fife formy nie złapie a trenować może z FC Barceloną dopiero od 26 października

0

Nieważne ze psychol ważne żeby strzelał bramki

1

Arsenal nam dał więcej za Alexisa niż my chcieliśmy wiec my powinniśmy dać Liverpoolowi 120 mln.

0

Co ty tak naraz za Pedro?

5

Nie mogę się doczekać aż kogoś ugryzie

4

Stoiczkow powinien zastopić Zubiego

1

Pogra z Suarezem w fife i mu forma przyjdzie

3

Wreście Zubi sprowadził obrońce :)

6

Była by piękna chwila gdyby przekazał trofeum Messiemu.

0

jeść nie może bo jeszcze coś ugryzie i dostanie 2 karę

0

Co oni mają z tą wszechstronnością, Messi też może grać na kilku pozycjach a nawet jako środkowy obrońca.

0

7:1 dla Niemców

0

7:1

0

Kto postawił wynik 7:1?

0

Myślisz ze dają Busquetsa na ławkę?

0

Wiedziałem ze Pedro zostanie.

0

Zubi i Lucho chcą lepszy atak, ponieważ uważają ze najlepszą obroną jest atak a obrońcy jeszcze przyjdą przecież jeszcze 60 dni do zamknięcia okienka transferowego.

0

Za dwa dni Barcelona negocjuje transfer byłego zawodnika. Fontas może wrócić do klubu.

0

Dać im za niego Pedro i 10 mln i jest nasz

0

może dwóch

0

Neymar LS

0

Zubi sprzeda wszystkich za darmo tylko powie ze w zamian ma jednego obrące na listę życzeń

0

Barcelona kupi go za 3-4 sezony jako klasyczną dziewiątkę i zmiennika Messiego.

0

chce sobie w spokoju oglądnąć mecz

9

Jak ma przejść pomyślnie testy medyczne ja jest kontuzjowany?

0

wreście Neymar za Pedro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?